بچه هاي گل تربيت مدرس

midwif.mah

New member
الان ديگه لينكش نيست؟؟؟
پس لازم نيست؟؟؟ اي خدااااااااا اينا چرا اينجوري ميكنن.؟!.. هر دم از اين باغ بري ميرسد...

araz

New member
الان ديگه لينكش نيست؟؟؟
پس لازم نيست؟؟؟ اي خدااااااااا اينا چرا اينجوري ميكنن.؟!.. هر دم از اين باغ بري ميرسد...

من pdf اون فرمو دارم خواستین براتون ایمیل میکنم .هر چند فکر کنم دیگه لازم نیست چون حذفش کردن .
میخواستم بزارم اینجا نشد ( میدونید pdfرو چطور میشه گذاشت اینجا ؟)

b.nafas

New member
نه دوست ندارم :sarma:

آدم هایی که تلاش می کنن به هر چی که می خوان و دوست دارن می رسن ... حمید تو هم آدم پر تلاشی هستی پس قطعا به چیزی که می خوای می رسی ...

البته بچه های مدرس ببخشیدا من خودمو دعوت کردم بی اجازه:dadad4:

آخرین ویرایش:

ممتاز

New member
آدم هایی که تلاش می کنن به هر چی که می خوان و دوست دارن می رسن ...تو هم آدم پر تلاشی هستی پس قطعا به چیزی که می خوای می رسی ...

البته بچه های مدرس ببخشیدا من خودمو دعوت کردم بی اجازه
قطعا همینطوره..ایشالا که شما هم سال دیگه تو جمع ما باشین

Hamidvet

New member
من pdf اون فرمو دارم خواستین براتون ایمیل میکنم .هر چند فکر کنم دیگه لازم نیست چون حذفش کردن .
میخواستم بزارم اینجا نشد ( میدونید pdfرو چطور میشه گذاشت اینجا ؟)

باید تو سایتی مثل uplooder.net اول آپلود کنی فایلتو بعد با استفاده از گزینه Link تو نوار ابزار بالای همون قسمتی که مینویسی (سمت راست تنظیمات رنگ و اندازه فونت) بذاریش

Hamidvet

New member

آدم هایی که تلاش می کنن به هر چی که می خوان و دوست دارن می رسن ... حمید تو هم آدم پر تلاشی هستی پس قطعا به چیزی که می خوای می رسی ...

البته بچه های مدرس ببخشیدا من خودمو دعوت کردم بی اجازه:dadad4:

خواهش میکنم مررررسی نفس عزیز تو لطف داری

هیچ وقت امضای من یادت نره دوستم :riz304::28:

midwif.mah

New member
ممنونم دوست خوبم...
حالا چي بايد همين رو روز ثبت نام ببريم؟؟؟ فرم قبلي رو بريزم دور؟؟

araz

New member
ممنونم دوست خوبم...
حالا چي بايد همين رو روز ثبت نام ببريم؟؟؟ فرم قبلي رو بريزم دور؟؟

این فرم که دیگه در سایت مدرس نیست ، حذف شده، فکر کنم همون قبلی رو باید ببریم یا واسه محکم کاری هر دوتاشو پرکنیم ، هر کدومو خواستن بدیم .
:j58r36j3gcr4suxymup

ممتاز

New member
این فرم که دیگه در سایت مدرس نیست ، حذف شده، فکر کنم همون قبلی رو باید ببریم یا واسه محکم کاری هر دوتاشو پرکنیم ، هر کدومو خواستن بدیم .
:j58r36j3gcr4suxymup

بچه ها بنظر من هر دو تا فرمو با خودتون ببرین روز ثبت نام.یوقت به مشکل برنخورین خدای نکرده

ممتاز

New member
بچه ها واسه خوابگاهمون چیکار کنیم؟گزینه های مربوط به خوابگاه حذف شده

shivap

New member
وای بچه ها منم استرس گرفتم،خوابگاه حذف شد!!!کلاسا مشخص نیس!!!!!!!!چرا اینطوریه آخه :-(

shiny

New member
بچه ها ما باید مدارکمونو اسکن میکردیم که کردیم دیگه نگرانی نداره،نگران نباشید خبر جدیدی بخوان بدن اعلام میکنن:riz277:

ممتاز

New member
بچه ها من مدارک اموزشیم همه تایید شده اما هنوزم اطلاعات خوابگاه رو نمیاره

midwif.mah

New member
الان سيستم گلستان شما باز ميشه؟؟ من هر كاري ميكنم گلستان نمياد...

باز شد..... مداركم همه تاييد شده...:thumbsupsmileyanim:
حالا بايد از قسمت مشخصات دانشجو و گواهي پذيرش غير حضوري پرينت بگيرم... بعد با عكس و كپي شناسنامه و كارت ملي و فرم طرح و گواهي موقت و صلاحيت عمومي قبلي جمعه ببرم دانشگاه؟؟؟؟
فرم تربيت بدني رو هم پرينت بگيرم... فرم بهداشت رو هم هنوز نذاشتن...
ديگه چز ديگه اي مونده؟؟؟
آهااااان فيش بانكي....
راستي ميشه با عابر بانك ريخت و اون كاغذ رو برد براشون يا بايد حتما برم بانك ملي و به روش سنتي بريرم؟؟؟

آخرین ویرایش:
بالا