به نظر شما خر دجال چیست؟کیست؟.....

جمع میشن تو لژ های فراماسونری و فقط پیمان اخوت و برادری میبندد؟! همین؟!! قطعا خیلی کارای دیگه هم میکنن که همه دنیا میدونه مخفیه! تا جایی که به لژ هاشون فراموشخانه میگن. یکیشون رو گیر بیاری جونشو از حلقومش بیرون بکشی نمیگه چه خبره! بگه هم سرشو به باد داده. شما که دوست داشتی عضو بشی و نتونستی خبر نداری چه کارای دیگه ای میکنن اون تو!

shahram25

New member
نجمه برتو فقط امر به معروف واجبه بقيه رو چرا سرتو درد مياري اخه

najma

New member
نجمه برتو فقط امر به معروف واجبه بقيه رو چرا سرتو درد مياري اخه

حالا بزار من نهی از منکرت کنم :
شهرام انقدر پارازیت ننداز ، در آتش جهنم میسوزی ی ی ی
129fs370785.gif

najma

New member
بچه ها بحث جالبی بود .
به هر حال : به امید ظهور و شب خوش ...

8521413

New member
حالا بزار من نهی از منکرت کنم :
شهرام انقدر پارازیت ننداز ، در آتش جهنم میسوزی ی ی ی
129fs370785.gif

نجما چیکار شهرام داری آخه؟؟؟
هر از گاهی یه چیزی مینویسه... یکم از بحث جدی خارج میشیم... میخندیم... خوبه دیگه!!!

mohana

Well-known member
فک کنم امشب خواب یه آدم یه چشم ببینم:tonguesmiley:
خدا به خیر بگذرونه

شب خوش
tuzki-bunny-emoticon-039.gif

samar.sh

New member
برخي منابع نيز سعي داشتند دجال را از وجود يک شخص به يک گروه يا تفکر يا اسرائيل و آمريکا و حتي اسکناس يک دلاري آمريکا و تفاسير آن ربط دهند که بخاطر آنکه نگارنده اين متن ، آن متون را از احساسات ضد صهيونيستي و ضد آمريکائي نشات گرفته تصور کرد از ذکر آن خودداري ميکنيم و تحقيق در اين مورد را به علاقه مندان واگذار ميکنيم

ابوبکر اسکافي در کتاب فوائد الأخبار از جابر بن عبدالله نقل کرده که رسول خدا (ص) فرمودند:
کسي که دجال را تکذيب کند کافر شده و کسي که مهدي عليه السلام را تکذيب کند کافر شده است

حديث بالا و احاديث ديگر نشان دهنده اين موضوع است که به احتمال بسيار دجال يک شخص و از جنس مذکر است نه تفکر و ايده و کشور يا قدرت و ثروت و دجال موعود با دجال ها و دروغگو هائي که در برخي احاديث به تکثر آنها تا شصت نفر اشاره شده است فرق دارد

الله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

از جمع داستانها و احاديث مختلف فارق از راست يا ساختگي بودن آنها دجال داراي حالات زير است :

ناقص ، کور و يک چشمي است و ‏از اصل خلقت يک چشم ندارد به طورى كه ‏گودى حدقه‏اش نيست و ادعاي خدائي ميکند در صورتيکه در خدا نقص و عيب وجود ندارد
چشم چپش در وسط پيشاني او قرار دارد ( لوچ هم هست )
از قوم يهود است

مردي چاق و سرخ روي است ( در برخي منابع ذکر شده است که لحاظ بزرگي هيکل هيچ انساني از ابتداي خلقت مانند او وجود نداشته است )
موهايش مجعد است
پايش لنگ است
داراي قدرتهاي فوق بشري و جادوئي است به نحوي که تصور ميشود مرده را زنده ميکند و در قحطي مردم را طعام ميدهد
هفتاد هزار ترک ، يهود ، زنا زاده ، خواننده ، نوازنده ، باديه نشين و زن از او پيروي مي کنند به هرخرابه اي برسد مي گويد گنج هايت را آشکار کن پس آنچه گنج دارد آشکارمي شود
طول حکومتش چهل روز است و در اين مدت همه را به کفر ميکشد
براي نجات از شرش حفظ نمودن سوره کهف قبل از خروجش و در صورت رويت وي خواندن سوره حمد و خانه نشيني و توکل بر خدا توصيه شده است
بر همه جا وارد ميشود بجز مکه و مدينه
از اصفهان ، يهوديه ، خراسان يا سيستان خروج ميکند ( نکته : نام قديم اصفهان يهوديه بوده و سيستان نام منطقه اي است بعد از خوراسگان اصفهان که احتمال اينکه منظور از اين اسامي مختلف دقيقا يکجا بوده است هست ) اين منطقه به همين نام سيستان هم اکنون در نزديکي اصفهان وجود دارد و اتفاقا قطار اصفهان بندرعباس در ايستگاه کوچک سيستان در حدود 25 کيلومتري اصفهان توقف کوتاهي داردطبق روايات ، حوادث مرگبار و وحشتناک زيادي ( 1200 مورد ) قبل از ظهور رخ ميدهد که به اعتقاد محققان 1195 مورد آن محقق شده و فقط 5 مورد آن که از مهمترين موارد نشانه هاي آخرالزمان است باقي مانده است که از اين حوادث و نشانه ها بصورت اجمال ميتوان به ظهور سفياني ( از نوادگان ابوسفيان است که از سوريه خروج و کودتا ميکند در دين تحريف کرده و آن را منحرف ميکند و شيعيان را قتل عام ميکند گفته ميشود سفياني با مشخصات رسيده هم اکنون در کشور سوريه از مقامات بلند پايه امنيتي بشمار ميرود ) ، ظهور دجال ( دروغگوي يک چشم و وحشتناکي که قدرتهاي مافوق بشري دارد در قحطي ظاهر شده و همه مردم را طي چهل روز به کفر و شرک ميکشاند ) ، زنديق قزويني ( شخصي که به مردم ستم فراوان کرده و ظلم را از حد ميگذراند ، همنام پيامبر است و حصار ها را تغيير داده و بزرگان مردم را خوار ميکند و هر که با او مخالفت کند هر جا باشد وي را يافته نابود گرداند ) بيماري کشنده واگير دار ( که بسياري از مردم جهان را گرفتار و به کام مرگ ميکشد ) خرابي و مرگهاي ناگهاني بغداد ( تا جائي که رهگذران سئوال ميکنند اين ويرانه ها شهر بغداد بوده است ؟ ) ، علني شدن گناه و زنا و فسق و فجور و طغيان بر خدا ، رواج کسب هاي حرام ، شباهت مردان به زنان و زنان به مردان ، آبادي مساجد بدون نمازگزار ، فراگير شدن ظلم ، تسلط زنان به مردان ، حلال شدن حرام خدا و حرام شدن حلال خدا ، دين لقلقه زبانها ميگردد ، قاريان قرآن فراوان و عمل کننندگان به آن کم ميشوند ، خوشنودي مردم از شنيدن صداهاي حرام لهو و لعب و سنگين شدن گوشها براي شنيدن صداي حق و صداي قرآن ، بي نظمي طبيعت و فصول ، مسلمانان يکديگر را دروغگو ميدانند و چنگ و آب دهان به صورت هم مي اندازند ، بلند شدن ساختمانها ، روي آوردن دنيا و خوشي هاي دنيا به مردم ، خوار شدن علماي دين ، شيوع مرگهاي ناگهاني ، سخت شدن دينداري ، تمسخر مومنين تا جائيکه مومن ايمان خود را مخفي ميکند ، نا اميدي از ظهور منجي بشريت و بهبود اوضاع ، فقه دين را براي غير خدا مي آموزند و به حج ميروند به منظوري غير از خدا ، مردم ربا ميگيرند و رشوه ميدهند ، ساختمانها بلند و محکم ميشوند ، سفيهان و بي عقلان را بر امور بگمارند ، امرا فاجر ، وزرا ستمگر و کدخدايان خائن گردند ، مردم کار دنيا را بر کار آخرت ترجيح ميدهند ، دروغگو به راستگوئي و خائن به امانت داري مشهور ميشود ، به خاطر حرص دنيا زنان با مردانشان در تجارت شريک ميشوند ، مردم به ناحق شاهد ميشوند و بدون مشاهده بخاطر طرفداري شهادت ميدهند ، صداي بي دين ها بلند گردد و به سخنان آنها گوش فرا داده شود ، مردم دلهايشان از مردار گنديده تر و از صبر تلخ تر ميشود و .......

آخرین ویرایش:

samar.sh

New member
همگی برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنیم......اللهم عجل الولیک الفرج

mohana

Well-known member
ای صاحــب عصر
ای مســافر غریــب
یابن الحسن(عج)
دیده به راه ظهور تو دوخته ایم...

اللهم عجل لولیک الفرج
اللهم عجــل لولیک الفرج
اللهم عــــجل لولیک الفرج

8521413

New member

طول حکومتش چهل روز است و در اين مدت همه را به کفر ميکشد
براي نجات از شرش حفظ نمودن سوره کهف قبل از خروجش و در صورت رويت وي خواندن سوره حمد و خانه نشيني و توکل بر خدا توصيه شده است

از اصفهان ، يهوديه ، خراسان يا سيستان خروج ميکند ( نکته : نام قديم اصفهان يهوديه بوده و سيستان نام منطقه اي است بعد از خوراسگان اصفهان که احتمال اينکه منظور از اين اسامي مختلف دقيقا يکجا بوده است هست ) اين منطقه به همين نام سيستان هم اکنون در نزديکي اصفهان وجود دارد و اتفاقا قطار اصفهان بندرعباس در ايستگاه کوچک سيستان در حدود 25 کيلومتري اصفهان توقف کوتاهي دارد.

سلام مرسی بابت توضیحات خیلی کامل و خوبی که دادین... عالی بود...
فقط چندنکته رو دوست دارم اضافه کنم...
براي نجات از شرش حفظ نمودن سوره کهف قبل از خروجش و در صورت رويت وي خواندن سوره حمد و خانه نشيني و توکل بر خدا توصيه شده است... در این حدیث شنیدم که میگن باید سوره ی حمد خوند و «تف» کرد...

در مورد اصفهان، خراسان، سیستان... همیشه باعث تعجب من بود... فکر میکردم منظور سه جای متفاوت هست... اما با توضیحات خوب شما متوجه شدم... دقیقا به یکجا اشاره داره... تحلیل خیلی قشنگی بود... مرسی

نکته ی آخر: من هنوز هم فکر می کنم... احتمال داره دجال یک شخص نباشه و یک جریان فکری باشه... خب البته فقط تصورم اینه... احتمال داره تصورم اشتباه باشه!!!

samar.sh

New member

سلام مرسی بابت توضیحات خیلی کامل و خوبی که دادین... عالی بود...
فقط چندنکته رو دوست دارم اضافه کنم...
براي نجات از شرش حفظ نمودن سوره کهف قبل از خروجش و در صورت رويت وي خواندن سوره حمد و خانه نشيني و توکل بر خدا توصيه شده است... در این حدیث شنیدم که میگن باید سوره ی حمد خوند و «تف» کرد...

در مورد اصفهان، خراسان، سیستان... همیشه باعث تعجب من بود... فکر میکردم منظور سه جای متفاوت هست... اما با توضیحات خوب شما متوجه شدم... دقیقا به یکجا اشاره داره... تحلیل خیلی قشنگی بود... مرسی

نکته ی آخر: من هنوز هم فکر می کنم... احتمال داره دجال یک شخص نباشه و یک جریان فکری باشه... خب البته فقط تصورم اینه... احتمال داره تصورم اشتباه باشه!!!
مرسی عزیزم عالی بود به نکته های جالبی اشاره کردی.........

biochem

New member
در مورد رائفی پور باید بگم که من 3 جلسه توی سخنرانیاش بودم. نمیشه گفت همه حرفاش دروغه و در ضمن اون منابعی که شما از توی اون سرچ کردین تا چه حد اعتبار داشته. یعنی از صحت و سقم مطلبتون مطمئنید. توی یکی از سخنرانیاشون که در مورد قوم یهود و برگزیده بودنشون بود حرفای جالبی زد که کاملا بر اساس قرآن بود. نمیشه به همین راحتی ایشونو زیر سوال برد. جون توی خود همین ایرانم ایشون تا حدی منزوی شدن و اون بالایی ها خیلی تحویلش نمیگیرن

epi_info

New member
بچه ها من به عقاید همگی شما احترام میزارم و میخام نظر خودمم بگم. نظراتمو تو جملات کوتاه و غیر پیوسته میگم خودتون تا تهش برید. البته شاید نظر من کاملا اشتباه باشه ولی از نظر من برای خودم قابل قبوله. اگه تو طول تاریخ نگاه کنید می بینید که در همگی ادیان و مذاهب دینی تا افرادی که حتی بت پرستی می کردند، پشت چهره ی عادلانه و زیبای گفته های مبلغین مدهبیشون معمولا یک جورایی اهداف سیاسی نهفته بود. مثلا همین بت پرستی که ساده ترین شکلش بود و شاید امروز برای ما خنده دار باشه که یه عده ادم سنگ رو می تراشیدن و پرستشش می کردند اما در زمان خودش به شدت مردم بهش ایمان داشتند و جونشون بسته به بتشون بوده (تا اونجایی که بنده اطلاعات دارم) و مطمنا حاکمان دوران از این قضیه سود می بردند. اگر غیر از این بود لزومی نداشت از پیامبران بترسند. از این قضیه بگذریم. فکر کنم همگی شما تقریبا موافقید که ممکلت داری کاره سختیه و سرپا نگه داشتن یک نظام هم چه بسا سخت تر. این امر نیاز به سیاست های قوی ای داره. یعنی شما واقعا فکر می کنید عقاید مذهبی مردم تحت شعاع سیاست نمیره؟ البته که میره. خودتون تا تهش برید.
مطلب بعدی اینه که با فرض اینکه شخصی به نام امام مهدی وجود داشته باشه. طبق اطلاعاتی که من دارم معمولا امامان معجزه ندارند و معجزه از ویژگی های پیامبرانه نه امامان. پس چجوری یه امام هزارو اندی سال زنده است؟
مطلب بعدی اینکه از نظر من یه کم معقول نیست که یه انسان هزارو اندی ساله حالا بیاد و بخاد دنیا رو تغیر بده و حمام خون راه بندازه و عدالت برقرار کنه. اینم شبیه همون جریانات بت پرستیه و ... .
و در نهایت پیشنهاد میکنم خیلی راحت و با اطمینان در مورده مسایلی که معمولا توش تخصصی ندارید نظره قطعی ندید. چون واقعیتش ما رشته هممون زیرشاخه پزشکیه و دین شناسی عالم خاص خودشو داره اما با مستنداتی که در این باره وجود داره من رو قانع نمیکنه که همچین امامی وجود داشته باشه و اگر هم واقعا همچین اشاراتی در متون دینی شده صرفا به معنای این نیست که حالا کسی در شمای امام قرار بیاد و عدالت برقرار کنه. اگه یه کم فقط یه کم دقت کنید می بینید که چه شست و شوهای مغزی با همین قضیه داره داده میشه و اگه یه کم بیشتر تر فکر کنید می بینید که اینجور اعتقادات فقط برای افراد خاصی سودآوری داره و این مشکوک بودن قضیه رو بیش از پیش می رسونه.

بالا