بهش رسیدی؟؟؟؟؟؟

شفيع

New member
دلیل نمیشه که خخخخخخ

مشخصه دلیل نمیشه هنوز به هجده سالگی نرسیدی میگی میخواستم به این برسم نرسیدم.ههههههههههههههههههههه

- - - Updated - - -

دلیل نمیشه که خخخخخخ

مشخصه دلیل نمیشه هنوز به هجده سالگی نرسیدی میگی میخواستم به این برسم نرسیدم.ههههههههههههههههههههه

mahdieh75

New member

- - - Updated - - -

عزیزه من وقتی میگم نرسیدم یعنی به اون چیزی که واقعا دلم میخاست نمیرسمممممممممم...چون میدونممممم.......بدان خخخخخ

شفيع

New member
پرسیدن نداره ......اینا ر اگه ما نداریم حتما شماهم نداریم...چون ما نسل بعدی شماییم خخخخخخخخخخخ

مهدیه جان پدران ما نسبت به گذشتگان و ما نسبت به پدرانمان و شما بعد از ما نسبت به پدرانمان بدتر شدید.این حقیقتی ناب هست

شفيع

New member
درسته نیازی نی برعکس بشه خخخخخ

خیلیم نیاز داره.بنظرووووووووم تغییرش بدی بهتره.تو در کجای دنیا دیدی کوچکتر به بزرگتر بگه حاضر جوابی.؟هههههههههههههههههههههههههه

- - - Updated - - -

درسته نیازی نی برعکس بشه خخخخخ

خیلیم نیاز داره.بنظرووووووووم تغییرش بدی بهتره.تو در کجای دنیا دیدی کوچکتر به بزرگتر بگه حاضر جوابی.؟هههههههههههههههههههههههههه

mahdieh75

New member

- - - Updated - - -

دیدن نداره...یکی بیاد تورو ببینه از دور پیداست که حاضزجوابی خخخخخخ

misagh68

New member
اها پس دیدی قبول دارین مغرورین.......
اینم که فک میکنن ما بچه ایم از مغرورو بودنشونه .....بعله ههههه

دوست من،خداییش شماهایه کوچولو کوچولوییییییییین:smilies-azardl (113
ولی بزرگتریم دلیل حاضرجوابی نمیشهههههههههه:dadad4:

آخرین ویرایش:
بالا