تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

Sahar_az

New member
دوستان نمیدونم چرا حوصله این کارای ثبت نامیرو ندارم.راستی برای کارت دانشجویی باید الان پول بریزیم به اون ادرسی که گفتن؟

منم اصلا حوصله ندارم:|
مثل این که از این به بعد به لیست وسایل خونه باید اسکنر هم اضافه بشه:13:
خب غیر حضوریتون دیگه چه صیغه ایه من نمی دونم؟:13:

12500

Member
تاییدیه ات اومد عزیز نگرانتم.من ساعت 10 صبح امروز قبت نام کردم.
دوستان واسه من تاییدیه ثبت نام نخورده...شما تایید ثبت نام خوردین ؟؟؟من نگرانم:sadsmiley:

ریز نمرات هم فرستادین؟؟ لطفا راهنمایی کنید

دوستان واسه من تاییدیه ثبت نام نخورده...شما تایید ثبت نام خوردین ؟؟؟من نگرانم:sadsmiley:

ریز نمرات هم فرستادین؟؟ لطفا راهنمایی کنید

کی ارسال کردید؟یا تاییدیه میخوره یا نواقص رو میگه که کامل کنی حالت دیگه ای نداره.

12500

Member
کی ارسال کردید؟یا تاییدیه میخوره یا نواقص رو میگه که کامل کنی حالت دیگه ای نداره.
دیروز ساعت 12 و نیم...شاید مدرکی کم فرستادم..ریز نمرات هم باید ارسال کرد؟؟؟
نوشته مدارک اجباری رو ارسال کرده اید ولی هنوز بررسی نشده است :(

آخرین ویرایش:

Eminem

New member
آقا برا منم تاییدیه نیومده هنوز؟ چه میکنن این بررسی کن ها؟

12500

Member
نه والا چیزی بم ندادن! فقط یه گواهی تحصیلی از فارغ التحصیلان گرفتم که من اینجا بودم و میخوام کجا برم. همینم اسکن کردم

واسه خوابگاه الان میتونیم ثبت نام کنیم یا باید شماره دانشجویی بگیریم بعد ثبت نام کنیم؟؟

Eminem

New member
واسه خوابگاه الان میتونیم ثبت نام کنیم یا باید شماره دانشجویی بگیریم بعد ثبت نام کنیم؟؟

توجه ويژه (اسكان در خوابگاه) : دانشجويان مقاطع عمومي (به جز شبانه، ميهمان، انتقالي، بورسيه و ساكنين استان تهران و البرز) در صورت نياز به خوابگاه مي­توانيد پس از دريافت شماره دانشجويي از تاريخ بيست و ششم شهريور تا اول مهر ماه 1394 به وب سايت سامانه اسکان - مدیریت امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و نسبت به ارسال تقاضاي خوابگاه اقدام نماييد. لازم بذكر است پس از پايان مهلت ثبت نام، مديريت امور خوابگاه‌ها نسبت به تعيين خوابگاه متقاضيان واجد شرايط اقدام مي نمايد و نتيجه را مي توانيد در قسمت سابقه سكونت سايت مذكور مشاهده نماييد.

nafasmrn

New member
دوستان واسه چی نگرانید
واسه همه در حال بررسیه همه باهم ارسال کردیم با اختلاف یکی دوساعت این بدبختام زمان میخوان تا یکی یکی چک کنن نواقص بگن دیگه تا شنبه احتمالا باید منتظر بمونیم
خوابگاهم ک دیگه میمونه واسه بعد از شماره دانشجویی
ریز نمراتم ی چیز محرمانست هیچ بنی بشری دستش ب ریز نمراتشم نخورده دانشگاه مبدا خودش میفرسته ..برگه تسویه حساب صندوق رفاهم مال اونایی ک کل بدهیشونو دادن ماها ک هنوز مقروضیم نمیخواد . هرچی ک نشونه فارغ التحصیلیتونو بفرستید من گواهی موقت فرستادم
در واقع شما الان خودتون ثبت نام شده حساب کنید تازه خیلیام جا میمونن حضوری میرن ثبت نام مشکلی نیست که
نشستیم تو خونه هامون حالشو میبریم خوب بود مثل تبریز پا میشدیم تو این گرما میرفتیم ثبت نام :|

توجه ويژه (اسكان در خوابگاه) : دانشجويان مقاطع عمومي (به جز شبانه، ميهمان، انتقالي، بورسيه و ساكنين استان تهران و البرز) در صورت نياز به خوابگاه مي­توانيد پس از دريافت شماره دانشجويي از تاريخ بيست و ششم شهريور تا اول مهر ماه 1394 به وب سايت سامانه اسکان - مدیریت امور خوابگاه های دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و نسبت به ارسال تقاضاي خوابگاه اقدام نماييد. لازم بذكر است پس از پايان مهلت ثبت نام، مديريت امور خوابگاه‌ها نسبت به تعيين خوابگاه متقاضيان واجد شرايط اقدام مي نمايد و نتيجه را مي توانيد در قسمت سابقه سكونت سايت مذكور مشاهده نماييد.
حضوریم باید بریم.فقط اینترنتی نیست که.

monavvar

New member
بچه ها ....میگم این برنامه کلاسی مارو ریختن ؟
میخام ببینم دفتر چن برگ تهیه کنم ؟!!!
کجابایس ببینم .....:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

khorsand

New member
بچه ها ....میگم این برنامه کلاسی مارو ریختن ؟
میخام ببینم دفتر چن برگ تهیه کنم ؟!!!
کجابایس ببینم .....:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

حالا جدی جدی کیمعلوم میشه؟؟ک چ روزایی داریمو از چندم شروع و اینا؟؟؟

12500

Member
دوباره واسم پیامک اومده از سنجش پزشکی گفته حداکثر تا 22 شهریور ثبت نام و تکمیل مدارک رو انجام بدید...تازه تهدید هم کرده: بدیهی است در صورت عدم تکمیل و وجود نقص با توجه به دستو العمل ثبت نام منصرف از تحصیل محسوب گردیده و نفر جایگزین ثبت نام خواهد گردید.....ای وای این پیامک واسه شما هم اومده یا نه؟؟؟؟؟:dadad4:

آخرین ویرایش:

zhr.sdr

New member
بچه ها اظهارنامه پوشش حرفه ای رو پر کردیم چیکار کنیم؟اسکن کنیم یا واسه ثبت نام حضوری ببریم؟

monavvar

New member
اوااااا
بچه ها چرا برا ما این پیامک ها نمیاد!!!!
اظهارنامه پوشش حرفه ای دیگه چیه؟!!!!
بساطی شدا

- - - Updated - - -

حالا جدی جدی کیمعلوم میشه؟؟ک چ روزایی داریمو از چندم شروع و اینا؟؟؟

بخدا سوال منم هس .

mbn.mbio

New member
دوباره واسم پیامک اومده از سنجش پزشکی گفته حداکثر تا 22 شهریور ثبت نام و تکمیل مدارک رو انجام بدید...تازه تهدید هم کرده: بدیهی است در صورت عدم تکمیل و وجود نقص با توجه به دستو العمل ثبت نام منصرف از تحصیل محسوب گردیده و نفر جایگزین ثبت نام خواهد گردید.....ای وای این پیامک واسه شما هم اومده یا نه؟؟؟؟؟:dadad4:

واسه منم اومد ، با اینکه مدارکم تایید شده :33:

بالا