بچه هاي گل تربيت مدرس

Hamidvet

New member
منم دکترای انگل شناسی تربیت مدرس قبول شدم، با رتبه کتبی 7 و رتبه در مجموع (مصاحبه و کتبی) 4 قبول شدم. :rolleyessmileyanim:

قبل اینکه برم مصاحبه خیلی ها مصر بودند که مدرس جای خوبی نیست و امکاناتش فلانه و حقوق نمیدن، محیطش اینجوریه و هزار حرف دیگه ولی ...

مصاحبه که رفتم خیلی از دانشگاهش خوشم اومد؛ به قول آرش برعکس دانشگاه ایران که اصلا جای خوبی نیست، مدرس واقعا جای خوبی واقع شده و فضای خوبی توش حاکم هست.

منم به نوبه خودم به همه بچه هائی که تربیت مدرس قبول شدند، تبریک میگم. :riz304:

ایشالا بتونیم به نحو احسن از امکانات، اساتید و پتانسیل خودمون تو این دانشگاه استفاده کنیم ... :auizz3ffy9vla57584x:a2d3:

Hamidvet

New member
ضمنا مرسی از خانم mid.wife که این تاپیک خوب رو زدن؛ امیدوارم از این تاپیک جهت آشنائی و رفع مشکلات هرچه بیشتر بروبچی که مدرس قبول شدند، استفاده بشه. :bunnyearsmiley:

midwif.mah

New member
ضمنا مرسی از خانم mid.wife که این تاپیک خوب رو زدن؛ امیدوارم از این تاپیک جهت آشنائی و رفع مشکلات هرچه بیشتر بروبچی که مدرس قبول شدند، استفاده بشه. :bunnyearsmiley:

منم قصدم دقيقا همين بود.. آخه سردرگمي من واسه انتخاب دانشگاه خيلي بيشتر از سردرگميم و استرسم در كنكور بود.. كه همش به خاطر عدم آگاهي از وضعيت، امكانات، و محيط دانشگاه هاست... اميدوارم اين تاپيك هم واسه ما وهم بچه هاي سال هاي آينده مفيد باشه...:riz304:

پس اين مامايي هاي تربيت مدرس كجان؟؟ تا اونجايي كه ميدونم تعدادشون كم هم نيست!!!!

Hamidvet

New member
منم قصدم دقيقا همين بود.. آخه سردرگمي من واسه انتخاب دانشگاه خيلي بيشتر از سردرگميم و استرسم در كنكور بود.. كه همش به خاطر عدم آگاهي از وضعيت، امكانات، و محيط دانشگاه هاست... اميدوارم اين تاپيك هم واسه ما وهم بچه هاي سال هاي آينده مفيد باشه...:riz304:

پس اين مامايي هاي تربيت مدرس كجان؟؟ تا اونجايي كه ميدونم تعدادشون كم هم نيست!!!!

ایشالا ... :thanks:

جدا؟ مگه چند نفر مامائی گرفته تربیت مدرس؟

shiny

New member
سلام به تربیت مدرسیا منم ارتقا سلامت تربیت مدرس قبول شدم بچه ها ثبت نامش چرا هنوز مشخص نشده؟؟

midwif.mah

New member
سلام به تربیت مدرسیا منم ارتقا سلامت تربیت مدرس قبول شدم بچه ها ثبت نامش چرا هنوز مشخص نشده؟؟

سلام دوستم.. بازم موفقيتتون رو تبريك ميگم..
به تاپيك خودتون خوش اومديد.. اميدوارم مطالب خوبي رو اينجا پيدا بكنيد...
راستش هنوز ثبت نام وزارت بهداشتي ها رو شروع نكرده..من كمي جا خوردم آخه تو قسمت آموزشي هيچي در مورد ثبت نام دكتراي وزارت بهداشتي ها نداشت.. يعني مدرس واسه رشته هاي وزارت بهداشت و رشته ما دكترا نداره؟؟؟ پس چرا تو رشته ما نوشته گروه مامايي و دكتراي بهداشت باروري!!!!!

shiny

New member
سلام دوستم.. بازم موفقيتتون رو تبريك ميگم..
به تاپيك خودتون خوش اومديد.. اميدوارم مطالب خوبي رو اينجا پيدا بكنيد...
راستش هنوز ثبت نام وزارت بهداشتي ها رو شروع نكرده..من كمي جا خوردم آخه تو قسمت آموزشي هيچي در مورد ثبت نام دكتراي وزارت بهداشتي ها نداشت.. يعني مدرس واسه رشته هاي وزارت بهداشت و رشته ما دكترا نداره؟؟؟ پس چرا تو رشته ما نوشته گروه مامايي و دكتراي بهداشت باروري!!!!!

ممنون، منم اطلاع دقیقی ندارم سال اولیه که مارو میگیره آقای زادمهر اونجا درس میخونن شاید ایشون بدونن

Hamidvet

New member
عجله نکنید؛ تو یه تاپیک دیگه هم گفته بودم تربیت مدرس اطلاعیه شو دیر میزنه.

منم کلی منتظر موندم تا اطلاعیه ثبت نام دکترا رو زد؛ چشم و حواستون به سایت باشه فقط بچه ها (بخش آموزشی - اطلاعیه ها) :riz277:

araz

New member
سلام دوستان .اخبار زیر در قسمت ثبت نام رشته های وزارت علوم تربیت مدرس بود، یه نگاهی بندازید. اینم لینکش :
اخبار
ظاهرا برای خوابگاه تعهد محضری لازمه ، اگه برای ما هم اینطوریه از الان آمادش کنیم تا موقع شروع ثبت نام به مشکل بر نخوریم
ضمنا در یه بخش این اطلاعیه نوشته " دانشجویان محترم توجه داشته باشند که فقط تا ساعت 24 روز 93/06/11 مجاز به ثبت درخواست خوابگاه در سیستم گلستان هستند و عواقب تأخیر در ثبت درخواست خوابگاه بر عهده دانشجو خواهد بود " این واسه ما هم هست یا فقط برای رشته های وزارت علومه ؟؟؟:smiliess (11):

midwif.mah

New member
واي بچه ها مال وزارت بهداشت رو كه هنوز اعلام نكردن... وقتي اعلام نكردن ديگه واسه چي نگرانيد؟؟ مطمينا ماها نيستيم... نگران نباشيد

midwif.mah

New member
بچه ها اطلاعيه رو زدن... امروز و فردا رو وقت داريم واسه ارسال مدارك....:thumbsupsmileyanim::applause:

Hamidvet

New member
سلام دوستان .اخبار زیر در قسمت ثبت نام رشته های وزارت علوم تربیت مدرس بود، یه نگاهی بندازید. اینم لینکش :
اخبار
ظاهرا برای خوابگاه تعهد محضری لازمه ، اگه برای ما هم اینطوریه از الان آمادش کنیم تا موقع شروع ثبت نام به مشکل بر نخوریم
ضمنا در یه بخش این اطلاعیه نوشته " دانشجویان محترم توجه داشته باشند که فقط تا ساعت 24 روز 93/06/11 مجاز به ثبت درخواست خوابگاه در سیستم گلستان هستند و عواقب تأخیر در ثبت درخواست خوابگاه بر عهده دانشجو خواهد بود " این واسه ما هم هست یا فقط برای رشته های وزارت علومه ؟؟؟:smiliess (11):

بله دوستان همین طوره برای خوابگاه مدرس گواهی تعهد محضری میخواد، منم 3-2 هفته پیش این کاراشو انجام دادم :painting:

بالا