تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
S

sheri

Guest
ممنون با fierfox نشون نمیده!!!دق کردم حالا تا هفته دیگه چکار کنیم اینا مگه از چند وقت پیش نمی دونستن که تهران چه خبره!!!! از اول می گفتن 12 واقعا حیف عمر ما که این جوری تلف میشه!!!!

jo-boy

New member
کسایی که نتونستن ببینن باید با مرورگر اکسپلولر وارد بشن ..من تا الان با موزیلا میرفتم که نشون نمیداد!!!!!!!!!!!!

لی لا 62

New member
یه هفته س استخوون جناغم از استرس زیر پوستی که خواستم به روی خودم نیارم مث چی میسوزه...خدایاااااااااااا این انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sangre

New member
بچه های ژن ما هفته پیش اوکی تغییرات خودمونو از بورد ژنتیک گرفتیم الانم با خودمون میگفتیم یه هفته ای چطوری میخوان اعمالش کنن تو سنجش.
راجع به ژنتیک ها و هماتولوژی مطمئنم با این حساب تغییرات اعمال میشه .

دوست عزیز به نظرت عوض شدن 2-3 تا سوال چقدر فرقی به حاله ما می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی تو اونو درس زدی دلیل نمیشه بقیه اشتباه بزنن و تو بیفتی جلو و..............
زیاد فکرتو مشغول این چیزا نکن

najma

New member
دوست عزیز به نظرت عوض شدن 2-3 تا سوال چقدر فرقی به حاله ما می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
وقتی تو اونو درس زدی دلیل نمیشه بقیه اشتباه بزنن و تو بیفتی جلو و..............
زیاد فکرتو مشغول این چیزا نکن

وقتی از چیزی اطلاع ندارید درست نیست همینطوری چشماتون رو ببندید و دهانتون رو باز کنید .
کمی مودب باشید !!! ما توی همین انجمن با کل بچه ها یه اعتراض نامه خیلی قوی درست کردیم و دادیم دستشون . بچه های بیچاره از شهرستان با چه بدبختی پاشدن اومدن تهران که حقشون رو بگیرن . اونموقع شما کجا بودید ؟
و اون اعتراض نامه به نفع همه بود . میتونی بری تاپیک اعتراض و گرفتن حق ضایع شده رو ببینی و وسعت کاررو بعد بیای اینجا نظر بدی شما که فقط شش تا پست گذاشتی و معلومه اصلا در جریان نیستی .

متاسفانه مدتیه توی انجمن بی احترامی به دیگران و پرخاشگری و استفاده از کلمات زشت بدجوری مرسوم شده ...

آخرین ویرایش:

moonsa

New member
بمیرن همشون با این اجلاس سرانشششششوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون:13:

Y A S

New member
6ام هم اومد...دیدیم...یعنی احساسم غیرقابل توصیفه!!

حالم داره بهم میخوره از این سیستم..از این وضعیت...از اون مرضیه دستجردیه................................

negar62

New member
متاسفانه اونقدر این استرس مسخره روی بچه ها تاثیر گذاشته که دارن به هم....! دوستای عزیز یه خورده آرومتر باشین . نزدن که نزدن! فدای سرمون . جای اینهمه غصه خوردن نداره! منم خیلی ناراحتم ...اما باید صبور باشیم . منم یه خورده پرس و جو کردم . ظاهرأ تنها دلیلش همون اجلاس سرانه! پس با کمی تحمل به هم کمک کنیم این هفته هم با کمترین میزان استرس بگذره. به خدا اینطوری با روح و روان خودمون بازی میکنیم! فکر میکنین واسه اقایون چقدر اهمیت داره شما توی این مدت داغون بشین؟! پس به خودتون رحم کنین!

jok

New member
اول بگم که من پست کم گذاشتم ولی از یه سال قبل تمام این انجمنا رو چک میکنم و در جریان اون 96 صفحه اعتراض هم هستم ولی به نظرم حق با اون دوستمونه که گفت آخه 2 تا سوال که اونم واسه همه مورد دار بوده چقدر میتونه اثرگذار باشه.......به نظر من علت تغییر کلید نیست....اگه یه نگاه به صفحات کنکوریای گذشته بکنید میبینید که همیشه یه عده در پایان معترض بودنو بعد از اومدن جوابا رفتن جلو سازمان اعتراض کردن....به نظر من اگه الان میدادن طبق معمول چندروز آینده جلو سنجش شلوغ میشد و اعتراض....از طرفی هم از این میترسن که یه عده سو استفاده گر قاطی بشن و آبروریزی بشه جلو سران 120 تا کشور

TUMS

Well-known member
:sadsmiley:
به خدا حقشونه
مگه اینا خبر نداشتن که اجلاس سران هست خوب یه هفته زودتر اعلام میکردن اگر اینا از بی آبرویی میترسین
حالا مگه اجلاس سرانشون چی بود همه داشتن اس میدادن ....خواب بودن ......جوک میگفتن .. . . . . .
آره بچه ها اینه حال و روز ما!!!!:14:
اینا همش از بی برنامگی و بی صلاحیتی اونایی هست که دارن واسه ماها و کل کشور تصمیم میگیرن
من با نجما موافقم بنده خداها زحمت کشیدن حقشون نیست حداقل یه پاسخنامه درست بدن بیرون؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
یه سال زحمت کشیدیم حالا اومدن یه پاسخنامه پر از غلط دادن بیرون!!!!!!
خدا ازشون نگذره
به خدای محمد که حقشونه آبروشون بره:14:

jo-boy

New member
دوست عزیز jok & sangre
خوبه بدونین درست شدن یه سوال در رشته فک کنم ارگونومی چند سال قبل باعث شد کسی که قبول بوده مردود اعلام بشه
ورتبه 3 بشه رتبه11...در ضمن کی گفته سوالی که ما اعتراض زدیمو همه غلط زدن؟؟ خیر با اون کلیدا ممکنه سوال درست شما و غلط رقیبتون
حذف بشه(در سوالایی که حذف شدن) و یا حالات دیگه..در ضمن هدف اصلی این بود که اونا بفهمن اشتباه کردن و به این اشتباه اعتراف
کنن که بازم خوشبختانه این 2 فراهم شد..دوس ندارم بحث نامه اینجا باز بشه اما لطفا لطفا لطفا ! به کار عده ای که برای امثال شما بدون
هیچ چشم داشتی مادی و معنوی خرج کردن احترام بزارین

sky69

New member
هیچ وقت نمی بخشمشون .
یعنی تا دیروزهم نمی دونستن اجلاس هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هی خدا ..
از صبح تا حالا انقد استرس کشیدم که خدا می دونه .............

vb2

New member
بچه ها از عمرامون داره کم میشه با این استرساااااااااااااااااااااااااااا مجبوریم صبر کنیم دیگه کار دیگه ای که نمیشه کرد

faridehmk

New member
واقعا متاسفم.....!
من كه ديگه برام مهم نيست نتايج رو كي اعلام كنن،،،، ميخوان هفته ديگه اعلام كنن ميخوان نكنن به......
فعلا كه زندگي و اعصابمون شده بازيچه اينا....
واقعا دلم ميسوزه واسه خودم كه هنوز تو اين مملكت موندم و مثل خيلياي ديگه جون و اعصابم رو ورنداشتمو فرار كنم از دست اينا....!

من ديگه تو اين سايت نميام بچه ها، حلالم كنيد.
اگرم احيانا احيانا هفته ديگه نتايج اعلام شد از همين الان به همه اونايي كه قبول ميشن تبريك ميگم.
خدانگهدار.:riz304:

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
واقعا متاسفم.....!
من كه ديگه برام مهم نيست نتايج رو كي اعلام كنن،،،، ميخوان هفته ديگه اعلام كنن ميخوان نكنن به......
واقعا دلم ميسوزه واسه خودم كه هنوز تو اين مملكت موندم و مثل خيلياي ديگه جون و اعصابم رو ورنداشتمو فرار كنم از دست اينا....!

اگرم احيانا احيانا هفته ديگه نتايج اعلام شد از همين الان به همه اونايي كه قبول ميشن تبريك ميگم.

کجا بری؟
نه بمون در کنارمون
من هم مثل همه ی بچه های اینجا اعصابم داغونه
اما فعلآ نمیشه کاری کرد
بچه ها بیایین اینجا به هم قول بدیم اگر خدا خواست و به جایی رسیدیم یادمون به اون پایینی ها هم باشه
یادمون باشه که به قول هایی که میدیم سر موقع عمل کنیم
یادمان باشد . . . . ..
خیلی چیزا را یادتون نره :smilies:

dr m

New member
واقعا متاسفم.....!

برو خدا پشت و پناهت..........
:smiliess (1):

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا