بروبچ شیراز

sa@@ra

New member
"جوان نخبه‌ی شیرازی مقام دوم اختراعات و نوآوری I2P اروپا را کسب کرد "

زیرآسمان سوئد: "محمدحسن محمدی" جوان نخبه ی شیرازی ساکن سوئد توانست در فینال مسابقات اختراعات و نوآوری I2P اروپا در "لندن ۲۰۱۳ " مقام دوم در سطح اروپا را کسب کند.این جوان موفق ایرانی در ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ میلادی هم توانسته بود برنده رتبه ی نخست در حوزه ی اختراعات پزشکی و جایزه اول "رانر آپ" در مسابقات نوآوری و اختراعات "آی تو پی" سوئد در سطح ملی و موفق به راهیابی به فینال مسابقات جهانی شود.اختراع مهم محمدحسن محمدی "ارتومارک" نام دارد که بوسیله ی آن قالب های فلزی ارتودونسی بصورت دقیقتر و سریعتر بر روی دندانها قرار می گیرند .

- - - Updated - - -

وووووووووووووووووووی بچا کو ای پرچمو ؟!!!

ووووی نگا اینجووووو دمشون گرم

kaveh1316

New member
من جز پوست کنده شده ها هستم پیشنهاد میدم برید افغانستان بخونین ولی شیراز نیاین چون وقتی مدرک میگیری که همه پشمات ریخته باشه

sa@@ra

New member
من جز پوست کنده شده ها هستم پیشنهاد میدم برید افغانستان بخونین ولی شیراز نیاین چون وقتی مدرک میگیری که همه پشمات ریخته باشه

ووووی کاوه دیدم عکست عوض شد نگو واسه همیه:25r30wi::25r30wi::25r30wi:

آخرین ویرایش:

k-b

New member
این آقا چند بار بهترین سازنده ی تار کشور شده و توی شیراز ارگ کریم خان اونجا تار میسازه و میفروشه.وقتی پیشش میری بهت میگه دوست عزیزی که تا اینجا اومدی و با هنر میخوای آشتی کنی.این تار رو ببر و هروقت دوست داشتی پولش رو برام بیار.اگر هم نتونستی بیای اصلا اشکالی نداره! از هنرت برای رقص مردم استفاده کن و حلالت باشه....
17197_602609936428293_679516247_n.jpg

RONATA

New member
:4d564ad6:اخه شیراز نیستم به خاطر کار بابام مجبوریم یه مدت تو شهرم نباشم ولی پرچمو دستمه هاااااااااااااااااا
ووووی روناتا تو می شیرازی هسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟کوجو بودی ایی همه وقت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:riz304:

sa@@ra

New member
:4d564ad6:اخه شیراز نیستم به خاطر کار بابام مجبوریم یه مدت تو شهرم نباشم ولی پرچمو دستمه هاااااااااااااااااا

هااااااااااااا روناتا پرچمووو باید هرجا هسی بالوو نگه داریییییییییییییییی:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

RONATA

New member
ای جونم شیراااااااااااااااااااااااااااااااززززززززززززززززز:auizz3ffy9vla57584x:4d564ad6:

amin88

New member
به به میبینم که باز سالا اومدو این تاپیک جون گرف.......بابا خاک گرفته بود من اومدم گرد گیریش کردم

mehdi_imuno

New member
آره پوست رو خوب گفتن!!!
همش یه ذره از پوستته ... همون پوست کنار ناخن هستا!

1044996_632920416719691_1790863624_n.jpg

مرد که از این چیزا نباید بترسه!
:rolleyessmileyanim:

یعنی عالی بود این عکسی که گذاشتی !! پس برم از الان دنبال مدیتیشن و از این حرفا

mehdi_imuno

New member

مهدی در خوب بودن دانشگاه شیراز که شکی نیس ولی پوستتو میکنه عین همین عکسه که تاتی گذاشت:riz481:
دانشگاه شیراز به دباغ خونه معروف بوده چطور تو نمیدونستی؟:riz481:

الان بچو میترسه::

ببخشیدا ولی میگن آدمو سگ بگیره ولی جو نگیره..که البته مارو گرفت ! ولی خداییش به دانشگاتون افتخار کنید هرجا میرم ازش تعریف می کنن،من یه کم مشکل مسافت هم دارم و گرنه اگر شیراز یا استان های مجاور بودم انقدر برام مسئله نبود انتخاب این دانشگاه،حالا ببینیم تا اعلام نتایج خواست خدا چیه..از شما و همه دوستای شیرازی گل هم ممنونم که نظرشون رو گفتن

sa@@ra

New member
ببخشیدا ولی میگن آدمو سگ بگیره ولی جو نگیره..که البته مارو گرفت ! ولی خداییش به دانشگاتون افتخار کنید هرجا میرم ازش تعریف می کنن،من یه کم مشکل مسافت هم دارم و گرنه اگر شیراز یا استان های مجاور بودم انقدر برام مسئله نبود انتخاب این دانشگاه،حالا ببینیم تا اعلام نتایج خواست خدا چیه..از شما و همه دوستای شیرازی گل هم ممنونم که نظرشون رو گفتن

مهدی من خودم تهرانم شیرازم دانشگاه من نبوده
من با اینکه تهرانم بعد تهران تنها جاییو که زدم شیراز بوده و لا غیر
بابا مردی گفتن چفد حساسی:25r30wi::25r30wi:
مشکل مسافتشم با یه هواپیما حله دیگه

sa@@ra

New member

الان منظرت از جو گرفتن انتخاب شیراز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:p7977cujr38iyymsu8::p7977cujr38iyymsu8:
هروز هفته که نیس اون کسی که گفته قصدش این بوده که شیرازو نزنی دقیقا هروز چیکا میکنن؟؟؟؟؟:25r30wi::25r30wi:
از ایمونو خودمون بپرس که در چریانهوشیرازی هس

sa@@ra

New member

مارگون

- - - Updated - - -

جاده شیراز - کهمره سرخی
این رودخانه در بهار سبز و در تابستان آبی ست.

sa@@ra

New member
ولد تولد تولدت مبارک
تولد تولدت مبارک
تولد تولدت مبارک

تولدت مبارک مبارک مبارک
تولدت مبارک

رو سقف این اتاقه
یه عالمه ستاره
میخوایم تولدت رو
جشن بگیریم دوباره

فشفشه های روشن
بادکنکای رنگی
همگی با هم بخونیم
آخه تو چگده گشنگی
آخه تو چگده گشنگی

چگده گشنگی ا
از همه رنگی ا
لپتو بچشم ا
بچه گشنگم ا

هوشدورودو هوشدورودو
هوشدورودو هوشدورودو

حالا حرف منو گوش کن
فوت کن فوت کن فوت کن
شمعا رو خاموش کن
فوت کن فوت کن فوت کن
شمعا رو خاموش کن

تولد تولدت مبارک
تولد تولدت مبارک

تولدت مبارک مبارک مبارک
تولدت مبارک

رو سقف این اتاقه
یه عالمه ستاره
میخوایم تولدت رو
جشن بگیریم دوباره

فشفشه های روشن
بادکنکای رنگی
همگی با هم بخونیم
آخه تو چگده گشنگی
آخه تو چگده گشنگی

چگده گشنگی ا
از همه رنگی ا
لپتو بچشم ا
بچه گشنگم ا

هوشدورودو هوشدورودو
هوشدورودو هوشدورودو

حالا حرف منو گوش کن
فوت کن فوت کن فوت کن
یک دو سه
به به چه کیک خوشمزه ای
لپتو بچشم الهی!

بچا فردا تولد کزال بزنید کف قشنگرو

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

sa@@ra

New member
گانه خواهی شد.... و دنیا را در آغوش خواهی گرفت تنها اگر موضوعات گذشته را فراموش کنی و از نو شروع کنی ! فرشته ی کوچک ... میلاد دوباره ات مبارک

بالا