بچه هاي گل تربيت مدرس

shiny

New member
دوست عزيز آقا حميد دانشجوي دكتران واسه همين كاراشون رو زودتر انجام دادن چون ثبت نامشون خيلي جلوتر از ما بود... تعجب نكن...

ممنون میدونستم،هنوز دانشجو نشدن تازه امسال قبول شدن تعجب نکردم اصلا!:auizz3ffy9vla57584x

Hamidvet

New member
ممنون میدونستم،هنوز دانشجو نشدن تازه امسال قبول شدن تعجب نکردم اصلا!:auizz3ffy9vla57584x

البته ما قبلش 6 سال دانشجو بودیییییم، اونم نه ارشد! ... دکترای حرفه ای
afro.gif

Hamidvet

New member
بچه ها این گواهی سلامت چیه / مدرس خیلی دیگه سخت میگیره

آره بابا من پدرم در اومد تا ثبت نام کرددددم ...
twister3.gif

هیچی دیگه گواهی سلامته؛ واسه ما که گفته بودن از 15 شهریور به بعد باید بری پرینتش بگیری پرش کنی، بعد روزهای 5،6 و 7 مهرماه (برای بچه های علوم پزشکی) ببری بخش سلامت و بهداشت دانشگاه تحویلشون بدی.

midwif.mah

New member
ببخشيد از فرم هايي كه خواستن مثل فرم ٣٢ و٣٣ بايد پرينت بگيريم پر كنيم و بعد اسكن و ارسال؟؟؟ اون فرم ها رو هم با كپيش روز ثبت نام ببريم؟؟؟:(50):

Hamidvet

New member
ببخشيد از فرم هايي كه خواستن مثل فرم ٣٢ و٣٣ بايد پرينت بگيريم پر كنيم و بعد اسكن و ارسال؟؟؟ اون فرم ها رو هم با كپيش روز ثبت نام ببريم؟؟؟:(50):

هر چی رو خواستند باید انجام بدید بی کم و کاست؛ روز ثبت نام حضوری هم همه چیزو همراهتون ببرید چه خواسته باشند چه نه ...

midwif.mah

New member
ممنون... نگفتن احتمالا كلاس ها كي شروع ميشه؟؟؟ تو دوره ارشد تربيت مدرس كلاس هاش يه هفته درميونه؟؟؟

Hamidvet

New member
ممنون... نگفتن احتمالا كلاس ها كي شروع ميشه؟؟؟ تو دوره ارشد تربيت مدرس كلاس هاش يه هفته درميونه؟؟؟

اطلاعی از چگونگی تشکیل ها ندارم ولی تا جائی یادمه تو اطلاعیه نوشته بود 1 مهرماه تشکیل میشن کلاسا.

midwif.mah

New member
اطلاعی از چگونگی تشکیل ها ندارم ولی تا جائی یادمه تو اطلاعیه نوشته بود 1 مهرماه تشکیل میشن کلاسا.

اااا پس با بچه هاي مدرسه با هم ميريم... كاش مال مارو ميانداختن ٣١ شهريور آخه حس كلاس اولي ها رو دارم... تازه فكر كنم روز اول گريه هم بكنم... آخه محيط دانشگاه و اساتيدش خيلي برام نا آشنان...
ميخواستم برم لوازم تحرير شكرستان رو هم بخرم...:thanks:

midwif.mah

New member
بچه ها فردا در دسترس باشيد شايد موقع ثبت نام گير كرديم... سوالامونو از هم بپرسيم:bunnyearsmiley:

Hamidvet

New member
اااا پس با بچه هاي مدرسه با هم ميريم... كاش مال مارو ميانداختن ٣١ شهريور آخه حس كلاس اولي ها رو دارم... تازه فكر كنم روز اول گريه هم بكنم... آخه محيط دانشگاه و اساتيدش خيلي برام نا آشنان...
ميخواستم برم لوازم تحرير شكرستان رو هم بخرم...:thanks:

آره واقعا همون حسه ... البته اوائلش غریبی میکنه آدمو ولی بعد چند روز مشغول درس و کار و تحقیق میشی دیگه یادت میره

شکرستان چیه دیگه؟؟

midwif.mah

New member
آره واقعا همون حسه ... البته اوائلش غریبی میکنه آدمو ولی بعد چند روز مشغول درس و کار و تحقیق میشی دیگه یادت میره

شکرستان چیه دیگه؟؟

معلومه حسابي ميخوندي هااااااا....
شكرستاااااان... نميشناسي؟؟؟؟ وااااااي!!!!
نصف عمرت بر باد... بهترين انيميشن چند سال اخيره... جاي كلاه قرمزي رو پر كرده بابا....

love virology

New member
خیلی عالی ترس بچه های شهرستان بیشتر برای خوابگاه و چطور مسیر رفت و امد تعیین کنن یکم دلهره اوره ولی محیط میشه زود جذب بشی/ مثل حس و حال سربازی میمونه ادمای جدید محیط جدید ولی از سربازی بهتره

البته ما ازمونمون سال دیگه هستا من کلی گفتم

بالا