تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

12500

Member
دوستان الان چطور بفهمیم ما ثبت نهایی شدیم؟؟ نوشته مدارک شما ارسال شده ولی هنوز بررسی انجام نگردیده....درست ثبت نام کردم؟؟

emi

New member
سلام.بچه ها تو فرم ثبت نام اون قسمت که نوشته دوره قبولی چی نوشتید؟

Eminem

New member
تصوير كارت پايان يا معافيت از خدمت نظام وظيفه براي آقايان به صورت كارت هوشمند يا گواهي تعويض از مراكز پليس +

آقا اینو چیکارش کنیم؟ چیزی بزنیم یا دانشگاه خودش درستش میکنه؟

mbn.mbio

New member
دوستان الان چطور بفهمیم ما ثبت نهایی شدیم؟؟ نوشته مدارک شما ارسال شده ولی هنوز بررسی انجام نگردیده....درست ثبت نام کردم؟؟

واسه منم همینه ، ایشالا که درست ثبت نام کردیم

- - - Updated - - -

سلام.بچه ها تو فرم ثبت نام اون قسمت که نوشته دوره قبولی چی نوشتید؟

منظورش روزانه یا شبانه است

Eminem

New member

تمومه دیگه، فقط بعدا بازم به پروفایلتون برید احتمالا نتیجه بررسیو اعلام میکنن که مدارک کم و کسری نداشته باشه

gelare

New member
بچه‌ها شما در مدارکی ک باید ارسال میکردین فرم معاینه ارشد هم جزوشون بود؟

monavvar

New member
مسخره بازی دراوردن بابا
اگه اینترنتیه ک حضوریش چیه
حضوری داره گزینش چیه
اسکن این مدارک چیه !!!!
خدایا نجاتمون بده ای بابا

khorsand

New member
بچه ها من هنوز ثبت نام نکردم میخوام عصر برم برا اسکن فرما
نکته ای چیزی نیست؟؟؟کمکی؟مطلبی؟؟
شماها که انجام دادین گیر و گوری توش نبود؟؟

Lili.a

New member
تصوير كارت پايان يا معافيت از خدمت نظام وظيفه براي آقايان به صورت كارت هوشمند يا گواهي تعويض از مراكز پليس +

آقا اینو چیکارش کنیم؟ چیزی بزنیم یا دانشگاه خودش درستش میکنه؟[/QUOTEمن يه صفحه خالي اسكن كردم..قسمت توضيحات ياداشت گذاشتم..
ثبتنام تكميل شد تاييديشم اومد

monavvar

New member
بچه ها من هنوز ثبت نام نکردم میخوام عصر برم برا اسکن فرما
نکته ای چیزی نیست؟؟؟کمکی؟مطلبی؟؟
شماها که انجام دادین گیر و گوری توش نبود؟؟

برا حجم موارد اسکن شده دقت کن
من خودم حجمشو با پینت کم کردم دیگه باز نکرد .همون جا ک میبری بگو ک حجمشو با فتوشاپ کم کنه .
همین فعلا

سلام بچه هایی که از شهرهای دیگه میان تهران اولا قدمشون روی چشم دومم بهشون پیشنهاد میکنم که اش نیکو صفت رو از حتما تجربه کنند مزه به یاد ماندنیی داره نزدیکای دانشگاه تهرانم است.

monavvar

New member
سلام بچه هایی که از شهرهای دیگه میان تهران اولا قدمشون روی چشم دومم بهشون پیشنهاد میکنم که اش نیکو صفت رو از حتما تجربه کنند مزه به یاد ماندنیی داره نزدیکای دانشگاه تهرانم است.

وای دمت خیلی گررررم ....خخخخخخ

twilight

New member
دوستان این سوال خیلی برای دوستم حیاتیه لطفا جواب بدین

ایشون دانشگاه تهران قبول شدن امروز که برای ثبت نام رفت بهش گفتن شما نمیتونی ثبت نام کنی چون سال دومت بوده و طرح هم هنوز نرفتی .
سال 93 فارغ التحصیل بوده و از فرصت 1 ساله استفاده کرده .تو ایین نامه بوده که کسانی که امسال 94 فارغالتحصیل میشن سال بعد حق شرکت ندارن نه کسانی که سال 93 بودن !!
اصلا چنینی چیزی ممکنه ؟
دوستان کسی شرایطش مثل ایشون بوده ؟!

آخرین ویرایش:
مسخره بازی دراوردن بابا
اگه اینترنتیه ک حضوریش چیه
حضوری داره گزینش چیه
اسکن این مدارک چیه !!!!
خدایا نجاتمون بده ای بابا
معلومه که اهل شعر و شاعری هم هستی.من هسته گزینش رو اصلا متوجه نشدم یعنی چی؟میشه دوستان برام توضیح بدین.من مدارک رو فرستادم تاییدشم اومد.

بالا