بزرگترین سایت همسریابی دنیا

mexin

Well-known member
یک سوال بپرسم با اجازه صاحب تایپک
اگه اسپم بگید پاک کنم...راست میگن مردا عاشخ بشن تمرکزشون بیشتر میشه؟مثلن نمرات درسیشون واینا بیشتر میشه ودختران برعکس یا فقط یک فرضیه روانشناسی میباشد؟
با تچکرهانی بانو...:rose::rose:

بعله .... دخترا که از خوشحالی کلی ذوق مینمایند و فقط و فقط به عچق و عاچقی با شوهر جون فکر میکنند دیگه و پسرها علاوه بر تفکر منتطقی به عچق و عاچقی هی فرت و فرت تمرکزشون بالا میره دیگه و منجر به پیشرفت مالی میشن ...بعله:motat:

sa@@ra

New member
اولا که به من هیچ برچسبی نزنین. ثانیا خدا کجا گفته یه آدم بیکار و علاف و مریض بره ازدواج کنه صب تا شب هم بشینه تو خونه دهنش رو وا کنه به سمت آسمون بلکه از اونجا روزی سرازیر بشه تو دهنش؟ ثالثا هرکسی تو این جامعه زندگی کرده باشه و دیدش هم واقع گرایانه باشه کاملا متوجه میشه که اینا اسراییلیات نیست بلکه اسراییلیات اون حرفایی هستش که میگه شما ازدواج کنه تا ببینیم بعدا چی میشه.شما چون خدا گفته که اینطوری باید بشه پس در نتیجه عقل رو تعطیل میکنید و میگین که آره دیگه حله و تموم.یکم تجزیه و تحلیل و جمع بندی حرفای خدا با وضعیت جامعه هم کار بدی نیست.

عاقا اینجا نظراتتو بیان کنی بهت برچسب های زیادی زده میشه......من هم با تمام حرفهای ابتین تا حدودی زیادی موافقم.الان به منم میگم ....

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AWWA

fifi

New member
دخترخاله منم چند روز پیش به یکی از خواستگاراش جواب مثبت داد. آقای داماد دانشجوی سال آخر بی کار و بی پول و حتی سربازی هم تشریف نبردن و فقط و فقط و فقط بخاطر معرفت و خوبی خود پسر دخترخاله م جواب مثبت بهش داده و معتقد هست با تلاش و پشتکار خودشون و توکل به خدای بزرگ میتونن زندگی رو بسازن

1985

New member
دخترخاله منم چند روز پیش به یکی از خواستگاراش جواب مثبت داد. آقای داماد دانشجوی سال آخر بی کار و بی پول و حتی سربازی هم تشریف نبردن و فقط و فقط و فقط بخاطر معرفت و خوبی خود پسر دخترخاله م جواب مثبت بهش داده و معتقد هست با تلاش و پشتکار خودشون و توکل به خدای بزرگ میتونن زندگی رو بسازن
:thumbsdownsmileyani

AWWA

New member
خب میتونم برای دومین بار امروز این ضرب المثلو بکار ببرم ک :

لالایی بلدی چرا خوابت نمیبره:whistle:
پیرو اون عکسی ک نقل قول گرفتم

من اکثر عکسا یا مطالبی که میذارم یا مخاطب اولش خودمم یا اینکه ضربه ای از یه قضیه ای دیدم که نمیخوام بقیه تجربش کنن.:smiliess (4):

ROJO

New member
اگه به نظرت این کارام حکم"عالم بی عمل "رو داره...قبول میکنم و هیچی نمیگم:thumbsdownsmileyani

ن بابا من کی باشم ک اسم بزارم رو کار کسی،اون شکلکا رو واسه این گذاشتم ک جوابت بیشتر گیجم کرد تا توجیهم، بهرحال خودت مختاری تا هر جایی ک دوس داری قضیرو باز کنی

گل برای گل:riz304:

N@RVIN

Well-known member
بحث غیر شیرین ازدواج (غیر شیرین تو این زمونه ):smiliess (5)::dadad4:

ROJO

New member
شـــــــوشــــــــو :heart::4d564ad6:

خاک وچوک
confused0068.gif
امروز چن شنبس!!!:riz481:

بالا