تا 12 شهریور چند روز مونده و چه احساسی دارین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

ملكه

New member
5 روز مونده اما فكر كنم بخاطر اجلاس سران بذارن 13يا 12 شهريور:(50):خيلي ناراحت ميشم اگه 6 ام نذارن تو سايت

پرستاری86

New member
سلام
با کمال احترام به نظر همه بچه ها
به نظر من کسی استرس داره که واقعا تلاش کرده باشه و از زمان و موقعیت های دیگش گذشته تا درس بخونه برای کنکور
من هم جزء این دسته هستم.:smilies:

دعا میکنم همگی موفق بشیم.:ad54ad:

jupiter_sps

New member
یعنی من وقت نذاشتم؟ 9 ماه خوندم ---روزی 12 ساعت! نه موقع کنکور استرس داشتم نه نتایج!
خوندم به خدا! کمر برام نموند!

پرستاری86

New member
یعنی من وقت نذاشتم؟ 9 ماه خوندم ---روزی 12 ساعت! نه موقع کنکور استرس داشتم نه نتایج!
درست میگین افراد با هم متفاوت هستن
من که برای کنکور استرس نداشتم ولی الان چرا دارم
من 2 سال از عمرمو گذاشتم برای درس خوندن البته نه روزی 12 ساعت ولی مداوم و میانگین روزی 5 ساعت خوندم.
ان شا الله همگی موفق بشیم.

پرستاری86

New member
دوستان من در اخبار برای جلسه اجلاس سران هم 5 ام و هم 7ام شنیدم؟یعنی کی تهران تعطیل هست؟
با این که رييس مركز سنجش آموزش پزشكي وزارت بهداشت از اعلام نتايج نهايي آزمون كارشناسي ارشد رشته*هاي علوم پزشكي در روز دوشنبه هفته آينده خبر داد به نظرتون احتمال داره جوابا دیر بیاد؟
دوستانی که تهرانی هستن کی تهران تعطیل هست؟

arezoo_68

New member
من تو همین تاپیک اون اولا نوشتم دیگه به اعلام نتایج فکر نمیکنم و میرم خوش گذرونی واقعا هم همین کار رو کردم ولی از اول این هفته دیگه جواب نمیده . تا روز اعلام نتایج من یکی فشار خون میگیرم:1dco2x0p1lilzhfpg1t

fateme67

New member
آره ژوپی جون بخدا منم کمرم داغون شده بود!!گردنم خشک شده بود دیگه.صب میرفتم کتابخونه تا 2 بعر از ظهر پشت میز بودم:smilies-azardl (181

a.sohrab

New member
سلام بچه ها امشب 2 مرداد و سوم رمضانه تا 6 شهریور 34 روز مونده دارم سعی میکنم احساس خوبی داشته باشم دارم سعی میکنم که فقط جلوی چشمام جمله: پذیرفته شده اید رو تجسم کنم شما هم حستون رو بگین سعی کنید حس خوبی داشته باشین

30 روز از 34 روز نرس(اول اون تایپیک زد) گذشت این 4 روزم میگذره فکرشو نکنید

بی خی(بیخیال).... رو برا این روزا گذاشتن دیگه

jupiter_sps

New member
آره ژوپی جون بخدا منم کمرم داغون شده بود!!گردنم خشک شده بود دیگه.صب میرفتم کتابخونه تا 2 بعر از ظهر پشت میز بودم:smilies-azardl (181

فاطمه جان ان شالله کارنامه اعمالتو روز دوشنبه میدن دست راستت و تو با صدای بلند در حالیکه از خدای خود راضی هستی میگی: این بود وعده های پروردگارم به درستی که به تحقیق پیوست!:a2d3:

ان شالله هیجکدوم از بجه ها روز 2 شنبه ناراضی نباشن!-----و وقتی برگشتیم و کامنت هامونو خوندیم بگیم----> یادش بخیر چه روز شماریها که نکردیم!

fateme67

New member
فاطمه جان ان شالله کارنامه اعمالتو روز دوشنبه میدن دست راستت و تو با صدای بلند در حالیکه از خدای خود راضی هستی میگی: این بود وعده های پروردگارم به درستی که به تحقیق پیوست!:a2d3:

ان شالله هیجکدوم از بجه ها روز 2 شنبه ناراضی نباشن!-----و وقتی برگشتیم و کامنت هامونو خوندیم بگیم----> یادش بخیر چه روز شماریها که نکردیم!
وای که اگه این اتفاق بیفته...!!!!!!!!!!چه برنامه ها که واس قبولیم ندارم.ایشالا تو هم با رتبه خوب قبولی..

drme

New member
نتایج رو زودتر اعلام میکنن

من فکر می کنم جوابا رو زودتر اعلام کنن به چند دلیل::smiliess (11):

1-همیشه جواب هایی که امکان داره ترافیک اینترنتی ایجاد کنن رو زودتر اعلام میکنن تا هجوم مراجعه کننده ها باعث اختلال نشه

2- تهران هفته آینده تعطیله هیچ کس نمی مونه پس زودتر جوابا رو میدن و سفر بی خطر

3- یکی از مسئولین آموزش پزشکی هم اعلام کرده احتمالا 4 شهریور نتایج اعلام میشه

خدا کنه شنبه اعلام کنن راحت شیم .:

amin_clever

New member
برايه همه عزيزان آرزويه موفقيت دارم انشا... همه قبول بشيم.ديگه چيزي نموند4روز

پرستاری86

New member
من فکر می کنم جوابا رو زودتر اعلام کنن به چند دلیل::smiliess (11):

1-همیشه جواب هایی که امکان داره ترافیک اینترنتی ایجاد کنن رو زودتر اعلام میکنن تا هجوم مراجعه کننده ها باعث اختلال نشه

2- تهران هفته آینده تعطیله هیچ کس نمی مونه پس زودتر جوابا رو میدن و سفر بی خطر

3- یکی از مسئولین آموزش پزشکی هم اعلام کرده احتمالا 4 شهریور نتایج اعلام میشه

خدا کنه شنبه اعلام کنن راحت شیم .:
بچه های تهران بگین ببینم از 5 ام تعطیل هست تهران یا از 7 ام:p7977cujr38iyymsu8: :p7977cujr38iyymsu8:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا