بچه هاي گل تربيت مدرس

fariba.h

New member
فدات عزیزم پس میبینمتون دیگه ساعت 2میاین؟حس بچه هایی ک اول سال میخان برن مدرسرو دارم

midwif.mah

New member
بچه هايي كه الان آنلاين هستن يه زحمت ميكشن ببينن سايت مدرس واسه شما ها باز ميشه يا نه؟؟؟ ميخواستم پرينت مداركمو بگيرم...:riz481:

midwif.mah

New member
واسه من وارد نميشد صفحه اصلا مدرس مي اومد اما نوشته بود صفحه در دست ايجاد است...
سيستم گلستان هم رمز و شناسه رو قبول نميكرد ميگفت اشتباهه... اعصابم بهم ريخته حالا چي كار كنم...
بچه ها ماها كه گواهي موقت داريم و ريز نمرات نداريم چي كار كنيم؟؟؟ شما اين ريز نمرات رو داشتيد؟؟

اينا با من لج كردن.....:14:

آخرین ویرایش:

araz

New member
واسه من وارد نميشد صفحه اصلا مدرس مي اومد اما نوشته بود صفحه در دست ايجاد است...
سيستم گلستان هم رمز و شناسه رو قبول نميكرد ميگفت اشتباهه... اعصابم بهم ريخته حالا چي كار كنم...
بچه ها ماها كه گواهي موقت داريم و ريز نمرات نداريم چي كار كنيم؟؟؟ شما اين ريز نمرات رو داشتيد؟؟

اينا با من لج كردن.....:14:
فکر کنم گواهی موقت رو باید به عنوان مدرک کارشناسی بدین ، ریز نمرات رو هم من موقع تسویه حساب گرفته بودم .
فکر کنم بازم میتونید از آموزش دانشکدتون بگیرین .
ضمنا سایت دانشگاه مدرس الان برا منم قطع شده .

midwif.mah

New member
فکر کنم گواهی موقت رو باید به عنوان مدرک کارشناسی بدین ، ریز نمرات رو هم من موقع تسویه حساب گرفته بودم .
فکر کنم بازم میتونید از آموزش دانشکدتون بگیرین .
ضمنا سایت دانشگاه مدرس الان برا منم قطع شده .

خيلي ممنونم دوست عزيز...
ما فعلا با همون كد ملي وارد گلستان ميشيم ديگه؟؟؟
شماره دانشجويي و چيز ديگه كه جايگزين نشده؟؟
آخه باشماره اي كه هميشه با اون وارد سيستم ميشدم در حال حاضر جواب نميده و ميگه اشتباهه...

آخرین ویرایش:

araz

New member
خيلي ممنونم دوست عزيز...
ما فعلا با همون كد ملي وارد گلستان ميشيم ديگه؟؟؟
شماره دانشجويي و چيز ديگه كه جايگزين نشده؟؟
درسته همون کد ملیه
نیم ساعت پیش که با کد ملی وارد شدم پرینتم گرفتم.مشکلی نبود

آخرین ویرایش:

midwif.mah

New member
اينا فهميدن اين تاپيك رو من وا كردم يه عده برو بچ رو جمع كردم دورم دارم زير آب دانشگاه رو ميزنم.. فكر كنم بلاكم كردن.....
بچه ها اگه از ادامه تحصيلم جلوگيري كردن تعجب نكنيد هااااا...... مدرس ديگه .... حساسه... زود بهش بر ميخوره... شما بچه هاي خوبي باشيد تو دانشگاه هم اعتراض و شيطوني و من اينو نميخوام اونو ميخوام در نياريد... بلكه با شما خوب تا كنن... و پله هاي ترقي رو بتونيد طي كنيد... از من كه گذشت:13:

midwif.mah

New member
من اين لينكم كه آقا حميد گذاشتن رفتم اطلاعاتم رو قبول نميكنه ميگه اشتباهه... يعني واقعا اينا با من لج كردن هاااااا...

midwif.mah

New member
شايني جون اگه مثل من تسويه خساب با دانشگاه نكردي بايد تا قبل از شروع ترم ٢ تسويه كنيم با دانشگاه و اونا تاييديه تحصيلي و ريز نمرات بدن بهمون...
اين رو تو قسمت مشخصات كامل دانشجو جايي كه كسري مدارك رو نوشتن كه روز ثبت نام بايد ببريم در توضيحات كسري مدارك نوشته بود واسم...
راستي مثل اينكه اينا پشيموني منو ديدن... چون مشكل ورود به سامانه مرتفع شد....:thumbsupsmileyanim:

shiny

New member
شايني جون اگه مثل من تسويه خساب با دانشگاه نكردي بايد تا قبل از شروع ترم ٢ تسويه كنيم با دانشگاه و اونا تاييديه تحصيلي و ريز نمرات بدن بهمون...
اين رو تو قسمت مشخصات كامل دانشجو جايي كه كسري مدارك رو نوشتن كه روز ثبت نام بايد ببريم در توضيحات كسري مدارك نوشته بود واسم...
راستي مثل اينكه اينا پشيموني منو ديدن... چون مشكل ورود به سامانه مرتفع شد....:thumbsupsmileyanim:

آجی مهسایی ببین سبزم:ad54ad: just for u

خوب من اینارو ندارم حالا باید چیکار کنم:dadad4: یونی نمیفرسته واسشون خودش؟!

بالا