بزرگترین سایت همسریابی دنیا

ROJO

New member
میگم اوا در جریانی ک بد پیچوندی ما رو ?! بحثو منحرف کردی الان از ی سایت نوشتی بدون ذکر ادرس?

من ادرس میخوام :))))))))))))))) چاینیز هازبند بخرم:idea_majidonline:

AWWA

New member
میتونیم اینجوری هم نگاه کنیم که پسرا مجبور میشن کار کنن!!
یه چیزی هم هست وقتی مسئولیت زندگی را قبول میکنی مجبوری دنبال کار و پول درآوردن باشی پس طبیعتآ وضعیت بهتر میشه البته باید بگم که به یه حدی از توان مالی رسیده باشی یا به آینده امیدوار باشی
در غیر این صورت مسیر معکوس خواهد بود
خیلی ها هستن وقتی ازدواج میکنن زندگی یه نفر دیگه هم خراب میکنن!
در اینکه مجبور میشن کار کنن حرفی نیست ولی این مجبور شدن اونا رو با خیلی از تواناییهاشون آشنا میکنه....یعنی به یه جور خود شناسی میرسن. قبل ازدواج حس میکنن نمیتونن یه زندگی رو بچرخونن ولی بعدش متوجه میشن بیشتر از اینا از دستشون برمیاد....علتشم تو این تصویر میبینین:

و اما در مورد اینکه میگین زندگی یه نفر دیگه رو خراب میکنن....مگه زندگی بوسیله هر دو نفر قرار نیست اداره بشه؟ پس چرا فکر میکنیم همه زحمتا به دوش مرده.....دختری که به شرایط پسری راضی میشه باید خودشم کمک حالش باشه. زندگی فقط خوردنو خوابیدنه؟!! نمیگم اینا مهم نیستن هستن ولی مسائل مهمتر از اینام هست

AWWA

New member
میگم اوا در جریانی ک بد پیچوندی ما رو ?! بحثو منحرف کردی الان از ی سایت نوشتی بدون ذکر ادرس?

من ادرس میخوام :))))))))))))))) چاینیز هازبند بخرم:idea_majidonline:

روجو اگه آدرسشو پیدا کردی اینجا معرفی کن ....فک کنم به درد خیلیامون بخوره:smiliess (3):

ایزو

New member
عاشقی چهل روز و پشیمونیش چهل سال
بعله....:motat: ایییییییییییییییینه .....:smiliess (7):

AWWA

New member
با این وضعیت کی میتونه ازدواج کنه همون مجرد بمونیم بهتره / ازدواج یه امر فکری و غقلی نه غریزه و شهوت

همه از اداره کردن زندگی جدید میترسیم.....نسل ما طوری بار اومده که ضعیفیم. متاسفانه خودمونو باور نکردیم یا شایدم تعریفمون از زندگی اشتباهه.

یکی از استادای داداشم سنش زیاد بوده.....بچه ها ازش پرسیدن چرا ازدواج نکردین؟ درجواب گفته وقتی شیر پاکتی هست چرا باید گاو بخرم؟؟؟!!!(شرمنده که اینقد بی پرده حرف میزنم....شرایط جامعه واقعا خرابه:smiliess (7):)

TUMS

Well-known member
در اینکه مجبور میشن کار کنن حرفی نیست ولی این مجبور شدن اونا رو با خیلی از تواناییهاشون آشنا میکنه....یعنی به یه جور خود شناسی میرسن. قبل ازدواج حس میکنن نمیتونن یه زندگی رو بچرخونن ولی بعدش متوجه میشن بیشتر از اینا از دستشون برمیاد....علتشم تو این تصویر میبینین:

و اما در مورد اینکه میگین زندگی یه نفر دیگه رو خراب میکنن....مگه زندگی بوسیله هر دو نفر قرار نیست اداره بشه؟ پس چرا فکر میکنیم همه زحمتا به دوش مرده.....دختری که به شرایط پسری راضی میشه باید خودشم کمک حالش باشه. زندگی فقط خوردنو خوابیدنه؟!! نمیگم اینا مهم نیستن هستن ولی مسائل مهمتر از اینام هست
آوا از این دختر خانم های بساز پیدا کردی چندتا به من معرفی کن لازمشون دارم !!

جدای از شوخی توقعات بیش از اندازه رفته بالا و قدرت درک کردن رفته پایین
چشم و هم چشمی رفته بالا و مجددآ درک کردن وضعیت رفته پایین
تازه اگه بگی درک کن میگن خواست زن نگیره

البته دخترخانم های این انجمن عالی هستن همه شون خوبن نمیدونم چرا!:smiliess (3):
چرا شماها توی اجتماع نیستین پس؟

ایزو

New member
همه از اداره کردن زندگی جدید میترسیم.....نسل ما طوری بار اومده که ضعیفیم. متاسفانه خودمونو باور نکردیم یا شایدم تعریفمون از زندگی اشتباهه.

یکی از استادای داداشم سنش زیاد بوده.....بچه ها ازش پرسیدن چرا ازدواج نکردین؟ درجواب گفته وقتی شیر پاکتی هست چرا باید گاو بخرم؟؟؟!!!(شرمنده که اینقد بی پرده حرف میزنم....شرایط جامعه واقعا خرابه:smiliess (7):)

خانومی کی اینو گفته؟؟؟
راستی سلام!
همه که اینجوری نیستن بخدا
والا ما مدتهاست آماده ایم مسئولیت زندگی رو به عهده بگیریم اما بعضیا قبول ندارن خب... :smiliess (7):
خب چی کار باید کرد؟؟؟؟:mad_majidonline::mad_majidonline:

mexin

Well-known member

همشون اینطوری نیستن.....بعضیاشون طرفو به خاطر خودش میخوان نه شغلش. امیدوارم از این جور موارد به پستتون بخوره:) به نظرتون کسی که بعد گیر آوردن یه شغل خوب شمارو میخواد واقعا زن زندگیه؟!

اینم در نظر بگیرین که روزی بعد ازدواج سرازیر میشه......در این مورد دوتا تجربمو میگم:
یکیش دوستم تعریف میکرد.....میگه من با یکی نامزد کردم دقیقا از اون روز فقط روزی بود که به زندگیم سرازیر میشد بعدش که سر اختلاف خانواده ها از هم جدا شدیم همه چی محو شد. حتی خود نامزدم وقتی برا تموم شدن قضیه بهم زنگ زده بود همینو گفت. گفت: وقتی نامزد کردیم کارم اینقد رونق داشت که من به اطرافیان پول میدادم بعد طلاق همش دستم پیش پدرم دراز شده!!!

دومیشم خواهر خودم....وقتی پسر همسایمون اومد خواستگاریش کار ثابتی نداشت......ولی خونوادم به خاطر ادبو و معرفتش قبول کردن. درست یه ماه بعد عروسی اسمش تو آزمون استخدامی بانک اومد و حالا کارمند بانکه. باید تو اینجور مواقع به خدا اعتماد کنیم.

اینا بهش میگن گزارش موردی!! نمیشه روی گزارش موردی اختمال بالای 70 درصد بزنی که این درسته ..

mexin

Well-known member
خانومی کی اینو گفته؟؟؟
راستی سلام!
والا ما مدتهاست آماده ایم مسئولیت زندگی رو به عهده بگیریم اما بعضیا قبول ندارن خب... :smiliess (7):

دوستم میگفت از سال سوم راهنمایی آمادگی ازدواج رو پیدا کردم ولی کار نیست چیکار کنه بیچاره ....خخخخخخخخخخخ:25r30wi:

AWWA

New member
آوا از این دختر خانم های بساز پیدا کردی چندتا به من معرفی کن لازمشون دارم !!

جدای از شوخی توقعات بیش از اندازه رفته بالا و قدرت درک کردن رفته پایین
چشم و هم چشمی رفته بالا و مجددآ درک کردن وضعیت رفته پایین
تازه اگه بگی درک کن میگن خواست زن نگیره

البته دخترخانم های این انجمن عالی هستن همه شون خوبن نمیدونم چرا!:smiliess (3):
چرا شماها توی اجتماع نیستین پس؟

هههههههههههه

باور کنین هستن فقط باید جدی دنبالشون بود

سر همین تاپیک رفتم تو یکی از سایتای مجازی عضو شدم ببینم قضیشون چجوریه.....خندم گرفت 90 درصد آقایون تو ملاکاشون نوشته بودن:زیبا و خوش تیپ باشه. یعنی اگه خوش قیافه نباشه زندگی نمیچرخه؟!!!!

آقایون معمولا دنبال دخترای خیلی خوشگلن و چون حس میکنن اونا به این راحتیا بهشون بله نمیگن میخوان که هم مدرک عالیه داشته باشن و هم درآمد عالی بعد برن جلو.......جای خنده دارش اینجاست که اکثر دخترای خوش قیافه تو سن کم با یه پسر خیلی معمولی ازدواج میکنن:)

ایزو

New member
دوستم میگفت از سال سوم راهنمایی آمادگی ازدواج رو پیدا کردم ولی کار نیست چیکار کنه بیچاره ....خخخخخخخخخخخ:25r30wi:

بعضی وقتا هم کار هم هست........اما............. اونی که باید نیست:25r30wi:

آخرین ویرایش:

AWWA

New member

اون دوستتون دیگه زیادی آمادست:)))

دیشب تو یکی از سایتا بودم یه پسر 17 ساله پیام داده بیا با هم آشنا بشیم......کلی خندیدم. گفتم داداشم تو باید الان سر درسو مشقت باشی اینجا چیکار میکنی آخه:tonguesmiley: بعد، شما پسرای انجمن میگین زوده....والا دختر خوشگلام نصیب همونا میشین...از ما گفتن:smiliess (4):

به قول اکبر عبدی:دخترا دو دسته ان یا خوشگلن یا دانشجو:)

mexin

Well-known member
بعضی وقتا هم کار هم هست اونی که باید نیست:25r30wi:

آره واقعا ... بعضی وقتا هم هم کار هست و هم اونی که باید باشه .ولی....:21:

669c-mm.jpg

آخرین ویرایش:

ایزو

New member
آره واقعا ... بعضی وقتا هم هم کار هست و هم اونی که باید باشه .ولی....:21:

eb1a-10502203-1589345884625084-2358930384734705892-n.jpg

خب پسر خوب منم اول همینو گفتم
خدایا میبینی؟؟؟؟
نه خداییش میبینی؟؟؟
چقدر باید توضیح بدیم تا برسیم سر جای اول آخرشم.... ا
اونوقت بگین چرا جوونا ازدواج نمیکنن:mad_majidonline:

AWWA

New member
خانومی کی اینو گفته؟؟؟
راستی سلام!

علیک سلام:rose:
شما آقا هستین یا خانوم......جزو کدوم گروهین؟

AWWA

New member
خب پسر خوب منم اول همینو گفتم
خدایا میبینی؟؟؟؟
نه خداییش میبینی؟؟؟
چقدر باید توضیح بدیم تا برسیم سر جای اول آخرشم.... ا
اونوقت بگین چرا جوونا ازدواج نمیکنن:mad_majidonline:
حالا خوبه جناب مکسین نوشتن "بعضی وقتا"......بهونه بنی اسرائیلی به این میگنااا

بالا