تاپيك هماهنگي و ملاقات اعضا در نمايشگاه كتاب تهران

marzi ba

Well-known member
علی جان متاسفانه ظرفیت تکمیل شده. الان دوستانی که مراجعه میکنند با این پیام مواجه میشن.
ان شالله دوستانی که نتونستند ثبت نام کنند سال بعد سعی کنند زودتر ثبت نام کنن

هههههه
بازم این دو تا همدیگه رو پیدا کردن
بفرمایید برا همدیگه هی نوشابه و دلستر باز کنید:65d6a5d6s::65d6a5d6s:

eli 72

Member
اونایی که میخان من بیام برن به همون سایتی که داداش نوتر گفته
فقط مثل این که سایت شلوغه و پاسخگوی این همه متقاضی یه جا نیس
پس اونایی که رقم سمت راست شماره ملیشون 0و1 هس همین امروز ثبت نام کنن 2و3 روز بعد و همینطور تا اخر.

خوب شد زودتر گفتین میخاستم برم مو بکارم زشت بشم ...حالا این افتخارو دارید که منه کچل سیبیلوی شیکم گنده رو هم ملاقات کنید

راستی هزینه ثبت نام 1000تومنه خخخخخ

اپیدمی که گفتم اینجاس!!! :smiliess (8)::motat:

شفيع

New member
من واقعا از اين همه رغبت و اين همه شوق ديدار دوستان به وجد اومدم بابا ديدنم اينقد هيجان داره؟براي پسران عموما و برا دختران بسيار خصوصا؟؟؟؟؟؟؟؟

sepideeee

New member
من واقعا از اين همه رغبت و اين همه شوق ديدار دوستان به وجد اومدم بابا ديدنم اينقد هيجان داره؟براي پسران عموما و برا دختران بسيار خصوصا؟؟؟؟؟؟؟؟

اره وجدانا دیدار تو خصوصا واسه من جالبه چون می خوام سر از کار خلقت در بیارم :25r30wi:
می خوام ببینم انسانی با این خصوصیات چه شکلی می تونه باشه :25r30wi:
ولی حیف که زمانش مناسب نیست از رویت شما بی فیض می مونیم :riz481:

شفيع

New member

اره وجدانا دیدار تو خصوصا واسه من جالبه چون می خوام سر از کار خلقت در بیارم :25r30wi:
می خوام ببینم انسانی با این خصوصیات چه شکلی می تونه باشه :25r30wi:
ولی حیف که زمانش مناسب نیست از رویت شما بی فیض می مونیم :riz481:
خدايش ايول به اين جرات.خب ديگه همه به مرور اعتراف خواهند كرد.هههههههههه الي يالا

biosta

Well-known member
سلام
امکان ثبت نام برای بن کتاب مجددا" فعال گردید
سامانه ثبت نام کارت یارانه ای خرید نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

چرا برای انتخاب استان مورد نظر جهت دریافت کارت سه جا بیشتر ندارد / تهران / قم/ البرز
در حالی که شعب منتخب اعلام شده برای دریافت کارت در سایر استان ها وجود دارد اما گرینه اش در ثبت نام نیست ؟

TaTi

مدیر بخش
سلام
امکان ثبت نام برای بن کتاب مجددا" فعال گردید
سامانه ثبت نام کارت یارانه ای خرید نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

چرا برای انتخاب استان مورد نظر جهت دریافت کارت سه جا بیشتر ندارد / تهران / قم/ البرز
در حالی که شعب منتخب اعلام شده برای دریافت کارت در سایر استان ها وجود دارد اما گرینه اش در ثبت نام نیست ؟

این همه کور و کچل تو نمایشگاه کتاب تهران! چـــــــــــــی بشه !!!!!!!:shocked:

مهندس ، احتمالا خواستن که ملت برای شادی روح امواتشون با دیدن این وضعیت ، همون جمله ی معروف ".. .. ... ....... " رو زیر لب زمزمه کنن!!
:black_eyed:

شفيع

New member
این همه کور و کچل تو نمایشگاه کتاب تهران! چـــــــــــــی بشه !!!!!!!:shocked:

مهندس ، احتمالا خواستن که ملت برای شادی روح امواتشون با دیدن این وضعیت ، همون جمله ی معروف ".. .. ... ....... " رو زیر لب زمزمه کنن!!
:black_eyed:

تاتي جان ما كه ارادتمند شماييم.حالا ما جزو كدوم دسته ايم؟كور كچل يا ؟............هههههه

TaTi

مدیر بخش
تاتي جان ما كه ارادتمند شماييم.حالا ما جزو كدوم دسته ايم؟كور كچل يا ؟............هههههه

اختیار دارین آقا ... من که شمایل مبارک شما رو دیدم ........ خدا رو شکر نه کورهستین نه کچل!:riz513:

ولی فکر کنم اینبار بشه نمایشگاه کور و کچلا ، نه نمایشگاه کتاب!!! آخه هرچی خرخونه دارن میرن نمایشگاه ... این گروه هم که یا کورن یا کچل یا هر دو ...
:smilies:

eli 72

Member
اختیار دارین آقا ... من که شمایل مبارک شما رو دیدم ........ خدا رو شکر نه کورهستین نه کچل!:riz513:

ولی فکر کنم اینبار بشه نمایشگاه کور و کچلا ، نه نمایشگاه کتاب!!! آخه هرچی خرخونه دارن میرن نمایشگاه ... این گروه هم که یا کورن یا کچل یا هر دو ...
:smilies:
با تشکر از تمجید شما دوست گرامی!!

pashmak

New member
دوستان براتون متاسفم سعادت دیدن روی ماه شب چهارده منو ندارید خخخ جهت کم کردن روی افراد نارسیس سایت
در ضمن میدونید که نارسیس پسر خودشیفته ای بوده

pashmak

New member
در ضمن تو گلوتون گیر کنه هی راه به راه حماسه میزارید و مسیر راهپیمایی معلوم میکنید منو نمیبرید

biosta

Well-known member
روز آخر نمایشگاه خواهم رفت که چند روز قبلش احتمالا" ایمیلی می زنم به دوستان آمارزیستی ام که در دانشگاه های مختلف هستند
چرا که شاید کسی از ایشان برای آن روز برنامه نمایشگاه داشته باشد و همچنین تمایل که با من بیاد

به نظرم اگر بتوانید با هم رشته ای های خودتان بروید می تواند صحبت ها هدفمند تر و کلا" ملاقاتی مفید تر باشد .

آخرین ویرایش:

نوتر

New member
دوستان این دیگه اسپم نیست عین واقعیته
چند روز پیش یکی از دوستان دوره کارشناسیم که الان جدیدا عروسی گرفته و تهران زندگی میکنه از طریق اون یکی دوستم خبر دادن که دلمون میخواد هم بیاین نمایشگاه هم یه نهار تشریف بیارین خونه جدیدمون.
منم زنگ زدم به اون دوستم که قرار بود با هم بریم تهران برای دیدن خونه ی دوست مشترکمون.

دوستم بم گفت بیا یه حساب سرانگشتی بکنیم! گفتم چی؟ گفت میریم اونجا الکی الکی 40 تومن باید کتاب بخریم. گفتم باشه! گفت 30 تومن پول بلیط رفت میدیم 30 تومن برگشت چند میشه؟ گفتم نفری 140 جمعا.
گفت خداییش خداییش دیدن قیافه ی ...(دوستی که دعوتمون کرده) 10 تومن می ارزه آخه؟؟؟ خخخخ منم دیدم خداییش راس میگه. دیگه نمی ارزه! خخخ
منصرف شدیم فعلا. حالا ببینیم بعدا چی میشه.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: marzi ba

eli 72

Member
مام امروز داشتیم حساب میکردیم حول و حوش 120 تومن واسه 1 روز خرجمون میشه!تازه بدون تفریحات جانبی مث شهربازی و ...!!تو همین بحثا بودیم یکی از همکلاسیا گفت با باباش میخواد با کامیون بره تهران میتونه مام ببره!!
ینی مام از خدا خواسته دیگه تعارف نکردیم!! میگفت پشت ماشین شون خیلی امکانات داره که اتوبوس نداره..جای استراحت تلوزیون و...الان که فک میکنم میبینم سریال پایتخت 4میتونه از ما به عنوان سوژه استفاده کنه!تا اینجا که شد فقط هزینه کتاب از این ورم میتونیم با کامیون چن تا مسافر هم ببریم..خب هزینه کتابام که جور شد!!نتیجه اینکه بدنبال راههای ارزون باشین :a2d3::smiliess (8):

- - - Updated - - -

مام امروز داشتیم حساب میکردیم حول و حوش 120 تومن واسه 1 روز خرجمون میشه!تازه بدون تفریحات جانبی مث شهربازی و ...!!تو همین بحثا بودیم یکی از همکلاسیا گفت با باباش میخواد با کامیون بره تهران میتونه مام ببره!!
ینی مام از خدا خواسته دیگه تعارف نکردیم!! میگفت پشت ماشین شون خیلی امکانات داره که اتوبوس نداره..جای استراحت تلوزیون و...الان که فک میکنم میبینم سریال پایتخت 4میتونه از ما به عنوان سوژه استفاده کنه!تا اینجا که شد فقط هزینه کتاب از این ورم میتونیم با کامیون چن تا مسافر هم ببریم..خب هزینه کتابام که جور شد!!نتیجه اینکه بدنبال راههای ارزون باشین :a2d3::smiliess (8):

بالا