بچه هاي گل تربيت مدرس

Hamidvet

New member
من فکر میکنم تائیدیه تحصیلی و ریز نمرات رو پس از تسویه قبل از شروع ترم دوم در مقطع جدید، خود دانشگاه مقطع قبلی برای مدرس ارسال خواهد کرد.

midwif.mah

New member
آره آبجي شايني... داداش حميد درست ميگه يا اونا ميفرستن يا ميدن خودمون كه بديم دانشگاه البته مهروموم شده...
كلا بايد اول تسويه كنيم بعد... اول پوووووووووووووول.... :sarma:

shiny

New member
آره آبجي شايني... داداش حميد درست ميگه يا اونا ميفرستن يا ميدن خودمون كه بديم دانشگاه البته مهروموم شده...
كلا بايد اول تسويه كنيم بعد... اول پوووووووووووووول.... :sarma:

من کامل تصویه کردم والا ، وامم نگرفته بودم فردا میزنگم ابهامی نمونه واسم:idea_majidonline:

midwif.mah

New member
شكرستااااااااااان......

بچه ها خداييش از شوخي گذشته، لوازم التحرير بايد بخريم.. مثلا كلاسور خوشگل و ٢،٣ بسته برگه كلاسور؟؟؟ دفتر كه ضايعه است... حالا خودكار و ... كه ميخريم...
من ميخواستم يه عالمه سررسيد نو تو خونه است از اونا استفاده كنم... خوب نيست؟؟؟ يا به استاده بر ميخوره و باهام چپ مي افته كه چرا واسه درسش ارزش قايل نشدم؟؟!!!

آخرین ویرایش:

midwif.mah

New member
ماژيك واسه چي؟؟؟
بچه ها ديگه از اين خودكار قرمز خوشرنگهاي استدلر زمان دبيرستانمون نيست تو بازار؟؟؟

shiny

New member
یه چیزی خیلی جالبه پسرا اکثرا زیر هاشون خط نمیکشن :33:مثلا پسر خالم هاش آکه آکه ،حمید توام اینجوری هستی؟

- - - Updated - - -

زیر جز وه هاشون:33:

- - - Updated - - -

چرا فیلتر میشه!

midwif.mah

New member
واسه درس خوندن مهسا البته سبز فقط:painting:

آهاااااااان، هاي لايتر رو ميگي اونم رنگ فسفريش رو ....
بسيار عالي... موفق باشي...
راستي اين نمايشگاه هاي باز باران كه تو تهرانه خيلي خوبه،،، خيلي...
امسال وسايلاش خيلي شيك شده قيمت هاش هم همين طو، خيلي به صرفه است و ارزون... من خيلي دير وقت رسيدم شايد جمعه از دانشگاه يه سر دوباره رفتم اونجا... تو دفتر ها هم اين دفاتر آزاده خيلي خوشگلن...
اونايي كه تهران هستن يه سر بزنن.. پشيمون نميشن.. خيلي هم خوش ميگذره همه جا موزيك و آهنگ بود البته من واسه برج ميلاد رو ميگم...كه خيلي خوب بود..

آخرین ویرایش:

shiny

New member
آهاااااااان، هاي لايتر رو ميگي اونم رنگ فسفريش رو ....
بسيار عالي... موفق باشي...
راستي اين نمايشگاه هاي باز باران كه تو تهرانه خيلي خوبه،،، خيلي...
امسال وسايلاش خيلي شيك شده قيمت هاش هم همين طو، خيلي به صرفه است و ارزون... من خيلي دير وقت رسيدم شايد جمعه از دانشگاه يه سر دوباره رفتم اونجا... تو دفتر ها هم اين دفاتر آزاده خيلي خوشگلن...
اونايي كه تهران هستن يه سر بزنن.. پشيمون نميشن.. خيلي هم خوش ميگذره همه جا موزيك و آهنگ بود البته من واسه برج ميلاد رو ميگم...كه خيلي خوب بود..

فسفری نه رنگ جیغ بده یه سبز ملایم ،کجاست مکانش؟

midwif.mah

New member
برج ميلاده ديگه... البته مصلا و بوستان گفتگو و جاهاي ديگه هم داره..
من شب عيد امام رضا بعد از مهموني رفتم. غرفه اول كه رسيدم نا مردا بستن... ١٠ شب ميبنده.. البته زمانش ١٠ صبح تا ١٠ شبه...
براي خانم ها كه واقعا خوبه... قيمت مانتو هاش خيلي خوب بود و شيك... ولي متاسفانه من قبلا از بيرون خريده بودم.. انقدر پشيمون شدم كه نگوووو...
ان شالله به درد شما بخوره...
منم برج ميلادش رو رفتم چون تابستونه و هوا گرمه.. برجم هواش نسبت به بقيه جاها بهتره... چون شب عيد بود اونجا واقعا انگاري عروسي بود... خيلي باحال بود... خيلي دلم هواي بچگي هامو كرد...

midwif.mah

New member
فكر كنم جمعه آخرين مهلتشه... باز يه سرچ تو اينترنت كنيد..
باز من اين جمعه اگه شد يه سر ميرم... اگه داداشم نگه چه خبرتونه... تاره اونجا بوديد...
نشد هم كه دوستان به جاي ما...
ولي راستش بازم دوست دارم برم

الان ديدم واستون... اين جمعه آخرين روزشه... فكر هم كنم خيلي شلوغ بشه

آخرین ویرایش:

shaylon

New member
hala bacheha eghdam konim be gereftane riz nomarato taidie tahsili?chikar konim ?ah baba khastamun kardan :mad_majidonline::13::13::13:

shiny

New member
hala bacheha eghdam konim be gereftane riz nomarato taidie tahsili?chikar konim ?ah baba khastamun kardan :mad_majidonline:::13::13:

اینارو به احتمال زیاد یونیمون فکس میکنه واسشون من بازم فردا زنگ میزنم مدرس میپرسم:tsimuzpzwoap1t9y3o7

بالا