به رشته ی کنونی خود علاقع دارید؟اگه نه چرا؟

delnavaz

New member
سلام.ببخشید کجا می خونین؟فکر میکنم جالبه رشتتون.

ازاد تهران میخوندم.. رشتمون واقعا جالبه ولی امکانات دانشگاهمون خیلی کم بود و تنها 1واحد عملیات دریایی که به جنوب وجنگل های مانگرو و 2 واحد تکثیر پرورش که در شمال داشتیم شانس بد ما ،کلا این سفرهامونم کنسل شد..:14:

reza.n

New member
اینطوری بدون واحد عملی خیلی بد میشه.حالا ایشالا توو ادامه تحصیلتون موفق تر هستین.:rose:

mostafa1368

New member
من فکر میکنم که ایمونو و پزشکی مولکولی براتون سخت تر باشه قبولیش.شاید فیزیو بهتر قبول شید.ولی به نظرم به این فکر نکن که کدومو راحت تر قبول میشی به این فکر کن که به کدوم بیشتر علاقه داری.که دوباره نری یه رشته ای که بفهمی بهش علاقه نداری.اوکی؟:riz277:

ممنون از جوابتون. برای این گفتم که قبولی تو کدوم آسونتره که هنوز دقیقا علاقم دقیقا مشخص نیست هرچند که شنیدم کسایی که تو دامپزشکی ان و بخوان وارد رشته های پزشکی بشن درمصاحبه ردشون میکنن ، میخوام بدونم این گفته چقدر درسته ؟

با تشکرررراز دوستان...

vb2

New member
:sarma:فک نمیکنم هیچکی اندازه من به رشته و کارش علاقه داشته باشه من عاشق رشتمم هستم و تا جایی که بشه ادامه میدمش

چون با عشق مییخونم درسامو واسم آسونن .رشتمو دوس دارم مخصوصا لحظه تولد نوزادو با همه سختی ها و استرساش

delnavaz

New member
:sarma:فک نمیکنم هیچکی اندازه من به رشته و کارش علاقه داشته باشه من عاشق رشتمم هستم و تا جایی که بشه ادامه میدمش

چون با عشق مییخونم درسامو واسم آسونن .رشتمو دوس دارم مخصوصا لحظه تولد نوزادو با همه سختی ها و استرساش

ایشالا همیشه موفق باشی گلممم..:bunnyearsmiley:
خیلی خوبه ادم به رشته ش علاقه داشته باشه و مهمتر اینکه بخواد همونو ادامه بدههههه:4d564ad6:

pariiisa

New member
رشته ی من خیلی خوبه اما من نمیتونم باهاش کنار بیام......کار برام شیرینی نداره:sadsmiley: کمــــــــــــک

faridehmk

New member
سلام به همه دوستان،
راستش من زماني كه ميخواستم از دبيرستان كنكور دانشگاه سراسري رو بدم، پدرم خيلي دوست داشت من داروسازي بخونم، من اون زمان خيلي نسبت به رشته ها اطلاعي نداشتم فقط كاراي تحقيقاتي تو زمينه هاي پزشكي رو خيلي دوست داشتم . بهرحال تمام تلاشم رو كردم كه آرزوي پدرم رو براورده كنم ولي نهايتا با رتبه 2300 كارداني علوم آزمايشگاهي ايران قبول شدم، سال اول دانشگاه خيلي از رشتم خوشم نميومد بخصوص كه كارداني هم بود، يادمه هركي از پدرم ميپرسيد دخترتون چي ميخونه ميگفت داروسازي! :21:از بس كه دوست داشت من اين رشته رو قبول شم. بعد از فارغ التحصيل شدن و نهايتا تموم كردن دوره كارشناسي و حالا هم كه اگه خدا بخواد ارشد ايمني شناسي، ميتونم بگم واقعا رشتم رو دوست دارم و اين رشته ، مخصوصا شاخه ايمني شناسي همونيه كه من هميشه دوست داشتم. خداروشكر ميكنم كه تو اين مسير قرار گرفتم.:a2d3:
[/B]

mikhak s

New member
من علاقه ي زيادي به رشتم ندارم، بازار كار نداره ، اگه ميشد از اطلاعاتم استفاده كنم(مرتبط با رشتم برم سركار) علاقم بيشتر از الان ميشد.

mohamad21

New member
رشتمو نسبتا دوس میدارم:65d6a5d6s:
سلام شما به عنوان فارغ التحصیل رشته سلولی مولکولی نظرتون در مورد این رشته چیه؟میتونی کمکم کنی؟ من برای ارشد دولتی سم شناسی امتحان دادم و واسه آزاد سلولی مولکولی. احتمالا هر دوشونو قبول میشم. به نظرت کدومو انتخاب کنم واسه ادامه تحصیل؟ به هر دوشون علاقه دارم. کدومشون بهتره؟ شما ارشدش را دارین یا لیسانش؟

reza.n

New member
سلام شما به عنوان فارغ التحصیل رشته سلولی مولکولی نظرتون در مورد این رشته چیه؟میتونی کمکم کنی؟ من برای ارشد دولتی سم شناسی امتحان دادم و واسه آزاد سلولی مولکولی. احتمالا هر دوشونو قبول میشم. به نظرت کدومو انتخاب کنم واسه ادامه تحصیل؟ به هر دوشون علاقه دارم. کدومشون بهتره؟ شما ارشدش را دارین یا لیسانش؟
سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی ام.من از سم شناسی اطلاعی ندارم که بتونم مقایسه انجام بدم.ولی سلولی مولکولی رشته ی پایه ای هست.و من به خاطر اینکه به مکانیسم اتفاقاتی که تو سلول میافته علاقه دارم، ازش خوشم میاد.

mohamad21

New member
سلام.من فارغ التحصیل کارشناسی ام.من از سم شناسی اطلاعی ندارم که بتونم مقایسه انجام بدم.ولی سلولی مولکولی رشته ی پایه ای هست.و من به خاطر اینکه به مکانیسم اتفاقاتی که تو سلول میافته علاقه دارم، ازش خوشم میاد.
بازار کارش چطوره؟ ارشد سلولی مولکولی برای ادامه تحصیل به جز همین رشته در چه رشته ها و گرایشایی میتونه ادامه تحصیل بده؟ شما برای ارشد سلولی امتحان ندادین؟

reza.n

New member
بازار کار رشته های علوم پایه کلا خوب نیست ولی از ارشد این رشته برای دکترا تقریبا اکثر گرایش ها میتونی بری.من چرا ،دادم رتبمم تو علوم 126 شد.وزارت بهداشت هم چون ژنتیک پزشکی امتحان دادم منتظرم ببینم چی میشه دیگه.اگه ژنتیک پزشکی قبول شم دیگه اونو نمیرم.

shahram25

New member
من اگه دوباره متولد شم همین راه رو ادامه خواهم داد و به همین رشته می اومدم من نمیتونم بدون این رشته زندگی کنم

mohamad21

New member
بازار کار رشته های علوم پایه کلا خوب نیست ولی از ارشد این رشته برای دکترا تقریبا اکثر گرایش ها میتونی بری.من چرا ،دادم رتبمم تو علوم 126 شد.وزارت بهداشت هم چون ژنتیک پزشکی امتحان دادم منتظرم ببینم چی میشه دیگه.اگه ژنتیک پزشکی قبول شم دیگه اونو نمیرم.
برای درس سلولی مولکولی چه کتاب یا جزوه ای معرفی میکنی؟ هم کلا واسه مطالعه. وهم واسه ارشد وزارت علوم؟

reza.n

New member
برای درس سلولی مولکولی چه کتاب یا جزوه ای معرفی میکنی؟ هم کلا واسه مطالعه. وهم واسه ارشد وزارت علوم؟
معمولا کتاب رفرنس کنکور کتاب لودیش هست که کتاب خوب و کاملیه(هم برای مطالعه و هم ارشد) ولی خب شاید یه مقدار سنگین باشه.کتابایی مثل مبانی سلولی و مولکولی و مهندسی ژنتیک(اگه درست گفته باشم.همیشه اسمش از یادم میره) یا کتاب سنجش تکمیلی سلولی نوشته ی مریم خالصی هم بد نیستن.کتاب karp هم خوبه برا مطالعه آزاد.مولکولی هم به طور جامع توو Gene X هست(کتابش خیلی کامله این).موفق باشید

miler

New member
من هوشبری و خیلی دوسش دارم ...افسوس ک ارشد و دکترا نداره... یعنی باید با میلر خداحافظی کنم

simin69

New member
معمولا کتاب رفرنس کنکور کتاب لودیش هست که کتاب خوب و کاملیه(هم برای مطالعه و هم ارشد) ولی خب شاید یه مقدار سنگین باشه.کتابایی مثل مبانی سلولی و مولکولی و مهندسی ژنتیک(اگه درست گفته باشم.همیشه اسمش از یادم میره) یا کتاب سنجش تکمیلی سلولی نوشته ی مریم خالصی هم بد نیستن.کتاب karp هم خوبه برا مطالعه آزاد.مولکولی هم به طور جامع توو Gene X هست(کتابش خیلی کامله این).موفق باشید
ببخشید یه سوال داشتم:شما در مورد بازار کاری پزشکی مولکولی اطلاع دارید؟دقیقا کارش چی هست؟در چه مراکزی میشه کار کرد؟

antenyus

Active member
من رشته ام رو خیلی خیلی خیلی دوست دارم و اگه دوباره به 5 سال پیش برگردم دوباره همین رشته رو انتخاب میکنم :riz277:

بالا