بچه هایی که کنکور ارشد دادین!احساستونو تو این لحظات ناب بگین

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

rotbeyek92

New member
به مامانم میگم،مامان یه پیشنهاد بده سرمن تا ساعت 2-2.5 گرم بشه از نت خسته شدم!!
میگه :
برو وسایلای ناهارو حاضر کن!!!!میگم خوب نیم ساعت طول میکشه که فقط!
میگه خوب بشین برنجارو پاک کن...ناهار بذار خونه رو جمعوجور کن....2 شده
هیچی دبگه دارم میرم
فقط خدا کنه تا 2-2.5 بیاد،وگرنه فکر کنم باید کلا یه خونه تکونی اساسی کنم!!!!!!!!
هه

مامان منم دقیقا همین پیشنهادو داد ولی من حتی تو این شرایطم گولشو نخوردم;)..

vida68

New member
دارم میمیررررررررررررررررررررررررم..................................... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا پس کی تموم میشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bahramian0935

New member
دارم میمیررررررررررررررررررررررررم..................................... خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا پس کی تموم میشهههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدا رحمتتون کنه بهشت یاجهنم؟به

shiva3322

New member
خدایا این انتظار برام قابل تحملتر از اون لحظه ای که ببینم نوشته پذیرفته نشده اید...بیا و به دادم برس بذار همه خوشحال بشیم...خدااااااااااااااااااااااا

red nazi

New member
:4d564ad6::4d564ad6::4d564ad6:بچه ها بیاین بیخودی قومپز در کنیم شاید فرجی شد

red nazi

New member
migan: gahi khoda hame dararo mibande o hame panjereharo ghofl mikone zibas intor fek konim ke un biroon toofanie v khoda dare az ma moraghebat mikone:ad54ad:

froozan

New member
منم با این که می دونم قبول نمی شم ولی منتظرم جوابا بیاد و بشینم برای خودم و اون همه تلاشو و بی خوابی و استرسی که کشیدم گریه کنم من واقعا خونده بودم :sadsmiley:

red nazi

New member
منم با این که می دونم قبول نمی شم ولی منتظرم جوابا بیاد و بشینم برای خودم و اون همه تلاشو و بی خوابی و استرسی که کشیدم گریه کنم من واقعا خونده بودم :sadsmiley:

tavakol kon azizam harchi ghesmat bashe

emma

New member
وای خدایا
باید اسم اینجارو میزاشتن انتقال استرس

saya

New member
87648941852485103676.gif

thickety

New member
بچه ها نتیجه ها وقتی میاد درصد هر درس رو هم میزارن یا فقط شهر و دانشگاهی که قبول شدیم (یا خدایی نکرده قبول نشدیم) رو می نویسن؟

bacillus.bs

New member
خوش به حال اونايي كه اصلا دانشگاه نميردند
تا همون ديپلم مي خونند
هميشه هم جوون ميمونند
اين ازمونا هر كدوم به اندازه ي ١٠ سال ما را پير ميكنه از استرس زياد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا