بچه هاي گل تربيت مدرس

midwif.mah

New member
بچه ها اينا ثبت نام شما رو واسه اين انقدر دير انداختند كه شما كه از شهرستان مياييد ديگه بمونيد... پنج شنبه ثبت نامتون.. جمعه روز استراحت و جا افتادن بچه ها تو خوابگاه و چيدن وسايلتون...شنبه هم به اميد خدا شروع كلاس ها.....
روز ثبت نام بهتون كارت موقت دانشجويي كه يه كاغذه ميدن... بعد ميتونيد تو سايت گلستان انتخاب واحد كنيد..

fariba.h

New member
اره ممتاز جان بعد ثبت نام تو گلستان باید انتخاب واحد کنی ولی اصلا روز ها مشخص نیست ک بدونی بمونی یانه

ممتاز

New member
اره ممتاز جان بعد ثبت نام تو گلستان باید انتخاب واحد کنی ولی اصلا روز ها مشخص نیست ک بدونی بمونی یانه
حالا ما که خوابگاهی هستیم بنا رو بر این میذاریم که بمونیمو ایشالا از شنبه کارامونو شروع کنیم.حالا تشککیل شد که میمونیم نشدم که بر میگردیم دیگه!!

eliot -esf

New member
بچه ها من تجربه زندگی خوابگاهی ندارم !
میشه یه لیست بدید از چیز هایی که باید بیاریم !!
تو سایت زده تشک ! یعنی تخت هاش تشک نداره ؟! شما میارید !؟!

shiny

New member

همه چی دیگه، میخوای اونجا زندگی کنی خوراکی ظرف لباس وسایل شخصی

arash.tom

New member
نه تشك كه دادنش ميدن اما از اين تشك هاي كم پهناي ابري هستش,منظورش واسه اونايي كه عادت دارن روي تشك با قطر 2 متر بخوابن ;-). هر چي كه فكرشو ميكنين باس بيارين .چند تا قاشق,و چنگال وبشقاب و ليوان و ماهي تابه تفلون!!! قابلمه و سبد جاظرفي و كارد!
لحاف و بالشت و رو تختي, ..اتو و سه شوار و لباس و حوله. هميناس ديگه

ممتاز

New member

دوست من اول وسایل شخصیتو جمع کن.لباسای راحتی لباس بیرون..ملافه پتو بالش وسایل شخصی حوله وسایل حمام لوازم آشپزی حالا یه قابلمه و ماهیتابه کوچیک قاشق چنگال بشقاب لوازم شستشوی لباس و ظروف..رخت آویز!یه چند تام لباس گرم بیار تازمانیکه نرفتی خونه لباس گرم داشته باشی.خوردو خوراکم بیارتا اونجایی که میتونی..!!

eliot -esf

New member
نه تشك كه دادنش ميدن اما از اين تشك هاي كم پهناي ابري هستش,منظورش واسه اونايي كه عادت دارن روي تشك با قطر 2 متر بخوابن ;-). هر چي كه فكرشو ميكنين باس بيارين .چند تا قاشق,و چنگال وبشقاب و ليوان و ماهي تابه تفلون!!! قابلمه و سبد جاظرفي و كارد!
لحاف و بالشت و رو تختي, ..اتو و سه شوار و لباس و حوله. هميناس ديگه
رفتم تشک مسافرتی خریدم !
دوست من اول وسایل شخصیتو جمع کن.لباسای راحتی لباس بیرون..ملافه پتو بالش وسایل شخصی حوله وسایل حمام لوازم آشپزی حالا یه قابلمه و ماهیتابه کوچیک قاشق چنگال بشقاب لوازم شستشوی لباس و ظروف..رخت آویز!یه چند تام لباس گرم بیار تازمانیکه نرفتی خونه لباس گرم داشته باشی.خوردو خوراکم بیارتا اونجایی که میتونی..!!
لباس گرم ! یعنی هوا تهران سرد شده؟!!

اقا یه چیزی ...
الان رفتم گلستان یه بخش بود مربوط به خوابگاه تمام فیلد های مشخصات هالی بود ولی بازم خوب بود که بود ! الان رفتم دیدم کلا بخش خوابگاهش دیگه نیس !این یعنی چی ؟!
برا شما همین شکلیه!؟!

midwif.mah

New member
سلام دوستان خوبيد؟؟؟ لحظه ديدار نزديك است....

بچه هايي كه ثبت نام كردن، تونستيد وارد اتوماسيون تغذيه بشيد؟؟؟پست الكترونيكي چي؟؟؟
ميشه زود جواب منو بديد؟؟ ممنون ميشن

Hamidvet

New member
سلام دوستان مدرسی عزیز، خوبید؟

من موقت برگشتم، البته هنوز دفاع نکردم و افتاد واسه هفته بعد ...

الانم اومدم خونه که جمعه تهران باشم ان شاالله ثبت نام نهائی رو انجام بدم.

پیش از همه تبریک میگم به الیوت عزیز، خوشحال شدم که بالاخره یک دوست حشره شناس هم بین ما هست :a2d3:

ضمنا خانوم midwif مطمئنید که خوابگاهارو الان بریم تحویل میدن؟ اخه من تنهائی دارم میرم به بهانه اینکه تا 30-31 ام خبری از خوابگاها نیست! (به گفته خودشون تو اطلاعیه!)

اگر بدن که خیلی خووووب میشه؛ یعنی واسه دکترا هم همینجوریه؟؟؟

eliot -esf

New member

پیش از همه تبریک میگم به الیوت عزیز، خوشحال شدم که بالاخره یک دوست حشره شناس هم بین ما هست :a2d3:

ضمنا خانوم midwif مطمئنید که خوابگاهارو الان بریم تحویل میدن؟ اخه من تنهائی دارم میرم به بهانه اینکه تا 30-31 ام خبری از خوابگاها نیست! (به گفته خودشون تو اطلاعیه!)

سلام !!ممنون !
متم از وجود شما انگل شناس خوشحالم !راستی شما ارشدتون چی خوندید ؟!؟میشه با ارشد حشره شناسی دکترا انگل رفت ؟!
دیگه همه نگرانی ها برطرف شد !!بالاخره اطلاعیه خوابگاه زدن !
برید تو بخش دانشجویی کامل همه چی نوشته !!
سیستم خوابگاه منم درس شد !! خداراشکر

midwif.mah

New member

سلام آقا حميد... رسيدن به خير..
راستش نه مطمين نيستم يعني با برنامه هاي اينا الان ديگه مطمين نيستم...
اونروز ثبت نام من به خاطر قولي كه به بچه ها داده بودم خيلي پيگير شدم.. كسي جواب درست نميده... اون موقع به من گفتن قاءدتا بايد بدن چون زدن ٢٩ ام شروع كلاسها و بچه ها كه نميتونن برگردن خونه...
اما اينا هنوز برنامه كلاسي رو هم نزدن... من امروز با دانشكده تماس گرفتم كه آيا شنبه كلاس هست يا نه؟؟ من پاشم ٨ صبح اونجا باشم يا اصلا ١٠ يا ١١ و...
ميدونيد به من گفتن صبح شنبه تماس بگيريد كه بگيم بياييد يا نه... من اعصابم از دست بي برنامگي هاشون حسابي خرابه... الان اصلا تكليف خودمم نميدونم..

Hamidvet

New member
سلام آقا حميد... رسيدن به خير..
راستش نه مطمين نيستم يعني با برنامه هاي اينا الان ديگه مطمين نيستم...
اونروز ثبت نام من به خاطر قولي كه به بچه ها داده بودم خيلي پيگير شدم.. كسي جواب درست نميده... اون موقع به من گفتن قاءدتا بايد بدن چون زدن ٢٩ ام شروع كلاسها و بچه ها كه نميتونن برگردن خونه...
اما اينا هنوز برنامه كلاسي رو هم نزدن... من امروز با دانشكده تماس گرفتم كه آيا شنبه كلاس هست يا نه؟؟ من پاشم ٨ صبح اونجا باشم يا اصلا ١٠ يا ١١ و...
ميدونيد به من گفتن صبح شنبه تماس بگيريد كه بگيم بياييد يا نه... من اعصابم از دست بي برنامگي هاشون حسابي خرابه... الان اصلا تكليف خودمم نميدونم..

آرررره واقعا ولی از امروز 27 ام پنجشنبه طوری که تو سایتش اطلاعیه جدید زده، از امروز تحویل میدن خوابگاها روووو ... خیلی خوووب شد شاید من یک سر به خوابگام زدم فردا دارم میرسم تهران.

من افتادم خوابگاه باقری، بلوار کشاورز، نرسیده به میدان ولیعصر، پشت بیمارستان ساسان ... و فکر کنم اونجا بچه های دکترا هستند فقط. اتاقمون 3 نفره هست ظاهرا. ..

Hamidvet

New member
سلام !!ممنون !
متم از وجود شما انگل شناس خوشحالم !راستی شما ارشدتون چی خوندید ؟!؟میشه با ارشد حشره شناسی دکترا انگل رفت ؟!
دیگه همه نگرانی ها برطرف شد !!بالاخره اطلاعیه خوابگاه زدن !
برید تو بخش دانشجویی کامل همه چی نوشته !!
سیستم خوابگاه منم درس شد !! خداراشکر

فداااات

من دامپزشکی خوندم الیوت عزیز، آره همینطوره میشه دکترای انگل رو امتحان بدی...

shivap

New member
بچه ها من دارم بر میگردم،احتمالا کلاسا تشکیل نمیشه!!!خوابگاها افتضاح بود،اعصابم خورد شد!!همه چی افتضاح بود!!واقعا بعید بود از این دانشگاه

ممتاز

New member
سلام بچه ها..خوبین همتون؟شکر خدا کارای ثبت نام تموم شد..من خوابگاهمو تحویل گرفتم.خوابگاه بهار تو خیابون شریعتی..اتاقمون دو نفره اس!!!خواهبگاه ما خوب بود یعنی بد نبود..روز اول من خیلی خوب بودو همه چی خوب پیش رفت..من غذا ام رزرو کردم حتی پست الکترونیکی ام ثبت کردمو الان تو دانشگاه اینترنتمم وصل میشه.هم با گوشی هم با کامپیوتر!!!واسه همتون آرزوی موفقیت و سلامتی میکنم..اگه دوست داشتین یه روز انتخاب کنیم تا کسایی که اینجا تو این تاپیک هستن از نزدیک باهم آشنا بشیم..

araz

New member
آرررره واقعا ولی از امروز 27 ام پنجشنبه طوری که تو سایتش اطلاعیه جدید زده، از امروز تحویل میدن خوابگاها روووو ... خیلی خوووب شد شاید من یک سر به خوابگام زدم فردا دارم میرسم تهران.

من افتادم خوابگاه باقری، بلوار کشاورز، نرسیده به میدان ولیعصر، پشت بیمارستان ساسان ... و فکر کنم اونجا بچه های دکترا هستند فقط. اتاقمون 3 نفره هست ظاهرا. ..
سلام دوستان .
حمید جان رسیدن بخیر . :rose:

منم خوابگاه شهید مدرس افتادم : خیابان انقلاب پیچ شمیران خیابان حقوقی تقاطع خیابان اصفهان پلاک 15

بالا