تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

Eminem

New member
دوباره واسم پیامک اومده از سنجش پزشکی گفته حداکثر تا 22 شهریور ثبت نام و تکمیل مدارک رو انجام بدید...تازه تهدید هم کرده: بدیهی است در صورت عدم تکمیل و وجود نقص با توجه به دستو العمل ثبت نام منصرف از تحصیل محسوب گردیده و نفر جایگزین ثبت نام خواهد گردید.....ای وای این پیامک واسه شما هم اومده یا نه؟؟؟؟؟:dadad4:

ما که هنوز تو کاتیم :sdasdasd:

سلام
بچه ها سایت کوی دانشگاه اطلاعیه زده که از امروز یعنی 18 شهریور ساعت 15 دانشجویان جدیدالورود میتونن اتاق رزرو کنن .من تا اومدم ساختمون خابگاه رو انتخاب کنم یهو منو انداخت بیرون الانم ارور میده (زمان ثبت نام تعیین نشده است زمان ثبت نام خوابگاهی دانشجویان روزانه و غیر بومی متعاقبا اعلام خواهد شد)
کسی میدونه مشکل چیه؟ عایا اطلاعیه خودشون رو قبول ندارن؟؟عایا سیستمشون مشکل داره؟؟ ایا پیشونیه من مشکل داره؟؟

nafasmrn

New member
واسه همه رفته این پیامه یعنی واسه اونایی ک شماره داشتن و اطلاعیه اول رفته براشون

Eminem

New member
راستی قبلا پرسیدم بازم میپرسم! کسی از خوابگاهها خبر داره که چجوریه؟ کدوم بهتره؟ :sad:

monavvar

New member
سلام
بچه ها سایت کوی دانشگاه اطلاعیه زده که از امروز یعنی 18 شهریور ساعت 15 دانشجویان جدیدالورود میتونن اتاق رزرو کنن .من تا اومدم ساختمون خابگاه رو انتخاب کنم یهو منو انداخت بیرون الانم ارور میده (زمان ثبت نام تعیین نشده است زمان ثبت نام خوابگاهی دانشجویان روزانه و غیر بومی متعاقبا اعلام خواهد شد)
کسی میدونه مشکل چیه؟ عایا اطلاعیه خودشون رو قبول ندارن؟؟عایا سیستمشون مشکل داره؟؟ ایا پیشونیه من مشکل داره؟؟

از کجا بریم ثبت نام کنیم ؟اسکان ک شناره دانشجویی نداریم اخه؟
با چی ثبت نام کنیم ؟

hosseintorabi

New member
شما اصلاحیه خوردید ؟ من کارشناسی فنی بودم و طرح نداشتم ، به جاش برگه سفید فرستادم ،تایید کردن!

نه منتها چون مشکل نظام وظیفه دارم میترسم تایید نکنن الان غیبت دارم و برگه ای واسه پیرینت بهم ندن که بدم چلیس+10 دتبال معافیت تحصیلی باشم..

12500

Member
سلام
شما علوم پزشکی تهرانی یا دانشگاه تهران؟؟؟

12500

Member
نه منتها چون مشکل نظام وظیفه دارم میترسم تایید نکنن الان غیبت دارم و برگه ای واسه پیرینت بهم ندن که بدم چلیس+10 دتبال معافیت تحصیلی باشم..

سلام هم رشته ای...خیلی نگران شدم واستون..ایشالا ک مشکلتون رفع بشه:sarma:

khorsand

New member
همش تهدید همش ارعاب همش دعوا!آخه این چه وضعشه؟؟پس ذموکراسی چی میشه؟پس حقوق دانشجوی طفل معصوم چی میشه؟؟یعنی منتظرن ما ی سوتی بدیما!!ته همه جمله هاشون میگن در غیر این صورت کان لم یکن!!:sad:

mbn.mbio

New member
چقد طول کشید واستون تایید کردن؟؟؟

حدود 16 ساعت !
حساس نباشید ، تعداد ثبت نامی ها زیاده طول می کشه تا بررسی کنن
اگر هم مدارکتون ناقص باشه که بهتون میگن تا اصلاح کنید ، جای نگرانی نیست .

بالا