بچه هاي گل تربيت مدرس

eliot -esf

New member
آرررره واقعا ولی از امروز 27 ام پنجشنبه طوری که تو سایتش اطلاعیه جدید زده، از امروز تحویل میدن خوابگاها روووو ... خیلی خوووب شد شاید من یک سر به خوابگام زدم فردا دارم میرسم تهران.

من افتادم خوابگاه باقری، بلوار کشاورز، نرسیده به میدان ولیعصر، پشت بیمارستان ساسان ... و فکر کنم اونجا بچه های دکترا هستند فقط. اتاقمون 3 نفره هست ظاهرا. ..
نرسیده به ولیعصر !! چه خوب !! انگار خوابگاه من دورترین خوابگاهه !!
پس میگفتن به پسرا خوابگاه دور دادن !! شما که نزدیک تر از من هستید !! چرااا !؟؟!

بچه ها من دارم بر میگردم،احتمالا کلاسا تشکیل نمیشه!!!خوابگاها افتضاح بود،اعصابم خورد شد!!همه چی افتضاح بود!!واقعا بعید بود از این دانشگاه
منم برگشتم !! البته اونقدرا هم افتضاح نبود فقط یکم خوابگاه ما دوره و تاریکه
یعنی چی برا لامپ ها سنسور گذاشتن که کسی حرکت نکنه خاموش بشه !!! حیاط و بالکن دلباز هم که نداره
لامپ ها راهرو و پله ها همش خاموش میشه !! اخرش افسرده نشیم خیلیه !!

سلام بچه ها..خوبین همتون؟شکر خدا کارای ثبت نام تموم شد..من خوابگاهمو تحویل گرفتم.خوابگاه بهار تو خیابون شریعتی..اتاقمون دو نفره اس!!!خواهبگاه ما خوب بود یعنی بد نبود..روز اول من خیلی خوب بودو همه چی خوب پیش رفت..من غذا ام رزرو کردم حتی پست الکترونیکی ام ثبت کردمو الان تو دانشگاه اینترنتمم وصل میشه.هم با گوشی هم با کامپیوتر!!!واسه همتون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم..اگه دوست داشتین یه روز انتخاب کنیم تا کسایی که اینجا تو این تاپیک هستن از نزدیک باهم آشنا بشیم..
سلام !! باشه منم موافقم
راستی انتخاب واحدم کردی ؟!؟! برا تو هم روز و ساعت کلاسها مشخص نیس ؟!؟

بچه ها ان شالله شنبه ميبينمتون...:smilies-azardl (113:smiliess (10):
من شنبه نمیام !! اقا رقتید یه خبر بدید !!
سلام دوستان .
حمید جان رسیدن بخیر . :rose:

منم خوابگاه شهید مدرس افتادم : خیابان انقلاب پیچ شمیران خیابان حقوقی تقاطع خیابان اصفهان پلاک 15
سلام !! خداراشکر یه جا دورتر از خودم دیدم !! اما خوبه هاا !! تقاطع خیابان اصفهان :rolleyessmileyanim:

shiny

New member
سلام بچه ها منم ثبت نام کردم یکی از بچه های مامایی رو دیدم اما شما نبودید انگار !خوابگاهم بلوار کشاورزه اتاقامون سوییته با دو تا اتاق کلاسامون تشکیل نشده بود من برگشتم خونه آخر هفته میرم باز چه جو + و درسی داشت یونیمون :idea_majidonline:

Hamidvet

New member
سلام بچه ها منم ثبت نام کردم یکی از بچه های مامایی رو دیدم اما شما نبودید انگار !خوابگاهم بلوار کشاورزه اتاقامون سوییته با دو تا اتاق کلاسامون تشکیل نشده بود من برگشتم خونه آخر هفته میرم باز چه جو + و درسی داشت یونیمون :idea_majidonline:

هم بلوااااااری هستیم پس ... هههه

من جمعه و شنبه تهران بودم خخخخووب بود همه چی ثبت نامم هم تموم شد؛ الانم زابلم واسه دفاع روز چهارشنبم ان شاالله ... التماس دعا

Hamidvet

New member
این خوابگاه منه ...

اتاقمون 4 نفرست، یکی از قبل هست ظاهرا و من و دو نفر دیگر ورودی امسال هستیم یحتمل!

همونطور که تو عکس میبینید سیم و نامنظمی به چشم میخوره چون داشتند خوابگاه رو تعمیر میکردند ...

در تصویر دری رو میبینید که تو هر طبقه در واقع 3-4 تا از اونها هست؛ هر کدوم از این درها به یک هال خصوصی باز میشه که تو اونجا 2-3 تا اتاق هست؛ تو هر هال خصوصی هم یک یخچال مشترک واسه اون 2-3 تا اتاق هست.

هر طبقه مشتمل بر سرویس های بهداشتی و آشپزخونه هست. در هر طبقه 7-8 اتاق وجود داره.

خوابگامون حدود 10 طبقه داره؛ من طبقه ششم هستم و همچنین دو آسانسور برای دسترسی آسان تر به طبقات وجود داره... که یک آسانسور مخصوص طبقثات فرد و دیگری مخصوص طبقات زوج هست.

20140919_175436.jpg

shiny

New member
ما نزدیک خیابون فلسطینه وای حمید چقد خوبه خوابگاتون خوشبحالتتت عالیه واسه ما یه سوییت 8 نفره بود فک کننننن:14:

shiny

New member
ایشالا خیلی خوب دفاع میکنیو دیگه راحت میشی من دلم میخواست تو خود دانشگا می افتادم:smiliess (7): گلتو گرفتی؟:riz481:

Hamidvet

New member
ایشالا خیلی خوب دفاع میکنیو دیگه راحت میشی من دلم میخواست تو خود دانشگا می افتادم:smiliess (7): گلتو گرفتی؟:riz481:

نه گللللل میدادن مگه؟؟ اونروز ثبت نام انقدر گیج بودم و عجله داشتم که زود تموم شه که نگیییید ...

مرسی؛ اااا ما کوچه رویان هستیم، دقیقا کناره بیمارستان ساسان...

نه بابا خود دانشگاه حااااال نمیده..

shiny

New member
نه گللللل میدادن مگه؟؟ اونروز ثبت نام انقدر گیج بودم و عجله داشتم که زود تموم شه که نگیییید ...

مرسی؛ اااا ما کوچه رویان هستیم، دقیقا کناره بیمارستان ساسان...

نه بابا خود دانشگاه حااااال نمیده..
من 160 بود شمارم 9 یونی بودم آره سمت راسته اون آقاهه که شماره هارو میخوند رو میز گل و شکلات میدادن لیفانم دادن:riz481: ظهرم با

مامانم رفتیم رستورانش غذاش خوب بود من اصلا دانشکدمونو ندیدم از بس بزرگ بود یونیش

آخرین ویرایش:

midwif.mah

New member
سلام دوستان من يكي با كلي ذوق و شوق شنبه اين همه واه رو رفتم دانشگاه ولي حسابي ضايع شدم... اصلا شنبه كلاس نداشتيم...
آخه گروه محترم ما هنوز برنامه هاي هفتگي كلاس رو تو سايت نذاشته... اينجور هم كه بچه ها امروز خبر دادن مدير گروه گفتن شنبه ساعت ٩ صبح جلسه معارفه داريم... يعني تا شنبه تعطيليم...

راستي شايني جون سلام خوبي؟؟؟ براي ما كه از گل و شيريني خبر نبود.. فقط شربت و چاي...

آقا حميد واسه شما هم آرزوي موفقيت دارم.. ان شالله ما هم بتونيم بعد ارشد زود زود دكترا قبول شيم... :thanks:

آخرین ویرایش:

shiny

New member
سلام مهسا جون قربونت نه به ما گل و شکلات و لیوان دادن منم تاریخ کلاسامونو روزاشو نمیدونم :smiliess (12):دانشکدتونو دیدی؟

midwif.mah

New member
سلام مهسا جون قربونت نه به ما گل و شکلات و لیوان دادن منم تاریخ کلاسامونو روزاشو نمیدونم :smiliess (12):دانشکدتونو دیدی؟

واي شايني جون گفتي ليوان ياد اون صابون كاغذي ها افتادم كه با ليوان ميبرديم مدرسه... يادش بخيييييييير
بله دانشكده ما دقيقا كنار ساختمون ثبت نام بود، روبروي لوازم التحريري...
راستي تو بازارچه دانشگاه دفتراي شكرستان هم ميفروختند ديديد؟؟؟ خيلي وسوسه شدم بخرم...
ان شالله بزودي همتون رو از نزديك ببينم

shiny

New member
چه رشته هایی داشت ؟بازارچه رو دیدم ولی دفتر ندیدم یه روز رستوران مهمون کیی؟؟؟

eliot -esf

New member
من خوابگاهم تو کریمخان !! یه سویت 18 نفره با یکدونه دستشویی و حمام فقط کافیه یه روز صبح خوابگاه که همه تصمیم دارند برن یونی تصور کنید چه وضعی میشه !!
اصلا حال هم نداره !اتاق ها ختم میشه به راهرو و اشپزخونه !
نور اتاق ها خوبه ولی بقیه جاها مث تونل وحشت میمونه !!:|

برا منم ساعت ها نزده !
یه بچه ها رفته بود یونی میگفت تو پانل ساعت ها را زدن !!
بچه ها به نظرتون کی بریم ته ؟! شنبه خوبه دیگه نه !؟!
اقا کسی رفت دانشکده علوم پزشکی میشه لطف کنه از کلیه ساعت حشره پزشکی یه عکس میگیره بگذار اینجا؟!؟

shiny

New member
من خوابگاهم تو کریمخان !! یه سویت 18 نفره با یکدونه دستشویی و حمام فقط کافیه یه روز صبح خوابگاه که همه تصمیم دارند برن یونی تصور کنید چه وضعی میشه !!
اصلا حال هم نداره !اتاق ها ختم میشه به راهرو و اشپزخونه !
نور اتاق ها خوبه ولی بقیه جاها مث تونل وحشت میمونه !!:|

برا منم ساعت ها نزده !
یه بچه ها رفته بود یونی میگفت تو پانل ساعت ها را زدن !!
بچه ها به نظرتون کی بریم ته ؟! شنبه خوبه دیگه نه !؟!
اقا کسی رفت دانشکده علوم پزشکی میشه لطف کنه از کلیه ساعت حشره پزشکی یه عکس میگیره بگذار اینجا؟!؟

سوییت چند نفره؟؟؟!!

ممتاز

New member
بچههااتاق من دو نفره اس!!! تو خیابون شریعتی..همون نزدیک پیچ شمرونه!!

shiny

New member
زهرااا سلام خوبیییی ؟مال ما 8 نفرس اندازش چقدره مال شما؟

بالا