به نظر شما خر دجال چیست؟کیست؟.....

شهاب

New member
ای بابا شما چرا همه چیزو اینقدر مشکوک در نظر میگیرین؟؟؟؟ شما حرفتونو بزنین نگران هیچی هم نباشین منم که گفتم از دستتون ناراحت نیستم
من مشکوک نیستم.هر چی فکر کردم نفهمیدم چرا گفتید بیدی نیستم که به این بادا بلرزم.هیچی اصلا ولش کن.

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
اگه کمی به داستان فکر میکردین میفهمیدین نکته روی شناخت آدمه نه اینکه کار اونا درست بوده یا غلط
اگه قرار باشه شما دنبال سندیت همه ی داستان های آموزنده بگردین مطمئنا هیچکدومو قبول نمیکنین
من داستان رو نوشتم تا بگم که من چون شناختم از امامانم بیشتر از خداست و البته این مایه تاسف منه ولی بدیهیه که شناخت و معرفت من در مورد خدا اونقدر نیست که ائمه بوده بنابراین من به ائمه متوسل میشم و اونا هم به خدا
در ضمن من از این معجزاتی که شاید به نظرتون خرافه باشه یا کفر واس اتفاق افتاده
در ضمن مولوی حافظ سعدی واسه من حجت هستند ببخشید که من فکر کردم شاید اینا واسه بقیه هم مهم باشن شرمنده ام من همه ی حرفامو پس میگیرم حق با آقا شهاب بود
دوست گرامی نمیدونم پستهای منو در صفحه 13 خوندید یا نه.اگه نخوندید بخونید لطفا چون ممکنه یه ابهامی پیش اومده باشه که با خوندن اونا رفع بشه.
در سطر اول گفتید اگه کمی به داستان . . . ----->من نمیدونم دقیقا منظورتون چیه؟یعنی مثلا اگه ما شناختمون نسبت به امامان(ع) کمه و یه نفر شناخت بیشتری داره ما باید به اون شخص متوسل بشیم و اون شخص هم به امام؟!من که همچین برداشتی داشتم چون مولانا میگفت یا شمس . . .من هیچ جای دین چنین چیزی ندیدم و این رو بدعت میدونم و به هیچ وجه به این مرید بازیها اعتقادی ندارم.اگه شما جایی سراغ دارید که دین سفارش کرده باشه با ذکر منبع لطفا بفرمایید تا ما هم مطلع شویم.البته به این که شخصی برامون دعا کنه معتقدم و این چیز کاملا منطقی است ولی حتی با اینکه ما از کسی میخوایم برامون دعا کنه حودمون هم دعا میکنیم و از خدا مستقیما درخواست میکنیم نه اینکه فقط بگیم اون شخص دعا کنه و ما نباید دعا کنیم و ارتباطمون با خدا قطع بشه.
در مورد سطر دوم:داستانهای آموزنده! مورد استفاده قرار میگیرن ولی به شرطی که مطلب درستی رو آموزش بدن.اگر این طور بودن که ازشون استفاده میکنیم و اگر نه که هیچ.من که گفتم حتی اگر چنین چیزی بوده با اینکه این اشخاص مورد احترامن ولی حجت نیستن و کار اونها حتما دلیل بر این نیست که درست بوده.
در مورد سطر چهارم:من معجزه رو از طرف خدا میدونم و به هیچ وجه خرافه و کفر نمیدونم چون از طرف خداست.اما اینکه منظور شما از معجزه چیه که اینطور گفتید نمیدونم.
در مورد سطر آخر:ببینید این اشخاصی که نام بردید برای ما هم مهم هستن و قابل احترام و بین این مورد و حجت بودن فرق هست.ضمن اینکه من هیچ ادعایی ندارم و نمیگم چون من میگم حرفم حقه نه بلکه با دلیل و منطق میگم اگه اشتباهه شما بفرمایید و در نهایت هر کس خودشه که به نتیجه میرسه و تصمیم میگیره.

estel

New member
خب در اینجا باید بگم هرکس با توجه به تجربیات قبلیه زندگیش یک نوع برداشت کاملا جداگانه از یه مسئله با باقی افراد داره دقیقا در این مورد هم همینطوره برداشت من با شما کاملا متفاوته در مورد مطلب دومی هم که گفتین تعاریف خوب و بد همه با هم فرق میکنه و خوب وبد یه امر نسبیه پس شما نمیتونین تصمیم بگیرین که واقعا یک داستان خوبه یا بد
در مورد خرافه و کفر این اصلا به حرفهای شما مربوط نمییشد و یک جنبه ی کلی داشت برای بعضی از دوستان پس مهم نیس که من تعریف خودمو از معجزه بگم
در این مورد حق با شماست بله من باید حرفم رو دقیق تر میگفتم و من گفتم حق با شماست فقط در یک مورد نه در همه ی موارد پس موضوع رو قاطی نکنین من فقط در این زمینه حق رو به شما دادم که مولوی و اینا واسه بقیه مهمن و نه حجت
در ضمن ما در کل این سایت یه آدم منطقی محض نداریم پس منطق شما مال شماست و منطق من مال من ممکنه شما منو آدم منطقی ندونید یا من شما رو ما در این رشته ها متخصص نیستیم و نمیتونیم بگیم ما منطقی میگیم یا نه
ممنون به قول مارکوپولو موفق باشیم

شهاب

New member
خب در اینجا باید بگم هرکس با توجه به تجربیات قبلیه زندگیش یک نوع برداشت کاملا جداگانه از یه مسئله با باقی افراد داره دقیقا در این مورد هم همینطوره برداشت من با شما کاملا متفاوته در مورد مطلب دومی هم که گفتین تعاریف خوب و بد همه با هم فرق میکنه و خوب وبد یه امر نسبیه پس شما نمیتونین تصمیم بگیرین که واقعا یک داستان خوبه یا بد
در مورد خرافه و کفر این اصلا به حرفهای شما مربوط نمییشد و یک جنبه ی کلی داشت برای بعضی از دوستان پس مهم نیس که من تعریف خودمو از معجزه بگم
در این مورد حق با شماست بله من باید حرفم رو دقیق تر میگفتم و من گفتم حق با شماست فقط در یک مورد نه در همه ی موارد پس موضوع رو قاطی نکنین من فقط در این زمینه حق رو به شما دادم که مولوی و اینا واسه بقیه مهمن و نه حجت
در ضمن ما در کل این سایت یه آدم منطقی محض نداریم پس منطق شما مال شماست و منطق من مال من ممکنه شما منو آدم منطقی ندونید یا من شما رو ما در این رشته ها متخصص نیستیم و نمیتونیم بگیم ما منطقی میگیم یا نه
ممنون به قول مارکوپولو موفق باشیم
اگه منطق هر کس مال خودش باشه پس چه جوریه که دانشمندها با هم بحث میکنن و به نتیجه هم میرسن؟!ما در کدوم رشته ها متخصص نیستیم؟مگه ما در مورد مسائل اعتقادی صحبت نمیکنیم؟درسته که ما متخصص نیستیم اما آیا اعتقاد فقط برای متخصصهاست؟!البته رجوع به متخصص رو برای آگاه شدن قبول دارم.

estel

New member
اگه منطق هر کس مال خودش باشه پس چه جوریه که دانشمندها با هم بحث میکنن و به نتیجه هم میرسن؟!ما در کدوم رشته ها متخصص نیستیم؟مگه ما در مورد مسائل اعتقادی صحبت نمیکنیم؟درسته که ما متخصص نیستیم اما آیا اعتقاد فقط برای متخصصهاست؟!البته رجوع به متخصص رو برای آگاه شدن قبول دارم.
اعتقاد فرق میکنه نوع تعصب شما با اونا هم فرق میکنه نمیدونم خوندید یا نه کتابهای فلسفه علم رو میگم وقتی این کتابا رو بخونید میفهمید خیلی از اون چیزایی که در مورد خودم میگم خیلی از اون چیزایی که من بهش منطق میگفتم تفاوت زیادی داره یعنی نوع نگرش دانشمندان علم مرتبط با ما فرق میکنه و هر رشته ای منطق خودشو داره اگه کتابای منطق روحانیون رو با کتابای منطق رشته ریاضی بخونین خیلی فرق میکنه اصل یکی هست ولی در فرعیات با هم متفاوتند امیدوارم تونسته باشم مطلبو برسونم

sakar

New member
یه سوال از شما که شیعه هستید میپرسم
یه بار از تلویزیون یه چیزی شنیدم میخوام شما بگید اون حررفو قبول دارید
یه برنامه از شیکه 4 دیدم که نه متاسفانه اسم برنامه یادمه نه اسم اون حاج اقا
ولی بحثشون در مورد منجی بود
که یکی از حضار سوال پرسید که حاج اقا وقتی میگن امام زمانی ظهور میکنه که شر و بدی همه جارو میگیره پس ما باید چکار کنیم؟
حاج اقا گفت باید دعا کنیم ادمای بد زیاد بشن و شرو بدی همه جارو بگیره
حالا من به ظهور بخاطر اینکه سنی بودم اعتقاد ندارم
فرض کنید میخواید واسه یه ادم عادی توضیح بدید نه یه سنی
دوس دارم ببینم شمام همچین دعایی میکنید
البته طرف سوالم فقط شیعه هاس ینی اونایی که منتظرن
البته سنی ها هم به منجی اخر زمان اعتقاد دارن و همینطور مسیحیت که میگن مسیح نمرده
همه یه جورایی به منجی اعتقاد دارن
ولی شیعه ها فرقشون اینه که تلاش میکنن اون منجی بیاد در حالیکه سنی ها لزومی به تلاش نمیبینن
خالا جدای از تفائتها من میخوام ببینم حرفی که تو اون برنامه گفته شد عمومیه یا فقط نظر خودشو گفته

Marc0p0lo

New member
که یکی از حضار سوال پرسید که حاج اقا وقتی میگن امام زمانی ظهور میکنه که شر و بدی همه جارو میگیره پس ما باید چکار کنیم؟
البته سنی ها هم به منجی اخر زمان اعتقاد دارن و همینطور مسیحیت که میگن مسیح نمرده
ولی شیعه ها فرقشون اینه که تلاش میکنن اون منجی بیاد در حالیکه سنی ها لزومی به تلاش نمیبینن
خالا جدای از تفائتها من میخوام ببینم حرفی که تو اون برنامه گفته شد عمومیه یا فقط نظر خودشو گفته

میشه یه سند معتبر بیارید که صراحتا گفته شده باشه که امام زمان میاد؟یعنی نام امام زمان آورده شده باشه؟ممنون میشم

estel

New member
میشه یه سند معتبر بیارید که صراحتا گفته شده باشه که امام زمان میاد؟یعنی نام امام زمان آورده شده باشه؟ممنون میشم
میشه از امام زمان تعابیر مختلفی داشت ولی حضور منجی قطعی و در این مورد شکی نیست حالا هرکی منجی بشه اون امام زمان هم میشه امام زمان یعنی چی؟ یعنی رهبری که در زمانی مردم رو هدایت میکنه از نظر من که اینطوره

Marc0p0lo

New member
میشه از امام زمان تعابیر مختلفی داشت ولی حضور منجی قطعی و در این مورد شکی نیست حالا هرکی منجی بشه اون امام زمان هم میشه امام زمان یعنی چی؟ یعنی رهبری که در زمانی مردم رو هدایت میکنه از نظر من که اینطوره

یعنی چی میشه تعبیر های مختلفی داشت؟
مهدويت در همه اديان نيومده، در بيشتر اديان اين اومده كه فردي مياد... ولي اينكه اون امام زمان مسلموناست يا عيسي مسيحيها يا.... ذكرنشده، احاديث هم كه قابل استناد نيستند چون شايد همشون تحريف نشده باشند ولي همينكه بخشيشون تحريف شده باشند هم باعث مي شه كه نتوني به عنوان منبعي موثق روشون حساب كني...

چرا همش باید منتظر باشیم که یکی بیاد راهنماییمون کنه؟خودمون نمیتونیم خودمونو هدایت کنیم مطمئنا کسی جز خودمون بهتر خودمونو نمیشناسه!به این سوال من جواب نده چون از بحث خارج میشیم تاپیکشو قبلا زدم میتونی بری اونجا جوابمو بدی

estel

New member
یعنی چی میشه تعبیر های مختلفی داشت؟
مهدويت در همه اديان نيومده، در بيشتر اديان اين اومده كه فردي مياد... ولي اينكه اون امام زمان مسلموناست يا عيسي مسيحيها يا.... ذكرنشده، احاديث هم كه قابل استناد نيستند چون شايد همشون تحريف نشده باشند ولي همينكه بخشيشون تحريف شده باشند هم باعث مي شه كه نتوني به عنوان منبعي موثق روشون حساب كني...

چرا همش باید منتظر باشیم که یکی بیاد راهنماییمون کنه؟خودمون نمیتونیم خودمونو هدایت کنیم مطمئنا کسی جز خودمون بهتر خودمونو نمیشناسه!به این سوال من جواب نده چون از بحث خارج میشیم تاپیکشو قبلا زدم میتونی بری اونجا جوابمو بدی
اتفاقا این نظر خود من هم هست ولی خوب اگه کسی قدرتشو داره چرا جلو نمیاد رهبری کردن کم کاری نیست میدونی م این نظر سنی ها که میگن امام زمان هنوز بدنیا نیوومده و یه روزی بدنیا میاد رو خیلی دوست دارم چون میشه اینجوری برداشت کرد که با تولد هر بچه امید ها افزایش پیدا میکنن و هر پدر و مادری وقتی بچشون بدنیا بیاد با نظر به اینکه ممکنه روزی موعود بشه به بهترین نحو تربیت بشه اونوقت دیگه نیازی به موعود نیست چون کل جهانو و خوبی میگیره ولی همیشه چیزایی به وجود میان که سد راه نحقق این اهداف میشن

Marc0p0lo

New member
اتفاقا این نظر خود من هم هست ولی خوب اگه کسی قدرتشو داره چرا جلو نمیاد رهبری کردن کم کاری نیست میدونی م این نظر سنی ها که میگن امام زمان هنوز بدنیا نیوومده و یه روزی بدنیا میاد رو خیلی دوست دارم چون میشه اینجوری برداشت کرد که با تولد هر بچه امید ها افزایش پیدا میکنن و هر پدر و مادری وقتی بچشون بدنیا بیاد با نظر به اینکه ممکنه روزی موعود بشه به بهترین نحو تربیت بشه اونوقت دیگه نیازی به موعود نیست چون کل جهانو و خوبی میگیره ولی همیشه چیزایی به وجود میان که سد راه نحقق این اهداف میشن

اینها ایدا آل ها هست که داری شما میگی ولی کسی عمل نمی کنه
من تا حالا ندیدم کسی بچش که به دنیا بیاد میگه که چون موعود قراره بشه پس خوب تربیتش کنم!
در صورتی که همه دوست دارن فرزند صالح داشته باشن یه حس هست که درون همه ما هست .کیه که بدش بیاد بچش خوب باشه؟

داریم از بحث منحرف میشیم سوال من اینه که کجا نوشته که امام زمان میاد.یه سند یه مدرک محکم بیارید حتی توی قران هم نگفته که امام زمان میاد.

شما میگی غیر مستقیم اشاره شده من میگم چه لزومی داره غیر مستقیم یه مسئله به این مهمی رو اشاره کنن در صورتی که در مورد خیلی از مسائل پیش پا افتاده چند جا به صورت مستقیم اشاره شده

شهاب

New member
والا ما که تا حالا جایی ندیدیم کسی دعوت به همچین دعایی کنه منظورم اون حاج آقایی که گفتید نیستا.
در ضمن همونطور که خودتون اشاره کردید شاید یک غیر شیعه از کسی که میگه شیعه است منتظرتر باشه.
اینم که کسی اعتقاد به منجی داشته باشه ولی لزومی به تلاش نبینه واقعا نمیفهمم و برام عجیبه.
من که اعتقادی به چنین چیزی ندارم(این که دعا کنیم آدمای بد زیاد بشن و . . .) و معتقدم برای ظهور ما باید تلاش کنیم بفهمیم و بفهمونیم که نیاز به امام داریم یعنی یک شخص شایسته ای که خدا انتخابش کرده و سعی کنیم برای نجات مردم تمام جهان خودمون آگاه بشیم و بقیه رو هم آگاه کنیم که میشه جهانی سالم و بدون زورگویی ساخت البته این به هیچ وجه به این معنا نیست که دست روی دست بگذاریم و بگیم میایستیم تا خودش بیاد.نه.اتفاقا اگه مبارزه و اگاه کردنی صورت نگیره و اون احساس نیاز اگه در اونها به وجود نیاد دور شدن از هدفه.

آخرین ویرایش:

شهاب

New member
به نظر من همونطور که اگه کسی از دور و برش باخبر باشه میدونه که بقیه برای رسیدن به اهداف شومشون دارن تلاش میکنن ما هم باید برای اینکه زندگی سالم و بدور از زورگویی رو بسازیم دست به دست هم بدیم اگه به همچین اعتقادی داریم و به اعتقاد هم اهانت نکنیم و حتی جلوی اهانت بقیه رو بگیریم حتی اگه به اون اعتقاد نداریم و در یک محیط آرام و با منطق اگه خواستیم در مورد اعتقاداتمون صحبت کنیم.این به نفع هممونه وگرنه از پراکندگی ما چه کسی نفع میبره؟به شرطی که با هم دشمن نباشیم.

leiliyebidel

New member
ابتدا اون حدیث حضرت علی در مورد تک چشم بودن دجال رو بیان می کنه... و بعد دلار آمریکا رو نشون میده... میگه ببینین همون علامت تک چشم چپ رو که در حدیث اومده، روی دلار آمریکا هم میبینیم...
اگر بادقت و از نزدیک به عکس چشم روی دلار نگاه کنیم... متوجه میشیم که چشم راست هست نه چپ... اما رائفی پور واسه اینکه اثبات کنه آمریکا همون دجال هست... اصرار میکنه که چشم چپه...
2-
مورد خیلی جالب دیگه:
شماره پرواز هواپیمایی که در حادثه ی 11 سپتامبر به برجهای دوقلو سازمان تجارت جهانی برخورد کرد رو به همه نشون میده: Q33NY میگه ببینین... Q علامت بمب هست... عدد 33 عدد مقدس فراماسون هاست و NY هم دیگه مشخصه نیویورکه...
قسمت بسیار جالبش اینجاست که میاد همین شماره پرواز رو در برنامه ای مثل notepad یا wordpad یا اصلا خود Word کپی میکنه و میگه حالا فونتش رو به Wingdings تغییر بدین...
خب شما هم لطفا الان رو سیستمتون همینو تست کنین... چی میبینین؟؟؟
بله... دست اسرائیل تو کار بوده... همه ی حضار حسابی تشویق می کنن...
اما با یه سرچ ساده متوجه میشیم که شماره پرواز جعلیه!!!
فونت Wingdings هر حرفی رو به شکل یک نماد نشون میده... اومده حروفی رو انتخاب کرده که... چنین مفهومی داشته باشه...
مورد سوم:
روی دلار جمله ی We trust in God نوشته شده که به معنای توکلت الا الله هست...
رائفی پور میگه این جمله رو دهه ی 1950 به خاطر لجبازی با شوروی نوشتن ... وگرنه اینها شیطان پرست هستن و به این چیزها اعتقادی ندارن... بعدش هم سال 2009 کم کم شروع به حذف این جمله کردن... چون داریم به سال 2012 نزدیک میشیم و سال 2012 سال ظهور دجال هست... تا اون موقع از روی دلار حذف میشه (توجه کنین که این سخنرانی مربوط به دو سال پیش هست) بعد یک سکه ی یک دلاری ضرب شده در سال 2009 رو نشون میده و میگه ببینین... جمله رو حذف کردن... حضار هم کلی تشویقس میکنن...
خب حالا برسیم به اصل ماجرا...
اگر یه سرچ کوچک توی اینترنت بزنین یا به کسانی که کلکسیون اسکناس ها و سکه های قدیمی دارن مراجعه کنین... متوجه میشین که حتی روی سکه ها و اسکناس های سال 1870 (قدیمی ترین اسکناسی که تونستم پیدا کنم) هم این جمله وجود داره و جریان 1950 و شوروی کاملا دروغه...
نکته ی بعدی هم سکه ی 2009... باز هم با یک سرچ ساده متوجه میشیم که اون جمله ی معروف از روی سکه حذف شده... به جاش دور سکه نوشته شده...
من مدافع حقوق اون آقا نیستم ولــــــی در مورد چیزایی ک گفتین....
1.
چشم چپه هاااااا!باتوجه ب همین عکسی ک خودت گذاشتی...!ی کم دقت کن...دیگه با ابروش میشه فهمید ک چشم چپه...
ضمن این ک اگه ی سرچ ساده بکنید متوجه میشید ک تو همه ی سایتا چشمی ک روی دلاره چشم چپ معرفی شده!از دو حالت خارج نیس!یا همه دروغ میگن!!!! یا همه چشم راست و چپ رو از هم تشخیص نمیدن
!!!!
2.
خیلی قبلنا گفتن ک این شماره ی پرواز نبوده!!!!اما پس شماره ی پرواز چی بوده؟؟؟؟ کی میتونه بگه هس؟؟کی می تونه بگه نیس؟؟؟ مدرکی داریم ک بگیم نه!این شماره ی پرواز نبوده؟؟؟؟؟؟ حالا اصن این شماره ی پرواز الکی....
در مورد فونت wingdings! حرفتون کاملا درسته....این فونت هر حرفی رو ب شکل ی نماد نشون میده.... ولی حتما اینم می دونید ک سال 1992 ک مایکروسافت این فونتو ارائه داد!یکی کشف کرد!!!!!! :)) ک NYC ک مخفف نیویورک سیتی هستش وقتی تایپ بشه تو این فونت میشه علامت اسکلت و جمجمه+ ستاره ی 6گوش!+انگشت شصت ب نشونه ی تائید!!! اون موقع مایکروسافت تکذیب میکنه و میگه ک اتفاقی بوده!!ولی انقد بهشون فشار وارد می کنن ک ی تیم تحقیقاتی تشکیل میده وا3 نشون دادن این ک این اتفاق عمدی نبوده!ی سری تحقیقایی در مورد طراح فونت انجام میشه ولی هیچ وقت رو نمیشه!!!!!!!
حالا سوال اینجاس ک دیگه اتفاقی تا چ حد؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
اصن اگه اتفاقی ام نباشه!فراماسونری ی انجمن مقدس برادریه دیگه...چرا باید بقیه انقد فشار بهشون وارد کنن؟؟؟؟و اونا چرا باید تکذیب کنن؟؟؟؟

3.
روی دلار امریکا این جمله نوشته شده...ینی ما ب خدا ایمان داریم...
البته از خیلی سال قبل این جمله روی سکه های امریکا میومده و ناپدید میشده!!! ولی تا جایی ک من خوندم از سال 1957 روی دلار امریکا میاد!اون موقع 12 سال از جنگ جهانی دوم گذشته بوده و امریکا تو جنگ سرد با شوروی بوده!و چون اونا کمونیسم بودن برای مخالفت با اونا و این ک ب حمایت مردمو بقیه ی کشورای مسیحی نیاز داشتن این کارو انجام میدن!ضمن این ک اگه ب قول شما ی همچین دلیلی نداشته باشه چ طور ممکنه کشوری ک توش ه م ج ن س ب ا ز ا ن و شیطان پرستان آزادانه فعالیت میکنن ک هیچ!قانون حمایت ازشون هم وجود داره!ب خاطر ایمان زیاد ب خدا!!! پشت دلارش این عبارتو بنویسه....؟؟؟؟؟
!!!
در مورد سکه....

حقیقت اینه ک فقط ماه مارس سال 2007سکه های یادبود جورج واشنگتن بدون این عبارت میاد تو بازار!!!اون موقع همه اعتراض می کنن ک چرا حذف شده؟؟؟!!!!(منظورم از حذف تو حاشیه نوشتن نیس!کلا حذفه!!!!)وزارت داراییه امریکا اعلام میکنه ک اتفاقی بوده!!!!! ولی با این ک سکه های یادبود همینجوری ام کمیابن!اگه اشتباه نکنم حدود 50000تا مسکوکات بدون این عبارت پیدا میشه....
و بعد از اعتراض شدید دوباره روی سکه ها ظاهر میشه.......!!!!!! پس اصن عجیب نیس ک سکه ی سال 2008 ک شما عکسش رو گذاشتین این عبارت رو داشته باشه....

حالا من چن تا درخواست داشتم ازتون:
اول:لطف کنید سخنرانی های این آقا رو ک از توش این چیزا رو درآوردین بذارین تا ماهم کامل بشناسیمشون!!!
دوم:ی عکسی ک چشم جهان بین رو نشون میده وا3 مقایسه با عکس روی دلار!!شاید واقعا ما اشتباه می کنیم.......!
سوم:شماره پرواز اون روز.... مطمئنا منظورم ی منبع معتبر هس....چون شما هم مثه اون آقا خیلی با اطمینان گفتین!
سوم:عکس قدیمی ترین سکه و اسکناسی ک تونستین پیدا کنید....گفتین سال 1870!
ممنون میشم....

آخرین ویرایش:

estel

New member
اگه به نظرتون ویکی پدیا معتبره شماره پروازا رو نوشته بود که هیچکدومش اون شماره پرواز نبوده
عکس قدیمیترین که نه ولی تا جایی که حوصله داشتم براتون عکس سکه ای از سال 1909 رو میذارم
00326016786375504100.jpg

این عکسو همینطوری گذاشتم که اگه خواستین به لینک مربوطه سر بزنین و ببینین که سکه های قدیمی تر هم این جمله رو دارن یا نه

leiliyebidel

New member
فراماسونری همیشه با قدرت های بزرگ مثل کلیسای کاتولیک در جنگ بوده... پس زدن چنین تهمتهایی به اونها کاملا عادیه!!!
در مورد مخفیانه بودنش هم باید خدمتتون عرض کنم... در زمان قرون وسطا به دلیل غیر قانونی بودن این تشکل... کاملا به صورت مخفیانه عمل می کردن... تا خطری تهدیدشون نکنه... این انجمن در از بین بردن سلطه ی کلیسای کاتولیک و انقلاب صنعتی نقش بسیاری داشته... از بعد از سقوط کلیسا... کاملا از حالت مخفی خارج شد... در بسیاری از کشورهای جهان لژ دارن... که عضویتش برای عموم مردها آزاده... تنها شرطش ایمان به خداست... زمان شاه در ایران هم لژ داشتن که متاسفانه بعد از انقلاب این لژها تعطیل میشه... هر مردی میتونه عضو این تشکل بشه و پله های ترقی رو طی کنه و تا بالاترین درجه (33) برسه.... هیچ محدودیت و ممنوعیتی وجود نداره...
در مورد شیطان پرستی و ارتباط با اجنه و سحر جادو...
چرا فقط و فقط از طرف کلیسای کاتولیک محکوم شدن؟؟؟
چرا هیچ وقت کلیسای ارتودکس و پروتستان چنین تهمت هایی رو به فراماسون ها وارد نکرد؟؟؟

ی سوال:فراماسونری هنوز هم با قدرتای بزرگ تو جنگه؟؟؟؟!!!! :33:
در مورد دراومدنشون از انزوا!تا جایی ک من میدونم کلیساها همونجوری ک گفتین خیلی قدرت داشتن!ولی بعد از اون با کم رنگ شدن نقش و قدرت مذهب تونستن فعالیت رسمی خودشونو شروع کنن!
حالا سوال اینجاس ک الان چرا بیشتر کاراشون مخفیانه اس؟؟؟چرا وقتی از بوش می پرسن ک عضو گروه جمجمه و استخوانی!چ سری تو این گروه هس؟میگه:موضوع سریه!!!!!!!!
آخه ی تشکل مقدس برادری ک نباید انقد بترسه از بیان اعتقاداتش!! اونم تو مقر دموکراسیه جهاااااان!!!!!!
:33:
متاسفانه؟؟؟؟خب اشکال نداره!حالام میتونیم بریم موسسه مالی و اعتباری ... ساختمونش شبیه لژه!فک کنیم عضو شدیم...ایمان ب خدا هم داریم...
در مورد ایمان ب خدا... نمی دونم چ ایمانی می تونن داشته باشن وقتی عقاید مشترک زیادی با شیطان پرستا دارن و در کل ب ماتریالیسم معتقدن!!!
:33:
در مورد ارتباط با اجنه و سحر و جادو.... فقط کلیسای کاتولیک نبود....الآن هالیوودم میگه البته ی فرقی داره!با افتخااااار میگه...

شما در اصل برا چيزاي ديگه آفريده شدين
دانشمندان یهودی:
....
تعداد كل يهوديها به 14 ميليون نميرسه اما ما مسلمونا با بيش از يك ميليارد جمعيت چندتا دانشمند داريم. تو كل يك و خرده ميليارد مسلمان سه تا جايزه نوبل داريم اما يهودي ها......
در قرآن حکیم در بیش از 700 آیه واژه (( علم )) به کار گرفته شده است
علم زمینه ساز عوامل نجات انسان از عذاب قیامت است: “خداوند کسانی را که ایمان آورده اند و کسانی را که علم به آنان داده شده درجات عظیمی می بخشد
علم و دانش مایۀ بصیرت و بینایی است
خلاصه آن که علم و دانش دارای چنان اهمیتی است که پیامبر اولوالعزم مشقت های یک سفر سخت و پر مخاطره را به جان می خرد. تا بتواند به آگاهی و دانش بیشتری دست یابد. این داستان در سوره کهف از آیه ۶۵ تا ۷۶ در قصه حضرت موسی و خضر (ع) آمده است: “آیا از تو پیروی کنم تا از آن چه به تو تعلیم داده شده و مایۀ رشد و صلاح است، به من بیاموزی"
واقعا دوس ندارم تاپیکو منحرف کنم...انقد فراماسونری جا وا3 بحث داره ک ب چیزای دیگه نمی رسه..ولـــــی منم کامنتتونو ک خوندم واقعا دلم نیومد اینو نگم...

بله ما دراصل برای چیز دیگه ای آفریده شدیم...و دانشمند بودن ب یهودی بودن و مسلمون بودن نیست!همه ی چیزایی ک ب گردن ماست حتی علم!ب خاطر سعادت خودمونه...ولی ی کوچولو کم لطفی نکردین...؟؟

البته تا تعریف شما از دانشمند چی باشه!ولی ی نگا ب این بندازین جالبه:
دانشمندای مسلمون:

ابن بطوطه، ابن خلدون، ابن سینا، ابن هیثم، ابوریحان بیرونی، جابر بن حیان، خواجه نصیر الدین طوسی، خوارزمی، خیام، شیخ بهایی، غزالی، فارابی، محمد بن زکریای رازی، برزویه پزشک، شهاب الدین سهروردی، ابن خلکان، حمدالله مستوفی، زکریای قزوینی، سلطان العلما آملی، صاحب بن عماد، صاعد بن محمد، عبدالرحمن شیرازی، ذخیره خوارزمشاهی، شریف نیشابوری، شمس الدین سهروردی، عماد الدین ابوجعفر طبری، فخر رازی، نظام الدین فقیه، ابن فارس، میرداماد، نجم الدین رازی، سعید کاظمی آشتیانی، پروفسور بهزاد رضوی ، پروفسور حسابی و ......

بازم بگم؟؟؟
حرفاتون در مورد علم کاملا متینه...کاملا باهاتون موافقم...و البته علم ب این ک اطرافمون چی میگذره.....
روز قیامت قبل از ظالم،مظلوم بازخواست میشه ب خاطر این ک حق خودشو نگرفته و سکوت کرده!!ب خدا واگذار میکنمم مگه شد حرف؟؟؟؟!!!!!! هرکی باید بتونه دربرابر ظلم وایسه...
من ترجیح میدم ی آدم معمولی باشم ک هم خودش آرامش داره هم مخل آرامش کسی نیس!تا این ک ی دانشمند بی وجدان باشمو بمب اتم وا3 داغون کردن هیروشیما و ناگازاکی بسازم!!!!!
هدف مهمه!ولی راه رسیدن بهش خیلی مهمتر.......هدف وسیله رو توجیه نمی کنه...
پس با احترام ب نظر ارزشمندتون فک میکنم لازمه ک ی کوچولو بدونیم چ خبره! :smilies-azardl (181

آخرین ویرایش:

leiliyebidel

New member
اگه به نظرتون ویکی پدیا معتبره شماره پروازا رو نوشته بود که هیچکدومش اون شماره پرواز نبوده
عکس قدیمیترین که نه ولی تا جایی که حوصله داشتم براتون عکس سکه ای از سال 1909 رو میذارم
این عکسو همینطوری گذاشتم که اگه خواستین به لینک مربوطه سر بزنین و ببینین که سکه های قدیمی تر هم این جمله رو دارن یا نه

خیلــــــــی مرسی دوستم... :riz304:
من قبلا خیلی گشتم!ولی چیزی پیدا نکردم!!! ویکی پدیا رو هم دیدم ولـــــی ویکی پدیا ی دانشنامه ی آزاده!هرکسی میتونه ب عنوان ی کاربر باهاشون همکاری کنه و براشون مطلب بذاره یا مقالات رو ویرایش کنه..!!!! :smilies:
خو چون ایشون مثه اون آقای رائفی ک با اطمینان گفتن هس!!!گفتن نیس!! خواستم بدونم براساس چ منبعی؟؟؟ مطمئنا این اطمینان رو از ویکی پدیا ب دست نیاوردن!
البته تو ذهنم هس ک برم از خود اون آقا سند بخوام!چون می دونم محل همایشاشون کجاس...
مرســـــــــی ب خاطر سایتی ک معرفی کردی...حتما توش می گردم... و مرسی ب خاطر عکسی ک گذاشتی... :riz304:اگه بتونم از هر سال ی سکه پیدا کنم ک این عبارت روش باشه پس این ک این جمله هرزگاهی ظاهر میشده و بعدشم غیب!رد میشه... فقط میمونه تناقضی ک بینشون وجود داره.....
گفتم ایشون چون گشتن پیدا کردن، عکسشو برامون بذارن دیگه ما دوباره کاری نکنیم! :smiliess (3):

8521413

New member
سلام...
این عکس سکه ی 1880 که از کلکسیون یکی از آشناهامون برداشتم... ببخشید اگه کیفیتش پایینه... با گوشی عکس گرفتم!

70501812232885658891.jpg

در مورد اون تاریخ... 1957... در این تاریخ نوشتن این عبارت اجباری میشه!!! ولی همیشه روی دلار وجود داشته...
در مورد حذف عبارت در سال 2007 ... کاملا دروغه...
سال 2007 یه عدع در کنگره آمریکا... خواستار حذف این عبارت شدن... اما پس از رای گیری... با قاطعیت بالای 90 درصد... عبارت همچنان باقی موند...
چرا از این 50000 سکه ای که میفرمایین حتی یک عکس وجود نداره!!!

در مورد مخفی بودن انجمن های فراماسونری... این حرف کاملا دروغه... فقط در زمان قرون وسطی مخفی بودن... الان کاملا آزادانه در خیلی از کشورهای جهان فعالیت می کنن... در آمریکا 50 لژ اصلی دارن... که لژ مرکزی هر ایالت هست... در بسیاری از شهرها هم لژهای کوچکتری زیر نظر لژ مرکزی وجود داره... اگر مخفیه... پس چرا همه آزادانه میتونن عضو بشن؟؟؟ زمان شاه... توی ایران هم لژ وجود داشته که متاسفانه جمهوری اسلامی تعطلیش میکنه!!!
در مورد آمریکا... همجنس بازی کاملا غیر قانونیه... فقط هرازگاهی برای قانونی شدنش تلاشهایی انجام گرفته اما هرگز و در هیچ یک از ایالات آمریکا مجاز نیست... قوه ی قضائیه ی آمریکا زیر نظر کلیسای پروتستان هست!!! کلیسا هرگز چنین اجازه ای نمیده...

یکی دیگه از دروغ های رائفی پور رو الان یادم اومد...
میگفت در آمریکا نظریه ی داروین به شدت رواج داده میشه!!! جالبه بدونین آمریکا تنها کشوری در جهانه که تدریس این نظریه توش ممنوعه!!!
چند سال پیش دبیر یکی از دبیرستان های ایالت تنسی... سر کلاس گفته بود... زیست شماسی امروز بدون نظریه تکامل تدریجی... ناقصه... به خاطره همین جمله... طرف رو به دادگاه کشوندن و از کار بر کتارش کردن...
من اصلا با این کارها موافق نیستم... اما به هر حال نفوذ کلیسای پروتستان در سیاست های آمریکا خیلی زیاده!!!

نتیجه گیری نهایی: تمام کسانی که فراماسونری رو برابر با دجال میدونن... صرف نظر از ماهیت فراماسونری... قطعا در اشتباه هستن.... چون بر اساس احادیث تمامی ادیان،یهود، مسیحیت و اسلام اعم از شیعه و سنی... دجال ایرانی هست...
تا به حال ندیدم هیچ عالمی این مساله رو رد کنه!!! خیلی دوست دارم بدونم... جمهوری اسلامی و کسانی مثل رائفی پور از بیان چنین مسائلی چه هدفی رو دنبال میکنن؟؟؟ چرا میخان ذهن مردم رو از دجال واقعی منحرف کنن!!! اون هم در چه زمانی!!! در زمانی که تمام پیش بینی های دینی و غیر دینی... از نزدیک بودن ظهور دجال و مصلح خبر میدن!!!
اگر فرض کنیم ظهور بسیار نزدیکه... و قراره قبل از ظهور مصلح... دجال ظهور کنه... اون هم در ایران!!! به چه نتیجه ای میرسیم!!!

ba ba barghi

Well-known member
اینها ایدا آل ها هست که داری شما میگی ولی کسی عمل نمی کنه
من تا حالا ندیدم کسی بچش که به دنیا بیاد میگه که چون موعود قراره بشه پس خوب تربیتش کنم!
در صورتی که همه دوست دارن فرزند صالح داشته باشن یه حس هست که درون همه ما هست .کیه که بدش بیاد بچش خوب باشه؟

داریم از بحث منحرف میشیم سوال من اینه که کجا نوشته که امام زمان میاد.یه سند یه مدرک محکم بیارید حتی توی قران هم نگفته که امام زمان میاد.

شما میگی غیر مستقیم اشاره شده من میگم چه لزومی داره غیر مستقیم یه مسئله به این مهمی رو اشاره کنن در صورتی که در مورد خیلی از مسائل پیش پا افتاده چند جا به صورت مستقیم اشاره شده

این دو سند از قران! که میگه :
: وَقُلْ جَاء الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ كَانَ زَهُوقًا ....
  • و بگو: «حق آمد و باطل نابود شد. آرى، باطل همواره نابودشدنى است.»
!پس یه منجی میاد!!که باطل رو از بین ببره!!!ا
سوره نور،55 آمده است: «خداوند کسانی از شما که ایمان آورده و اعمال صالح انجام داده اند وعده داده است که حتما آنان را خلیفه روی زمین خواهد کرد همانگونه که پیشینیان را خلافت روی زمین بخشید و دین آیینی را که خود برای آنان پسندید استقرار خواهد بخشید و بیم وترس را به ایمنی و آرامش مبدل خواهد ساخت (انچنانکه) مرا می پرستند و چیزی را برای من شریک قرار نمی دهند»

آیه 106 سوره انبیا آمده است «ما در کتاب ذبور پس از تورات نوشته ایم که سرانجام زمین را بندگان صالح من به ارث خواهند برد»

آخرین ویرایش:
بالا