تاثیر معدل در رتبه!!!!!!!

jupiter_sps

New member
کسی می دونه تو ارشد پزشکی معدل چطور در نمره و رتبه اثر داره؟؟؟؟ اصلا اثر داره؟ بعضی ها می گن فقط اگه تراز ها برابر بود اثر میدن!!!!!

آخه اگه اثر نداشت چرا موقع ثبت نام تاییدیه معدلو خواستن؟؟؟؟:smiliess (11):

vb2

New member
سلام من ایم موضوع رو تو تاپیک نمره های یکسان گفتم اونجا نظاراتو بخون و نظر بده

mamai86

New member
تو این گزینه هم شانسی ندارم من
کلا امیدمو برا قبولی از دست دادم

hjam

New member
کسی می دونه تو ارشد پزشکی معدل چطور در نمره و رتبه اثر داره؟؟؟؟ اصلا اثر داره؟ بعضی ها می گن فقط اگه تراز ها برابر بود اثر میدن!!!!!

آخه اگه اثر نداشت چرا موقع ثبت نام تاییدیه معدلو خواستن؟؟؟؟:smiliess (11):
تو ارشد وزارت بهداشت تاثير معدل فقط برا موارديه که نمره داوطلبا با هم برابر باشه ولي وزارت علوم مستقيما معدل در رتبه تاثير داده ميشه

arshade90

New member
تاثیر داره ....در اون مواردی که 2نفر رتبه ی برابر میارن.

jupiter_sps

New member
واقعا؟؟؟؟؟ اینجوری که خیلی بده!!!! کاش مثل وزارت علوم مستقیما اثر بدن!!!!

شما مطمئندی که اثر نداره( یعنی فقط در صورت برابری اثر داره؟)

دارم به هر دری می زنم که بلکه روزنه ای پیدا بشه رتبم حداقل 2 تا بره بالا!!!!:65d6a5d6s:

arezoo_68

New member
واقعا؟؟؟؟؟ اینجوری که خیلی بده!!!! کاش مثل وزارت علوم مستقیما اثر بدن!!!!

شما مطمئندی که اثر نداره( یعنی فقط در صورت برابری اثر داره؟)

دارم به هر دری می زنم که بلکه روزنه ای پیدا بشه رتبم حداقل 2 تا بره بالا!!!!:65d6a5d6s:
نگران نباش انشاله بدون تاثیر معدلم اون رشته ای که میخوای قبول میشی .یکم مثبت فکر کن شاید یکی از اون دو نفری که هم رتبه شدن شما باشی و معدلتم بالاتر بود اون وقت شما انتخاب میشی البته امیدوارم اون یکی دیگه یه دانشگاه پایین تر قبول شه نه اینکه قبول نشه

jupiter_sps

New member
نگران نباش انشاله بدون تاثیر معدلم اون رشته ای که میخوای قبول میشی .یکم مثبت فکر کن شاید یکی از اون دو نفری که هم رتبه شدن شما باشی و معدلتم بالاتر بود اون وقت شما انتخاب میشی البته امیدوارم اون یکی دیگه یه دانشگاه پایین تر قبول شه نه اینکه قبول نشه

ممنون از دلداریتون!!!!امیدوارم شما هم هر کجا که دوست داری قبول شی!

بالا