بزرگترین سایت همسریابی دنیا

AWWA

New member
اها پدر میگه من خیلی چیزا داشتم از شرکت سپنتا رفتم شرکت فولاد گروه ملی خوشم نیومد رفتم شرکت نفت هرجور دلم میخاست میرفتم خلاصه همه چی تموم کامل داشتم بعد خونه سازمانی شرکت نفت همه چی هم ارزون با اولین حقوقم همه چیزو خریدم اماده کردم .

پز مدرک رو نمیدن خواهر من اول و اخر پول که تعیین کنندست که وقتی کار نباشه پولم نیست

در ضمن قانون جذب وجود نداره همش دافعه هستش

البته طرفای شما وضع مردم توپ بوده احتمالا اون سوال برا مناطق شمالی کشور جواب میده:)

هر چیزی با اراده ممکنه و برای کسی که نمیخواد کاری بکنه بهونه زیاد:smiliess (3):

abdolla

Member
اراده نه پارتی بهتره

الان اغلب جونای شهرمون هم دارن از شیعه بودن دست میکشن میرن سمت وهابیت ماهی 3000 دولار بهشونم میدن دیگه نیازیم ندارن هر وقتم خواستن دختر .... هست وقتی کسی بهشون فکر نکنه میشه همین

آخرین ویرایش:

AWWA

New member
اراده نه پارتی بهتره

الان اغلب جونای شهرمون هم دارن از شیعه بودن دست میکشن میرن سمت وهابیت ماهی 3000 دولار بهشونم میدن دیگه نیازیم ندارن هر وقتم خواستن دختر .... هست وقتی کسی بهشون فکر نکنه میشه همین

اینا حرفای دل خیلی از ما جووناست....طبیعیم هست. شاید داریم سختترین برهه زندگیمونو سپری میکنیم، بلاتکلیف و سر درگمیم. ولی:این نیز بگذرد

به قول امام خمینی: ما موظف به وظیفه ایم نه موظف به نتیجه.(وظیفه ما تلاشه ،نتیجه با خداست.....پس باید خیالمون راحت باشه)

MAHSABANOO

New member
مشکل جوونا نیستن که مشکل خانوادهها هستن که به کم قانع نمیشن :65d6a5d6s:

AWWA

New member
اراده نه پارتی بهتره

امیدوارم از انتخابشون راضی باشن!!!!!!!

AWWA

New member
مشکل جوونا نیستن که مشکل خانوادهها هستن که به کم قانع نمیشن :65d6a5d6s:

هیچ کاری بدون مشکل و مانع نیست.....بایدم باشه. شرط اینه که با وجود این موانع کاری کنیم که آخر سر پشیمون نشیم

abdolla

Member
نه نمیشه اوا خانم حرفهای قشنگت با واقعیت امر مچ نمیشن . حالا بریم تا 30 سال تا ببینیم بعدش چکار کنیم

fifi

New member
برادران محترم تا حالا چند بار رفتن خواستگاري؟

AWWA

New member
نه نمیشه اوا خانم حرفهای قشنگت با واقعیت امر مچ نمیشن . حالا بریم تا 30 سال تا ببینیم بعدش چکار کنیم

من هر حرفی زدم تجربیاتم تو زندگی خودم یا اطرافیانم بوده. ولی قبول دارم که همه قرار نیست مثل هم فکر کنن:riz304::rose:

abtin13

New member
خوب من اینجور دختری ندیدم و فکر نکنم تو شهرمون پیدا بشه . پس همون بهتر فعلا بیخیالی طی کنیم تا فرج حاصل بشه .
بذارید یک فیلم نامه درست کنیم ببینیم میشه یا نمیشه البته متناسب با واقعیت جامعه شهر خودم حالا اگه ناقص بود شما کاملش کنید
پدر دختر : خوب عبدالله جان مدرکت چی هست؟؟
من: ارشد ژئوفیزیک گرفتم دانشگاه هرمزگان
پدر دختر: کارت چیه ؟؟
من: فعلا بیکارم و دنبال کار هستم
پدر دختر: خونه داری؟/
من: نه با خانوادم زندگی میگنم
پدر دخختر: ماشین داری؟
من: از خودم نه ولی ماشین بابایی هست
پدر دختر: دری که ازش وارد خونم شدی میدونی کجاست؟؟
من: اره اینو خوب میدونم کجاست
پدر دختر: خوب از اون در برو بیرون اینارو که نداری تهیه کن بیا از همین در واردشو
آقا این فیلم نامت کاملا رئالیستی بود.منتها نمیدونم چرا باز هم بعضی دوستان سبک علمی-تخیلی رو ترجیح میدن.این دوستان یا تو سیاره دیگه ای زندگی می کنن یا اینکه می دونن واقعیت چیه ولی نمی خوان قبولش کنن.این عزیزان از ازدواج یه مدینه فاضله برای خودشون ساختن و هر جور نقص و کمبودی رو هم برای این باور ذهنی خودشون مردود می دونن.با انکار حقیقت و اینکه بگین شما فلان کارو بکن بعد که رفتی جلو خود بخود مشکلات حل میشه که کار درست نمیشه. شما از ازدواج یه چیز کامل و بی نقص برای خودتون ساختین. درحالی که واقعیت خیلی متفاوت تر از اون چیزیه که فکر میکنید مخصوصا با وضعیت فعلیه ما. الان 90% خانواده ها حاضر نیستن دخترشون رو به پسری بدن که سطح مالی و تحصیلاتش (مخصوصا) پایین تر از سطح خانواده خودشون باشه.یعنی امکانات و سطح مالی یه پدری که 30-40 سال برای اینکه زندگیش به اینجا برسه با سطح مالی یه جوون 30 ساله باید یکی باشه؟ این حرفای خوشگل و مامانی ای هم که میگید دخترا قانعن و از این چیزا احتمالش 1 در هزاره.شاید 6 ماه شاید 1 سال با بی پولی سر کنه ولی سال دوم اگه خودش هم راضی باشه خانواده دختر کم کم اون رو به سمت نارضایتی سوق میدن. واقعیت های جامعه رو قبول کنید.با رنگ کردن کلاغ و عرضه اش بعنوان قناری مشکلی حل نمیشه.باید جلوی ازدیاد کلاغ ها رو گرفت
بعضی وقتا باید فقط نیمه خالی لیوان رو دید چون در این صورت هستش که مشکلات شاید حل بشه

abdolla

Member
رئالیستی دیگه چیه؟؟؟ هوم منظورت همون رئال مادرید خودمونه:21:

fifi

New member
خوب شما دوبار رفتين و براي ماها چندين برابر اون خواستگار اومده و مشاهده كرديم كه دقيقا آقايون عزيز هم همين ديد رو دارن و انگار اومدن با ثروت و دارايي پدر دختر ازدواج كنن نه خود دختر!!
تجربه خودم:
خانواده آقا اومدن خواستگاري، بدون اين كه راجب خودم چيزي سوال كنن! سوال اولشون :خونه مال خودتونه؟ زمين و باغم دارين؟ چندتا ماشين دارين؟همه شون مال خودتونه؟
هر كدوم از ما با توجه به شرايطمون و تجربه مون داريم صحبت مي كنيم نبايد همه جامعه رو اينجوري ببينيم نبايد همه رو با يه چوب زد درسته بعضي از دخترا مث موارد شما هستن و بعضي آقايون مث تجربه من، ولي همه اينجوري نيستن بايد چشمامونو باز كنيم و درست انتخاب كنيم يه چيزايي دست خودمونه و يه چيزايي خارج از اراده و خواست ماست اونايي رو كه خودمون ميتونيم تا جايي كه مقدوره حل كنيم و بقيه شو بسپاريم به خداي بالا سرمون.

abdolla

Member
من کار با دارایی دختره ندارم یکسری ملاکها خانواده دختر دارن که من چندتاشو اون بالا نوشتم من مسئلم اونا هستن پسری که اینارو نداره باید منتظر فرج بمونه

آخرین ویرایش:

fifi

New member
من کار با دارایی دختره ندارم یکسری ملاکها خانواده دختر دارن که من چندتاشو اون بالا نوشتم من مسئلم اونا هستن پسری که اینارو نداره باید منتظر فرج بمونه

من كه منظورم شما نيستي برادر منننننننننن:dadad4:
منظورم طرز فكر خيلي از دخترا و پسراي اين دوره ست بخاطر همين براي پيدا كردن همسر مناسب واقعا بايد چشم و گوش رو باز كرد و به چيزاي مهمتر اهميت داد وقتي درست انتخاب كنيم و خوب بشناسيم هيچ وقت از اون حرفا نميشنويم.

بالا