تاپیک آشتی کنون

nejla

New member
سلاااااااااااااااااااااام دوستان:
ما ایرانیا یه رسم خوب داریم که نزدیک سال نو که میشه، با هر کسی که توی این مدت یه ساله دلخوری یا رنجشی داشتیم.
سعی می کنیم توی این روزای آخر سال از دل طرف دربیاریم........
.
.
.
بیاین توی این تاپیک اگه حرفی زدیم که باعث رنجش یا ناراحتی دوستامون توی این انجمن شد از طریق این تاپیک از دلشون دربیاریم.:riz304:
یا اگه از دست کسی دلخور شدیم بگیم. ...........:sadsmiley:
.
.
.

nejla

New member
خب اول از همه خودم شروع می کنم.
1. یه دفعه با نوتر
دلخوری ایجاد شد.:sdasdasd:
از همین تریبون ازش می خوام که به دل نگیره.:riz304:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: yara

leylii

New member
من امسال یکی از کاربرای اینجا رو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی اذییت کردم خیلی
اگه بدونین من چقد اذییتش کردم دیگه با من حرف نمی زنین :sadsmiley:
آدم اشتبا می کنه و بد عصبانی می شه
من کی باشم که بخوام کسی رو نبخشم ....:rose:
هر کی از من دلخور شده به بزرگواری خودش منو ببخشه ..مخصوصا اون شخصییت مد نظرم هستش ..امیدوارم منو ببخشه
می دونم نمی تونه ببخشه ولی ... دیگه دیگه ...هوچی دیگه :sadsmiley::sad:

nejla

New member
2. یارا:
یه دفعه تو یه تاپیک یارا یه کم ناراحت شد. . از همین تریبون از ایشون هم تقاضا دارم به دل نگیره.
دوست جونا که از دست هم ناراحت نمی شن.:28:

آخرین ویرایش:

N@RVIN

Well-known member
منو یکی ناراحت کرده باید بیاد و از همین تریبون معذرت بخواد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: BBT

نوتر

New member
خب اول از همه خودم شروع می کنم.
1. یه دفعه نوتر تو خصوصی برا رونق کار و کاسبی یه پیشنهادی داد که من منظورشو درست متوجه نشدم.
بعدشم دیگه دلخوری و گیس و گیس کشی.:sdasdasd:
از همین تریبون ازش می خوام که به دل نگیره.:riz304:

:)........

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nejla

@... zahra

New member
بروبچ من یادم نمیاد کسیو اذیت کنم....اصن کاری ندارم والا...ولی یکی ی پیام خصوصی داد من خشن برخورد کردم فک کنم حق داشتم....اما یکی هس منو خیلی اذیت کرده نو لیست سیاهم گذاشتمش...بیاد بگه غلت کرده...شاید ببخشم....آ؛دما وقتی حرف میزنن...باید کنترل داشته باشن...نه که هر چی بگن بعد معذرت...حالا جرات داره بیاد بگه یالا...:motat:

نوتر

New member
هر کسی از من هر بدی دیده امیدوارم ببخشه:):riz304::riz304::riz304::riz304:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

maxin

Well-known member
من امسال یکی از کاربرای اینجا رو خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی اذییت کردم خیلی
اگه بدونین من چقد اذییتش کردم دیگه با من حرف نمی زنین

آدم اشتبا می کنه و بد عصبانی می شه
من کی باشم که بخوام کسی رو نبخشم ....
هر کی از من دلخور شده به بزرگواری خودش منو ببخشه ..مخصوصا اون شخصییت مد نظرم هستش ..امیدوارم منو ببخشه
می دونم نمی تونه ببخشه ولی ... دیگه دیگه ...هوچی دیگه
لاامصب من اصن تحت تاثیر تاپیک واقع شدم...می بـــخشــمتـــ حالا اصن عب نداره حلالت کردم حلال...
.:smiliess (11):راستی لیلی چجوری ناراحتم کردی....جریانش چی بود ..ااااااا ببخشید عاقا ناراحتیا قاطی شده اینجا ...اون من نبودم خیالم راحت شد پس خدارو شکر
.
.
.
:mad_majidonline: اونی ک لیلی ناراحتت کرده بیا ببخشش بچه ملتو دلشو آب نکن حالا یکم اذیتت کرده ...یارانتو ک نخورده...
:riz277:از قدیم گفتن :لذتی ک توی بخشش هست.....توی ته دیگ طلایی ماکارونی ک داره ازش روغن می چکه نیست.

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: zErOOn3

nejla

New member
3. سالار:
یه دفعه توی چت باکس با سالار دلخوری ایجاد شد.
از ایشون هم می خوام که به دل نگیرند.:riz304:

آخرین ویرایش:

mohana

Well-known member
اگه ی زمانی کسی رو ناراحت کردم بدونه ناخواسته بوده...
دیگه ببخشید دیگه...
همین:rolleyessmileyanim:

nejla

New member
الان به جز این موارد شخص دیگه ای به ذهنم نمیاد. اگه هم با حرفام کسی رو رنجوندم از همین جا اعلام می کنم بیشتر حرفام جنبه شوخی داشته.
و ناراحت شدن هیچ کسو نمی تونم ببینم برا همینم این تاپیکو زدم. چون همین چند تا مورد که تو ذهنم بوده بار سنگینی رو دوشم بود.:a2d3:

maxin

Well-known member
عاقا منم میخام معذرت بوخام ولی خیلی زیادن ...
نمیشه فقط اسم اونایی رو ک اذیت نکردم بنویسم...:black_eyed:
.
.
.
اول آبجی مهنا...خوب فقط و فقط اون آبجی بزرگمه بیچاره یبار سر مدیریت بش انتقاد کردم هیچی نگفت ...بنظرم یکی ازبهترین مدیرای رشته تخصصی تو انجمنه
ینی اینقد ک زحمت میکشه ما رو برا درس راه بندازه برا خودشم اینقد بفکر نیست...ولی ما خیلی دلسردش کردیم.........معذرت میخام.:rose:
نا امیدت نمی کنم.چ امسال چ سال .....

آخرین ویرایش:

maxin

Well-known member
منم فقط ازدوستام معذرت میخام اگه از دستم ناراحت شدید... مخصوصا دوستان نزدیکم .....ببخشید خیلی سر ب سرتون گذاشتم.یا اگه حرفی زدم ک ناراحت شدید بذارید ب پای بی تجربگیم و هرگز قصدی نداشتم.......
اینم براتون....:
jer0yqzm4646avy0ede1.jpg

آخرین ویرایش:

nejla

New member
عاقا منم میخام معذرت بوخام ولی خیلی زیادن ...
نمیشه فقط اسم اونایی رو ک اذیت نکردم بنویسم...:black_eyed:
.
.
.
اول آبجی مهنا...خوب فقط و فقط اون آبجی بزرگمه بیچاره یبار سر مدیریت بش انتقاد کردم هیچی نگفت ...بنظرم بهترین مدیر رشته تخصصی تو انجمنه
ینی اینقد ک زحمت میکشه ما رو برا درس راه بندازه برا خودشم اینقد بفکر نیست...ولی ما خیلی دلسردش کردیم.........معذرت میخام.:rose:
نا امیدت نمی کنم.چ امسال چ سال .....

اونی که اذیت نکردی رو بنویسی هم قبوله.ههههه
من خودم بهت راهنمایی می کنم من یکی اش هستم.:tonguesmiley:

nejla

New member
سلام
من بعد از ماهها اومدم سایتو باز کردم خ ممنونم بابت این تاپیک
خب حالا اعتراف : یک روزی که همه درخواستهام به بن بست رسیده بودن خسته و افسرده اومدم انجمن بلکه چارتا جوک بخونیم بخندیم شاد شیم... و بدیش این بود ک بسرم زد برم باکس ...پس شد آنچه شد..(آخه من در مواقع ناراحتی حواس ندارم که ...پرت و پلا زیاد میگم که همه نمیدونن اینو )
از همممممه اونایی که اون روزبودنو منو یادشون مونده !!علنا !عذرخواهی میکنم (هرچند بعید میدونم...)
(و ازشون میخام اگه پیامو دیدن و پذیرفتن لااقل این ک پستو لایک کنن...)

سلام. خواهش می کنم. خوشحال میشم اینجا دلخوری های بچه ها از هم برطرف شه و با یه دل صاف و به دور از رنجیدگی به سال بعد وارد بشیم.
:rose:

- - - Updated - - -

سلام
من بعد از ماهها اومدم سایتو باز کردم خ ممنونم بابت این تاپیک
خب حالا اعتراف : یک روزی که همه درخواستهام به بن بست رسیده بودن خسته و افسرده اومدم انجمن بلکه چارتا جوک بخونیم بخندیم شاد شیم... و بدیش این بود ک بسرم زد برم باکس ...پس شد آنچه شد..(آخه من در مواقع ناراحتی حواس ندارم که ...پرت و پلا زیاد میگم که همه نمیدونن اینو )
از همممممه اونایی که اون روزبودنو منو یادشون مونده !!علنا !عذرخواهی میکنم (هرچند بعید میدونم...)
(و ازشون میخام اگه پیامو دیدن و پذیرفتن لااقل این ک پستو لایک کنن...)

سلام. خواهش می کنم. خوشحال میشم اینجا دلخوری های بچه ها از هم برطرف شه و با یه دل صاف و به دور از رنجیدگی به سال بعد وارد بشیم.
:rose:

marzi ba

Well-known member
سلام
منم سعی کردم طوری رفتار نکنم که باعث ناراحتی کسی بشه اگه دونستم باعث ناراحتیشون شدم ازشون عذر خواستم
امیدوارم همه ی دوستانی که ناخواسته وندونسته باعث ناراحتیشون شدم منو ببخشن

و میبخشم افرادی رو که منو ناراحت کردن

بالا