بچه هاي گل تربيت مدرس

araz

New member
سلاااااام .
ثبت نام کردین ؟من که امروز از بس دنبال مدرک و محضر و ... دویدم فکر کنم یه دو سه کیلویی وزن کم کردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
کنکور خیلی راحت تر از ثبت نامش بود !!

midwif.mah

New member
سلاااااام .
ثبت نام کردین ؟من که امروز از بس دنبال مدرک و محضر و ... دویدم فکر کنم یه دو سه کیلویی وزن کم کردم :1dco2x0p1lilzhfpg1t
کنکور خیلی راحت تر از ثبت نامش بود !!

هنوز تموم نشده... مگه سايت گلستان زمان داره كه تو يه تايمي ديگه تموم بشه... ثبت نام من آخراش داره اذيت ميكنه نميدونم چي كار كنم...
بقيه ثبت نامشون تموم شد؟؟؟

araz

New member
هنوز تموم نشده... مگه سايت گلستان زمان داره كه تو يه تايمي ديگه تموم بشه... ثبت نام من آخراش داره اذيت ميكنه نميدونم چي كار كنم...
بقيه ثبت نامشون تموم شد؟؟؟

من ظهر ثبت نام کردم این مشکلی که میگین نبود . فکر کنم حدود دو ساعت هم طول کشید ولی محدودیت زمانی نداشت .

midwif.mah

New member
واي خدا... اگه امشب ثبت نام نصفه بمونه فكر ميكنيد تمديد بشه؟؟؟
من اولين قسمت مشخصات و اينا رو كه نوشتم جلوش نوشت تاييد شد... به ارسال مدارك كه رسيد بازي در آورد...
بعد از ارسال مدارك هم باز منتظر تاييد ميشيم و بعد اگه تاييد شد چاپ ميكنيم؟؟؟؟
راستي براي بيمه تكميلي هم بايد صندوق رفاه و تعهد محضري داشته باشيم يا اونا به بيمه ربطي نداره؟؟؟

shiny

New member
من ثبت نام کردم ولی نوشته هنوز بررسی نشده شکیبا باشید:65d6a5d6s:

araz

New member
"فرم مشخصات کامل دانشجو" و "گواهی پذیرش غیر حضوری" رو بعد از تایید کارشناسا باید چاپ کنیم دیگه نه؟ الان کسی چاپ کرده اینا رو ؟؟؟

shiny

New member
"فرم مشخصات کامل دانشجو" و "گواهی پذیرش غیر حضوری" رو بعد از تایید کارشناسا باید چاپ کنیم دیگه نه؟ الان کسی چاپ کرده اینا رو ؟؟؟

آره باید چاپ کنیم اینارو ،فکر نکنم کسی هنوز گرفته باشه! تا بود از سنجش پی میکشیدیم حالا از مدرس:(50):

midwif.mah

New member
آره باید چاپ کنیم اینارو ،فکر نکنم کسی هنوز گرفته باشه! تا بود از سنجش پی میکشیدیم حالا از مدرس:(50):

صد رحمت به سنجش پي....
من از روز ثبت نام بيشتر مي ترسم... ان شالله به خير بگذره...
بچه ها بيمه چي؟؟

araz

New member
واي خدا... اگه امشب ثبت نام نصفه بمونه فكر ميكنيد تمديد بشه؟؟؟
من اولين قسمت مشخصات و اينا رو كه نوشتم جلوش نوشت تاييد شد... به ارسال مدارك كه رسيد بازي در آورد...
بعد از ارسال مدارك هم باز منتظر تاييد ميشيم و بعد اگه تاييد شد چاپ ميكنيم؟؟؟؟
راستي براي بيمه تكميلي هم بايد صندوق رفاه و تعهد محضري داشته باشيم يا اونا به بيمه ربطي نداره؟؟؟
بعد از ارسال هر مدرک ، جلوش یه عکس ذره بین میاد که روش کلیک کنی میتونید فایل ارسالیتونو ببینید . چیز خاص دیگه ای نشون نمیداد .
برای بیمه هم که هیچ مدرکی نخواست . فقط گزینه " بله " و " اصلاح " رو زدم

araz

New member

ولی در راهنمای ثبت نام گفته کلیه مدارک باید به تایید کارشناسا برسه بعد فرم مشخصاتو چاپ کنیم .
شما چاپ کردین ؟

shiny

New member
ولی در راهنمای ثبت نام گفته کلیه مدارک باید به تایید کارشناسا برسه بعد فرم مشخصاتو چاپ کنیم .
شما چاپ کردین ؟

نه دیکه منم که میگم فعلا در حال بررسی هستن وقتی بررسی شد توسط مدیران میشه پرینت گرفت

midwif.mah

New member
ممنونم بچه ها... واسه منم درست شد خدا روشكر... منتظر تاييد وچاپ هستم... مرسي

araz

New member
در راهنما نوشته " پرسش نامه بهداشتی ، فرهنگی" هم پر بشه.:smilies:

Hamidvet

New member
دوستان همه مدارک باید به تائید کارشناسان آموزش برسه تا بعد بتونید اون 2 فرم رو چاپ کنید و الا مقدور نخواهد بود.

midwif.mah

New member
پرسشنامه فرهنگي رو پر كردم و فرستادم.. البته ديشب فرستادم... هيچ نسخه چاپي هم نداشت كه پرينت بگيرم...
پرسشنامه بهداشتي رو هم نديدم الان ميرم ميبينم...

araz

New member
پرسشنامه فرهنگي رو پر كردم و فرستادم.. البته ديشب فرستادم... هيچ نسخه چاپي هم نداشت كه پرينت بگيرم...
پرسشنامه بهداشتي رو هم نديدم الان ميرم ميبينم...

پرسش نامه بهداشتی رو منم ندیدم .
فکر کنم این باشه : اخبار

midwif.mah

New member
خوب پس بعد ١٥ ام تازه پرينت ميگيريم و مهر هم ميريم معاينه...
واقعا خسته نباشيد بچه ها... من كه محضر و اينا نرفتم خيلي استرس بهم وارد شد چه برسه به شما...
از راهنمايي ها وكمك هاي همتون ممنون... موفق باشيد...
هر وقت خبر تازه اي شد باز اطلاع بديد، ممنووووووون:thumbsupsmileyanim:

shiny

New member
دوستان همه مدارک باید به تائید کارشناسان آموزش برسه تا بعد بتونید اون 2 فرم رو چاپ کنید و الا مقدور نخواهد بود.

دکتر یادته گفتی قبول شدممممم بعد من گفتم باید سور بدین گفتی چشششششششم یادت که نرفته؟:rolleyessmileyanim::whistle:

بالا