بیا تو به آواتار نفر قبلی گیر بده !

يسنا

New member
اواتار عمو بهرامي كه فوق العادس هربار كه عوض ميكنه مستند حيوانات رو باهاش ميشه مرور كرد

amirreza

New member
یاخدا تریپ عاشقی ب جوجه هام سرایت کرده...اونام میرن فضاااااااااااا؟:1dco2x0p1lilzhfpg1t

TaTi

مدیر بخش
هههه شیره بیا منو بخول من میخام خودکشی کنمممممممممممممم

ووووووووووی سارا ... عزیزوم خوبه حالا عینک به این خوشملی هم زدی رو چشمای نازت بازم ببر رو شیر می بینی که!!!!!!!!!:25r30wi:
درد و بلات تو سر ببرو ... نبینم از ای حرفا بزنیا دیگه.....
:New (6):

حسان

Well-known member
ووووووووووی سارا ... عزیزوم خوبه حالا عینک به این خوشملی هم زدی رو چشمای نازت بازم ببر رو شیر می بینی که!!!!!!!!!:25r30wi:

چه اواتار سفارشی ای؟؟؟
عاقا کی طراحی کرده اینو؟؟

هم شاده .. هم خشگله... هم تاتی داره توش:rolleyessmileyanim:

آخرین ویرایش:

sara77

New member

ووووووووووووووییی تا تی ینی تو نمیتونستی این سوتی منو عمومیش نکنی :smiliess (2):
اصن من امید به زندگیم کم شده
قصد خودکشیم حتمیا اخه چرا با احساسات لطیف من بازی میکنین:5: وووووووووووووووووووووووووویییییییییییییییی
اره داشتم میگفتم تاتی دستمو ول کن میخام برم میگم منو نگیرررررررررررررر بذار برم راحت شم دیگه

bahramian0935

New member
ووووووووووووووییی تا تی ینی تو نمیتونستی این سوتی منو عمومیش نکنی :smiliess (2):
اصن من امید به زندگیم کم شده
قصد خودکشیم حتمیا اخه چرا با احساسات لطیف من بازی میکنین:5: وووووووووووووووووووووووووویییییییییییییییی
اره داشتم میگفتم تاتی دستمو ول کن میخام برم میگم منو نگیرررررررررررررر بذار برم راحت شم دیگه

خخخخخخخخخخخخخخخخ این سارا از خود سارا زشتره به اون عینک زشتش عینک پیرزن هاست والله

TaTi

مدیر بخش
چه اواتار سفارشی ای؟؟؟
عاقا کی طاحی کرده اینو؟؟

هم شاده .. هم خشگله... هم تاتی داره توش:rolleyessmileyanim:
...هم خوردنیه!!!

حسان جونم کس نخارد پشت من جز ناخن انگشت من ..:sad:.. کی میاد برا من آواتار طراحی کنه ... همه ی کارام گردن خودمه:painting:

ای نی نی خومشزه ی آواتارتو بعدا بیار تا من بخورمش ... آخه من نی نی خورم!!!:ph34r-smiley:

بالا