بروبچ شیراز

k-b

New member
قسمتی از دوبله ی یک فیلم وسترن با لهجه ی شیرازی:

+ بیل کاکو!! او وینچسترورِ وردُو بیو!!
- کیلینت :کاکو می چیطو شده؟!
+ قبیلی آپاچیا اومدن جَر!!
- اوی قیوووومت بیگیره تو سرشون! اومدم کاکو!!!

+چادُرارو که اَلُو زدن!! ای کلانترو هم که گوروخته! زنا هم سَرشون پَتیه!...حالو چیکار کنیم؟
خاک تو سرمون شد
آمو ولشون کن

k-b

New member
زاغو رو درخت نارنجو نشسه بود.روبو اومد گفت:ای ولو.
سی چه دمی.
چه رنگی.
عجب چنگی....
آمو ناموسن یی دهن بوخون حال کنیم.....
زاغو پنیرو زد زیر چِلش و گفت:آمو پوشو برو جمش کنا ما خودمون دم دروازه کازرون کوپن پنیر میدزیم.!!!

amin88

New member
هوا شناسی شیراز :
از حالو تا صبو صب : هووی سه رووی احمدی ابری همروی گرد و دولاق ...باسکول حاجی قمبر باد و طیفون...سر دوزک ابری بو تغرگ درشتو...دروازه شادوی بارون شلاقی..بووو کوهی تشبرق بو قورتراق گزارش شده است

:25r30wi:

سلام سار............اینارو از کجو در میاری بوکو تو ما هم یابیگیرم

amin88

New member
سی چه دمی.
چه رنگی.
عجب چنگی....
زاغو پنیرو زد زیر چِلش و گفت:آمو پوشو برو جمش کنا ما خودمون دم دروازه کازرون کوپن پنیر میدزیم.!!!
عاموووووووووووووووو.........بو نامسونت حال کردم.............نه ناموسن راسمیگی؟؟؟؟؟؟؟؟تورا به علی

sa@@ra

New member
سی چه دمی.
چه رنگی.
عجب چنگی....

:25r30wi::25r30wi:

amin88

New member
عام مردونه اینجو خییییییییلی یک.............ولی یه اشکالی داره.........همیتوووووووووو باید انگو کلپک دمرو بیفتیم نیگا مانیتوروووو کنیم میترسم اخر زخم بستر بیگیرم

STRUCTURE 66

New member
دوستان من شیرازی نیستم ولی با لهجه که تایپ میکنید از خوندش لذت میبرم . خوش به حالتون !!! چه حالی میکنید شما؟؟؟
این تاپیک رو ادامه بدید !
خوندنش خستگی رو از تن به در میکنه!!

:motat:

amin88

New member
عام مردونه اینجو خییییییییلی یک.............ولی یه اشکالی داره.........همیتوووووووووو باید انگو کلپک دمرو بیفتیم نیگا مانیتوروووو کنیم میترسم اخر زخم بستر بیگیرم

بد تازه هر از گوهیم بووام میاد میگه عامو جمش کو ناموسن تو نیمدم تو سر بپکونمش

sa@@ra

New member
مادر تهرانی و شیرازی در پارک:تهرانی :پارسا جان مامی دست هاتو نزن به سرسره الودهست عزیزم.....شیرازی :مشتبا خاک تو سرت جونم مرگ شده اقد تنگ و واتنگ نکن بتمرگ خودتو نکش رو سرسرو..شلوارو ساب رفت..تنت کرم بزنه..می پول علف خرسه هی بدم تنبون ؟

k-b

New member
دوستان من شیرازی نیستم ولی با لهجه که تایپ میکنید از خوندش لذت میبرم . خوش به حالتون !!! چه حالی میکنید شما؟؟؟
این تاپیک رو ادامه بدید !
خوندنش خستگی رو از تن به در میکنه!!

:motat:
مرسی شما لطف دارین، ایشالا تشریف بیارید شیراز در خدمت باشیم:28:

sa@@ra

New member

تو میتزسی زخم بستر بیگیری مامانم میگه نو اخرش فلج میشی:25r30wi:

sa@@ra

New member
در سفر اخيرم به تهران متوجّه شدم ساكنانِ‌ پايتخت به "پشه كوره" مي‌گويند "پشه" و به "پشه" مي‌گويند "مگس".
اين مردمان همچنين به "كُم" مي‌گويند "شكم"، ساعتِ‌ "پنج رُب كم" را به "يك ربع به پنج" تغيير داده‌اند و هيچ دركي از اصطلاحِ‌ "تيرِ‌ ناحق بخوري" ندارند
.

amin88

New member
در سفر اخيرم به تهران متوجّه شدم ساكنانِ‌ پايتخت به "پشه كوره" مي‌گويند "پشه" و به "پشه" مي‌گويند "مگس".
اين مردمان همچنين به "كُم" مي‌گويند "شكم"، ساعتِ‌ "پنج رُب كم" را به "يك ربع به پنج" تغيير داده‌اند و هيچ دركي از اصطلاحِ‌ "تيرِ‌ ناحق بخوري" ندارند
.

سارا گفتی ترون زندگی میکنی؟

ariyana

New member
خیلی باحالید بچه هااااااا ادامه بدید:riz304:
توی تاکسی باشی پشت چراغ قرمز اونموقع میشه اوج لهجه شیرازی رو درک کرد.....

sa@@ra

New member
خدا به شيطون ميگه اگه شيرازيارو از جا بلند کنی به مقام سابقت برمیگردى!

شيطون بعداز 2 ماه برميگرده خدا ميگه چي شد?

ميگه عامو ولم بُکن

بالا