بچه هاي گل تربيت مدرس

midwif.mah

New member
نوشته 22 شهریور تموم میشه

بله ١٢ ام تا ٢٢ امه...
شايد منم نتونم برم.. حيييييف...
ولي فريبا جون كه تهرانيه امروز يا فردا هم ميتونه بره...

- - - Updated - - -

اینارو به احتمال زیاد یونیمون فکس میکنه واسشون من بازم فردا زنگ میزنم مدرس میپرسم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

خوش به حالتون به شما جواب ميدن؟؟؟ اين گروه مامايي كه اصلا گوشي رو ور نميدارن...

shaylon

New member
mamanunam shiny jan
azizam lotf mikoni bade z zadan bemam khabar bedi?!:28:javabe maro ke nemidan:New (6)::smiliess (11):

Hamidvet

New member
یه چیزی خیلی جالبه پسرا اکثرا زیر هاشون خط نمیکشن :33:مثلا پسر خالم هاش آکه آکه ،حمید توام اینجوری هستی؟

- - - Updated - - -

زیر جز وه هاشون:33:

- - - Updated - - -

چرا فیلتر میشه!

من خیلی زیاد نه ولی بهرحال خط میکشم!

عیب نداره کم کم عادت میکنید که تو این انجمن چه لغاتی فیلتر میشه و چیا نمیشه! خخخخخخ :25r30wi:

shiny

New member
حمید دختر خاله منم فوقشو زابل خونده ژنتیک راهش خیییلی دور بود

araz

New member
سلام دوستان . :bunnyearsmiley:
من امروز رفتم دانشگاهمون تاییدیه تحصیلی بگیرم ، گفتن به شما چیزی نمیدیم :New (6): وقتی رفتین مدرس از اونجا درخواست میدین ما هم میفرستیم دانشگاهتون .
دقیقا مثل همون تاییدیه که در ثبت نام دوره کارشناسی با پست از آموزش پرورش فرستادن دانشگاه .( ظاهرا این تاییدیه تحصیلی چیزیست عجیب ، مجهول و خطرناک که به خودمون نمیدن !!!:ph34r-smiley: )
ریز نمرات رو هم که موقع تسویه حساب گرفته بودم .

آخرین ویرایش:

shiny

New member
من امروز رفتم دانشگاهمون تاییدیه تحصیلی بگیرم ، گفتن به شما چیزی نمیدیم :New (6): وقتی رفتین مدرس از اونجا درخواست میدین ما هم میفرستیم دانشگاهتون .
دقیقا مثل همون تاییدیه که در ثبت نام دوره کارشناسی با پست از آموزش پرورش فرستادن دانشگاه .( ظاهرا این تاییدیه تحصیلی چیزیست عجیب ، مجهول و خطرناک که به خودمون نمیدن !!!:ph34r-smiley: )

اکی پس خیالمون راحت شد:smiliess (8):

ممتاز

New member

خدا خیرت بده که گفتی..پس دیگه نریم دنبالش؟؟؟

shiny

New member
اون 2 سال خونده؛ من 6 سال خوندم دکترای حرفه ای! پدرم در اومد تو مسیرش، 13 ساااااعت تو راه ...

آره واقعا سخته:sadsmiley: ولی با یه کوله بار لباس اومده بود میگفت قیمتشون خیلی خوب بود

midwif.mah

New member
سلام شايني جون پنج شنبه است واسه همين ور نميدارن... فكر كنم تعطيلن...
راستي شما فيش بانكيتون رو با اون شماره حساب سيبا ريختيد؟؟ كسي هست اينترنتي يا با عابر بانك ريخته باشه؟؟؟

shiny

New member
سلام شايني جون پنج شنبه است واسه همين ور نميدارن... فكر كنم تعطيلن...
راستي شما فيش بانكيتون رو با اون شماره حساب سيبا ريختيد؟؟ كسي هست اينترنتي يا با عابر بانك ريخته باشه؟؟؟

سلام عزیزم نه من هنوز نریختم

Hamidvet

New member
آره واقعا سخته:sadsmiley: ولی با یه کوله بار لباس اومده بود میگفت قیمتشون خیلی خوب بود

آره، لباس پیدا میشه با قیمت مناسب ولی خب باید بگردی توشون ... ضمن اینکه لب مرز با افغانستان هم بازار لباس افغانی ها هستش :ph34r-smiley:

shiny

New member
آره، لباس پیدا میشه با قیمت مناسب ولی خب باید بگردی توشون ... ضمن اینکه لب مرز با افغانستان هم بازار لباس افغانی ها هستش :ph34r-smiley:

آره عکس گرفته بود یه کوه لباس بود:riz481: بعد میگفت انبه هم زیاد میخوردیم،دوس دارم:4d564ad6:

Hamidvet

New member
آره عکس گرفته بود یه کوه لباس بود:riz481: بعد میگفت انبه هم زیاد میخوردیم،دوس دارم:4d564ad6:

آرررره اونجا انبه و مووووز مخصوصا موز چابهار زیاده! :auizz3ffy9vla57584x

انبه واقعا خوش طعمه، واقعا طعم زیبائی داره؛ به نظر من مزه ظهرای گرم تابستون رو میده .... فوق العادست :smilies-azardl (113

بالا