بچه های ایمنی کجایید؟؟؟ منابع عوض شدند!

nikaaaa

New member
سلام دوستان میشه منو راهنمایی کنین
من لیسانسم رشته بیوشیمی بوده با این مجموعه ها که گذاشتن یعنی نمیتونم ایمنولوژی شرکت کنم ؟

nikaaaa

New member
لطفا کمکم کنید از استرس نمیتونم درس بخونم برنامه هام همش بهم ریختن:13::smiliess (2)::14:

love virology

New member
درود دوستان باید زنگ زد / برای ما بیوشمی حذف کردن جاش سلولی گذاشتن / شانش نداریم همش چالش ای خداااااااااااااااااااااااا

vet lab sciences

New member
منم دیروز هیچی نخوندم، از فرط استرس داشتم میمردم،اما یکی از دوستان از دکتر نظری، بورد هماتولوژی تهران سوال کردن، ایشون گفتن این مجموعه بندیا برای منظم شدن، شبیه وزارت علوم شده، هیچ درسی ب ایمنی اضافه نشده، هماتو برای ایمنی ضریبش صفرخواهد بود، و در مورد زیست گفتن اصلا همچین چیزی نیست، من فک میکنم این شایعات برگرفته از ی سری دوستان... که از رقابت با بچه های زیست کم آوردن و اینطوری وقت مارو میگیرن، ایشالا که همینطوریه، دوستان ناراحت نباشین، اینممممممممممم ی خبر خوب:thanks:

دوست عزیز طبق بند هشتم اطلاعیه اول هیچ درسی نباید صفر بشه!
"داوطلب با ثبت نام در یک مجموعه می تواند تمامی رشته های مذکور را انتخاب و با سایر داوطلبان
متقاضی رشته های مشخص شده در این مجموعه به رقابت بپردازد و در اولين انتخاب رشته محلی که حائز
نمره قبولی شده، پذیرفته شود."

melinaa

New member
درود دوستان باید زنگ زد / برای ما بیوشمی حذف کردن جاش سلولی گذاشتن / شانش نداریم همش چالش ای خداااااااااااااااااااااااا

خب اینکه خیلی خوبه...خوشبحالتون...بیو سختتره..

- - - Updated - - -

ما بیچاره شدیم...شیمی آلی و میکروب هم به درسامون اضافه شده...

kolouche

New member
دوست عزیز طبق بند هشتم اطلاعیه اول هیچ درسی نباید صفر بشه!
"داوطلب با ثبت نام در یک مجموعه می تواند تمامی رشته های مذکور را انتخاب و با سایر داوطلبان
متقاضی رشته های مشخص شده در این مجموعه به رقابت بپردازد و در اولين انتخاب رشته محلی که حائز
نمره قبولی شده، پذیرفته شود."
من باهاش موافقم...
ببین مثل زمین ک برا پزشکیا ضریبش صفره برا ایمونوها هم ضریب هماتو صفر خواهدبود...
حالا مثلا من ک ایمنی میخواستم قبلا ، الان میتونم هماتو هم تو انتخابام بزنم.... برا هر انتخابم بسته به ضرایب و درصدا رتبم فرق داره
در تصورات من اینجوری میگنجه ک 2 تا رتبه ب ما بدن.... (مث کنکور سراسری ک چن تا رتبه میدادن)
مثلا زیرگروه هماتو رتبه فلان.... زیر گروه ایمنی فلان....

خدایاااااا دیگه.... انشاالللللللله.....

ati1408

New member
به نظر من هم دقیقا مثل امتحان علوم میشه . که توی هر شش زیر مجموعه رتبه مشخص میشه و هر کس با توجه به رتبه میتونه رشته و شهر انتخاب کنه. خب به هر حال اینجوری احتمال پشت کنکور موندن کمتر میشه. من خودم شخصا ترجیح میدم همین امسال توی یه رشته مرتبط با رشته مورد علاقه خودم تحصیل کنم تا اینکه یه سال پشت کنکوربمونم و فقط استرس برام بمونه

بعضی از دوستان اصلا متوجه اصل موضوع نیستند !!
وقتی به این صورت باشه که رتبه در زیر گروه ها اعلام بشه، ضریب هماتو برای من ایمنی صفر هست مگر اینکه بخوام هماتو هم جزو انتخابام باشه !!
حالا عکس این حالت رو برای هماتولوژی های هم مجموعه ای در نظر بگیرید. اگه بخوان فقط هماتو برن ضریب میکروب براشون صفر میشه اما اگه بخوان ایمنی هم برن فقط باید 10 تا سوال میکروب جواب بدن تا رقیب جدی بشوند برای ما!!!

هنر کردن ضریب هماتو رو صفر میکنن برامون!! :13:هم مجموعه ای شدن با بچه های هماتو ، فقط به نفع اونهاست نه ما ! این عدالت نیست :thumbsdownsmileyani

kolouche

New member
بعضی از دوستان اصلا متوجه اصل موضوع نیستند !!
وقتی به این صورت باشه که رتبه در زیر گروه ها اعلام بشه، ضریب هماتو برای من ایمنی صفر هست مگر اینکه بخوام هماتو هم جزو انتخابام باشه !!
حالا عکس این حالت رو برای هماتولوژی های هم مجموعه ای در نظر بگیرید. اگه بخوان فقط هماتو برن ضریب میکروب براشون صفر میشه اما اگه بخوان ایمنی هم برن فقط باید 10 تا سوال میکروب جواب بدن تا رقیب جدی بشوند برای ما!!!

هنر کردن ضریب هماتو رو صفر میکنن برامون!! :13:هم مجموعه ای شدن با بچه های هماتو ، فقط به نفع اونهاست نه ما ! این عدالت نیست :thumbsdownsmileyani
راست میگی.... ازین طرف زیاد به قضیه توجه نمیکردم... :whistle:

ati1408

New member
حرف شما کاملا درسته. ولی بهتره هممون صبر کنیم تا دفترچه بیاد. ان شاالله که جوری شرایط رو در نظر گرقته باشن که کسی ضرر نکنه
حدس و گمان الان ماها هم به راه به جایی نداره. تا بیست و یکم هنوز مونده. نگرانی به خودتون راه ندین
این روزا رو از دست ندین. برای موفقیت با هم و در کنار هم تلاش میکنیم. خدا هم کمکمون میکنه

به نظر من هم دقیقا مثل امتحان علوم میشه . که توی هر شش زیر مجموعه رتبه مشخص میشه و هر کس با توجه به رتبه میتونه رشته و شهر انتخاب کنه. خب به هر حال اینجوری احتمال پشت کنکور موندن کمتر میشه. من خودم شخصا ترجیح میدم همین امسال توی یه رشته مرتبط با رشته مورد علاقه خودم تحصیل کنم تا اینکه یه سال پشت کنکوربمونم و فقط استرس برام بمونه

ظرفیتا هم مهمه
امتحان علوم پیام نور و شبانه هم داره فک کنم
اگه ظرفیتا مث قبل بمونه، میشه همون چیزی که خودشون اعلام کردن که بهترینهارو جذب میکنن، یعنی داوطلب هماتو که قبلا با نمره مثلا 280، جایی قبول نمیشد، الان میتونه با همین نمره ایمنی شهر خوب قبول شه

ati1408

New member
شیوه پذیرش علوم روش درستیه. داوطلب انتخاب زیادی داره و پشت کنکور نمیمونه. کسی هم من تا حالا نشنیدم از وزارت علوم و شیوه پذیرش و آزمون هاش ناراضی باشه. چون نظم و اطلاع رسانی خوبی داره و کاراش به موقع س. اگه پذیرش بهداشت مثل علوم بشه کسی ضرر نمیکنه چون انتخاباش بیشتره. توی علوم هم شایسته ها انتخاب میشن و عدالت هم رعایت میشه.
خدا رو چه دیدی شاید ظرفیت ها رو هم بیشتر کردن یا شهرهای مورد پذیرش بیشتر شدن. چون چندتا رشته جدید هم آوردن و همه جور احتمالی رو میشه در نظر گرفت
من که دلم روشنه

melinaa

New member
ولی اگه از اونور قضیه نگاه کنیم خوب شده قضیه دسته بندی کردن...
ولی خب به ضرر خیلی از رشته ها هم شده..
مثلا ماکه ژنتیکیم ..زیست فناوری و بیوبالینی ها باهامونن خب اونا نمیتونن ژن امری رو این درسای سخت رو بخونن ولی خب از هم رشته ای های ما میتونن شیمی الی وعمومی رو خب بخونن ..ی مقدار میکروب بزنن..از این لحاظ به ضرر اونا شده...ولی خب اگه درسا کلا اونهایی که برای هر گروه مطرح شده برای همه رشته های اون گروه ضریبدار بشه ...کلهممممم بدبخت شدیم رفتتتتتتتتتتتتتتت
دیگه اونموقع میرم شووور میکنم..خخخخخ

melinaa

New member
بعد یچیزی بچه ها اگه کسی طوری تو کنکور جواب داد که توی دورشته قبول میشد چی؟؟؟؟؟؟؟؟اونموقع تکلیف چیههههه؟؟
اصلا رتبه ها بر چه اساسی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kolouche

New member
بعد یچیزی بچه ها اگه کسی طوری تو کنکور جواب داد که توی دورشته قبول میشد چی؟؟؟؟؟؟؟؟اونموقع تکلیف چیههههه؟؟

بستگي ب اولويت انتخابات داره ديگه...
اول ژنتيك بزني ، رتبت بخوره همونو قبول ميكنن.... اولم اونايي ديگه رو بزني و رتبت بخوره همون ميري....

raheleh_rr

New member
سلام بچه ها من تازه اومدم انجمن. استرس گرفتم با این منابع جدید:sadsmiley:

biotec93

New member
بالاخره بیشتر از یه رشته که نمیتونه بره مگر اینکه برای تک رقمی ها در دو گرایش شرایط ویژه بزارن..

بالا