تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

lafzi1990

New member
تا 6 شهریور 5روز مونده و من هیچ احساسی ندارم آخه من کنکور ندادم ولی میتونم حس سال بعدمو حدس بزنم.:13:

bambook

New member
salam. man hich esteresi nadaram chon az yek taraf motmaenam gabool nemisham[ akhe gaboolish kheyli sakhte] az tarafe digehanuz ye bareghehayi az omid miado mire.in ruza fagat migam khoda kone beshe chon vagean ashege genetic hastam va az khundanesh lezat mibaram,baraye hame bachehayi ke zahmat keshidan az tahe delam arezoo mikonam gabool shaaaaaaaaaaaaaaaaan

reza.n

New member
salam. man hich esteresi nadaram chon az yek taraf motmaenam gabool nemisham[ akhe gaboolish kheyli sakhte] az tarafe digehanuz ye bareghehayi az omid miado mire.in ruza fagat migam khoda kone beshe chon vagean ashege genetic hastam va az khundanesh lezat mibaram,baraye hame bachehayi ke zahmat keshidan az tahe delam arezoo mikonam gabool shaaaaaaaaaaaaaaaaan
ایشالا که قبولی.منم مثل شما 2 به شک ام.ایشالا که قبولیم:riz304:

bacillus.bs

New member
خوبه شماها هیچ کدومتون قبول نمیشید:smilies:/حالا 5 روز دیگه مشخص میشه

*nurse

New member
سلام بچه ها تا 6 شهریور 5 روز مونده یه حس خاصی دارم بارها و بارها اون لحظه رو جلوی چشمام تصور کردم...خدایا اون لحظه ای که کد رهگیری رو وارد میکنم و اون صفحه باز میشه بهم صبر بده بهم قدرت بده خدایا کمکم کن به همه کمک کن آمین...برای من خیلی مهمه یعنی برای همه اونهایی که زحمت کشیدن این نتیجه خیلی مهمه...باز هم در آخر این مصراع از شعر حافظ :خداوندا مرا آن ده که آن به

آخرین ویرایش:

پرستاری86

New member
منم میترسمممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم:5:

324mehrdad

New member
چون دخترا میدونن که پشت این قبول نشدن چه برنامه ای بوده,چونکه اگر قبول نشیم میدونیم که ۱سال دیگه هم باید بشینیم و درس بخونیم و در کنارش در کارای خونه هم همکاری بکنیم,بدترین قسمتش اینجاس که خیلی وقتا که اصلا حوصله نداریم,کلی مهمون داریم,کلی درس داریم و کلیم کار که باید انجام بدیم و آخرسر مثل یه جنازه تادم صبح بشینیم با مهمونا که یوقت از حضور کمرنگمون رنجیده خاطر نشن,بعدم اگه خدای ناکرده قبول نشیم نمیگن طفلی زحمت خودشو کشیده,همه میگن فلانی خنگه یک سال نشست تو خونه,دس به سیاه و سفید نزد, آخرشم قبول نشد,درد دخترا اینه که هیچ کس جز خودشون درکشون نمیکنه
injorii be in ghazie negah nakarde bodam,,hagh ba shomast vali khob pesarha ham hezar ta moshkel darn mese sarbazi,kar....///omidvaram movafagh bashin:))

آخرین ویرایش:

jupiter_sps

New member
تازه امروز میشه---> 5 روز مونده به نتایج!
اولا روز پزشک بر تمامی پزشکان عزیز جامعه مبارک! می خوام برم بیرون واسه بابم خولاکی بخرم!
129fs370785.gif

دوما احساس نسبت به دوشنبه 6 شهریور: ابدا
2usv2c8.gif
: فکر کنم خبراییه! من هیچوقت خودمو اینقدر بیخیال ندیده بودم!
3550.gif

fateme67

New member
تازه امروز میشه---> 5 روز مونده به نتایج!
اولا روز پزشک بر تمامی پزشکان عزیز جامعه مبارک! می خوام برم بیرون واسه بابم خولاکی بخرم!
129fs370785.gif

دوما احساس نسبت به دوشنبه 6 شهریور: ابدا
2usv2c8.gif
: فکر کنم خبراییه! من هیچوقت خودمو اینقدر بیخیال ندیده بودم!
3550.gif

پس خیالت راحت ژوپی جون حتما قبولی:thumbsupsmileyanim:

nafare aval

New member
doostane azizam man sale dg nafare aval misham v alan negarane inam ke kheyli az doostaye khubamo chon sareshun sholoogh mishe az dast bedam

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا