تاپیک مخصوص دانشجویان دانشگاه تهران (راهنمایی ثبت نام، اسکان خوابگاه و .....)

ramtin20

New member
   قابل توجه پذيرفته شدگان آزمون دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال تحصیلی 95-94،لطفا جهت ثبت نام ازتاریخ هفدهم شهریور لغايت بیست و دوم شهریور 1394 جهت تکمیل فرمهای ثبت نامی و مدارک ثبت نامي، فقط به صورت اينترنتي با مراجعه به همين صفحه ثبت نام اوليه خود را انجام دهيد.

لازم به ذكر است كه با مراجعه حضوري هيچ ثبت نامي صورت نخواهد پذيرفت.
 عدم ثبت نام به صورت الكترونيكي در تاريخهاي اعلام شده به منزله انصراف از تحصيل محسوب مي گردد.
 پس از تاريخ اعلام شده به هيچ وجه ثبت نام از داوطلبان صورت نمي پذيرد.
 نام كاربري❎ کد ملی❎  و كلمه عبور ❎شماره شناسنامه❎ می باشد.

توجه: پذیرفته شده گرامی لطفا جهت ثبت نام از مرورگر FireFox استفاده نمایید.

در صورت بروز مشکل ثبت نامي در ساعات اداری (10 الی12) با شماره تلفن 81633719 (قسمت ثبت نام) و براي مشكلات رایانه ای با شماره تلفن 81634162 تماس حاصل فرمایید.

آخرین ویرایش:

khorsand

New member
بچه ها من امروز رفتم دانشگاه کارشناسیم ک علوم پزشکی شیرازه و دست از پا درازتر برگشت خوردم!فقط ی برگه استعلام بدهی دادن واسه صندوق رفاه بقیشم گفتن نمیخواد خودمون میفرستیم!منم میخوام از همون ترفند صفحه سفید ک بچه ها گفتن استفاده کنم.یه غرغر هم دارم!تا ساعت 12.5هرچی تلاش میکردم ب مسئول آموزش بفهمونم ک مدرک میخواد نمیشد بعد اومدم تو ماشین نشستم دیدم ساعت 1و خرده ای ب گوشیم پیام اومد ک اطلاعیه زدیم!هی خدا!

ramtin20

New member
بچه ها کلمه عبور رو زده شماره شناسنامه برا ارشد
اون شماره تلفن برا دستیاریاست گمونم

mbn.mbio

New member
چرا لینکهایی که میگذارید رو من نمیتونم مشاهده کنم با اینکه عضوم تو انجمن این لینک کجا بود؟

نمی دونم مشکلش چیه ، پاکش کردم
وارد همون sanjeshp بشید، یه گزینه ای هست که اطلاعات ثبت نامیتون اونجاست . شاید مشکل از شماره ای باشه که زمان ثبت نام وارد کردید

zhr.sdr

New member
دوستان یه سوال...
خوابگاه کوی به جدیدالورودی ها تعلق میگیره؟
توی لیست اسامی خوابگاه ها اسم کوی رو من ندیدم اسم مستعارشه؟پیشنهاد شما واسه انتخاب خوابگاه چی هست؟

Eminem

New member
اونایی که آگاهن لطف کنن یه رنکینگ از خوابگاهها بدن بدونیم کجا خوبه کجا بد!

nafasmrn

New member
دوستان کد ملی و شماره شناسنامه میخواد
شماره موبایل واسه دستیاراست

nafasmrn

New member
بسم الله ما ک رفتیم برای ثبت نام
ایشالا این دوره از زندگی واسه هممون جز بهترین دوره ها وشروع خوشبختی و موفقیت باشه

nafasmrn

New member
اهان نکته بعد ک یکی سوال کرده بود گویا
فرم تعهد رو باید پر کنیم اسکنش جز موارد مورد نیازه قبل از ثبت نام پرش کنید

nafasmrn

New member
اهان نکته بعد ک یکی سوال کرده بود گویا
فرم تعهد رو باید پر کنیم اسکنش جز موارد مورد نیازه قبل از ثبت نام پرش کنید

zhr.sdr

New member
دوستان واسه توضیحات اسکن مدارک مثلا واسه عکس چی باید بنویسیم؟

zhr.sdr

New member
من مدارکمو اسکن کردم ثبت ارسالی ها رو هم زدم.الان باید چیکار کنم؟

12500

Member
خیلی ممنون ببخشید همش شمارو مخاطب قرار میدما اینم از بدیهای ممتاز شدنه.
فکر کنم به شما یک پولیم بدن.رتبه های 1 تا3 رو پول میدن.

خواهش میکنم عزیزم
نه بابا پول کجا بود ..اون واسه دانشگاه تربیت مدرس بود ک به رتبه های یک تا 3 جایزه میدادن و گرنه دانشگاه تهران ک خبری نیس

12500

Member
بچه هاااا ببخشید تعهد محضری اسکنش هم لازمه ؟الان لازمه ؟
جایی صحبت از تعهد محضری واسه ثبت نام نکرده..فقط یه فرم تعهد هس ک باید پر کنیم و اسکن کنیم فرم تعهد محضری مربوط به خوابگاه و خدمات رفاهی هس

آخرین ویرایش:

mbn.mbio

New member
بچه هاااا ببخشید تعهد محضری اسکنش هم لازمه ؟الان لازمه ؟

تمامي دانشجويان مي بايست جهت دريافت تسهيلات رفاهي و خوابگاهي سند تعهدنامه محضري ارائه دهند. لذا در اين خصوص رعايت مراحل زير الزامي است:

1- دريافت فرم تعهد محضري از سايت http://vsca.tums.ac.ir/files/taahod-mahzari.pdf

2- تكميل در يكي از دفاتر اسناد رسمي در سراسر كشور (قابل ذكر است مهر و امضاي دفتر اسناد رسمي در فرم اوليه مورد قبول نمي باشد)

3- تطبيق فرم تنظيم شده با سند دريافتي از دفاتر اسناد رسمي به عهده دانشجو مي باشد(قبل از امضا سند در دفتر اسناد رسمي، محتويات سند با فرم مذكور توسط متعهد دقيقا كنترل و سپس امضا شود)

نكته: خواهشمند است دانشجويان در خصوص كنترل سند محضري توجه لازم را مبذول دارند. در صورت وجود هرگونه مغايرت سند با فرم نمونه، دانشجو به مدت يك سال از خوابگاه و تسهيلات رفاهي ديگر محروم مي گردد.

4- ارسال اسكن سند تعهد محضري در سايت درخواست اسكان خوابگاه براي متقاضيان خوابگاه ضروري است.

5- اصل سند تعهد محضري را به امور دانشجويي دانشكده خود تحويل نماييد و تصوير آن را نزد خود نگاه داريد.

monavvar

New member
بچه ها گواهی ک مشخص کننده وضعیت طرح باشد رو لازمه ؟شما دوستان ک ثبت نام کردید داشتین ؟

بالا