تا حالا کلاس تندخوانی رفتید؟

Setayesh92

New member
سلام دوستان عزیز
میخواستم بپرسم کسی تا حالا کلاس تندخوانی رفته؟ ایا مفید بوده؟ موسسه خاصی رو پیشنهاد میکنید؟
اصلا کلاس تندخوانی توی این سطح که ما درس میخونیم جواب میده؟
لطفا هر کسی اطلاعاتی داره بیاد بگه
ممنون دوستای خوبم​

8521413

New member
من کلاس تند خوانی نرفتم... اما با سی دی های آموزش تندخوانی دکتر محمد سیدا... مرد حافظه ایران... کار کردم... البته این که میگم برمیگرده به سال 82...
10 جلسه آموزشی بوذ... که برای افزایش سرعت مطالعه و تمرکز مفید بود...
تند خوانی بیشتر برای خواندن مطالب غیر درسی مفیده... مطالبی که نیاز به تفکر و تحلیل زیادی نداره... اما در کل تکنیک هایی که برای افزایش تمرکز و بالا بردن دقت آموزش داده میشد... برای من خیلی جالب بود. فکر می کنم اگر همون سی دی هارو تهیه کنید و با اونها شروع کنید خوب باشه... اگر دیدیدن به دردتون میخوره... بعدش یرای تکمیل دانسته هاتون و افزایش بیشتر مهرتتون میتونین در کلاس ها هم شرکت کنید... آموزشی که من داشتم 10 تا سی دی بود.

Setayesh92

New member
من کلاس تند خوانی نرفتم... اما با سی دی های آموزش تندخوانی دکتر محمد سیدا... مرد حافظه ایران... کار کردم... البته این که میگم برمیگرده به سال 82...
تند خوانی بیشتر برای خواندن مطالب غیر درسی مفیده... مطالبی که نیاز به تفکر و تحلیل زیادی نداره... اما در کل تکنیک هایی که برای افزایش تمرکز و بالا بردن دقت آموزش داده میشد... برای من خیلی جالب بود. فکر می کنم اگر همون سی دی هارو تهیه کنید و با اونها شروع کنید خوب باشه... اگر دیدیدن به دردتون میخوره... بعدش یرای تکمیل دانسته هاتون و افزایش بیشتر مهرتتون میتونین در کلاس ها هم شرکت کنید... آموزشی که من داشتم 10 تا سی دی بود.

ممنونم از راهنماییتون

Setayesh92

New member

ممنونم از راهنماییتون

Setayesh92

New member
ظاهرا هیچکس از دوستامون که توی سایت علوم پزشکی هستن کلاس تندخوانی نرفتن
اخه من از روی مقایسه زمانی که میگن و حجم درسایی که خود بچه ها اعلام میکنن که توی یه روز خوندن به نظرم رسید که من چقدر کند میخونم و فکر کردم شاید دیگران کلاس تندخوانی رفتن
به نظرم تمرکز حواس و سرعت خوندنم خیلی پایینه
اگه کسی میتونه لطفا راهنمایی کنه

بالا