برنامه درس تغذیه رشته تغذیه مطالعه گروهی

dinas

New member
سلام منم تصمیم گرفتم ارشد تغذیه بخونم رشته کارشناسیم زیست شناسی بود.پارسال هماتو دادم اما قبول نشدم میخوام تغذیه بخونم لطفا راهنماییم کنیم چی بخونم چند ساعت بخونم از چه کتابی شروع کنم زبان چی بخونم.ممنونم از همه ایشالا همگی موفق باشیم.

siavash

New member
سلام آقا سیاوش وااااااااااااااااااااااقعا ممنون ایشالا جواب زحمتاتون رو بگیرید راستی میشه من هر شب اصطلاحایی که مشکل دارم رو اینجا بپرسم البته قول میدم کمترشون کنم آخه تازه شروع کردم:rose:
خواهش میکنم من چیزی بدونم حتما میگم منم جواب ندم دوستان هستن.سوالات بیجواب نمیمونه .مطمئن باش.

siavash

New member
سلام منم تصمیم گرفتم ارشد تغذیه بخونم رشته کارشناسیم زیست شناسی بود.پارسال هماتو دادم اما قبول نشدم میخوام تغذیه بخونم لطفا راهنماییم کنیم چی بخونم چند ساعت بخونم از چه کتابی شروع کنم زبان چی بخونم.ممنونم از همه ایشالا همگی موفق باشیم.
سلام .دوست عزیز شما از کی میخوای شروع به خوندن کنی؟ کتاب یا جزوه ای تهیه کردی؟

bahman2020

New member
سلام بچه ها بد نیست که پایان هر ماه تست های با حال اون فصل را بذاریم تو صفحه که همه استفاده کنند موافقید

ال آی

New member
سلام بچه ها منم به لطف خدا میخوام شروع کنم:smilies-azardl (181 چون اصلا امید به قبولی امسال ندارم:13

ال آی

New member
سلام بچه ها منم به لطف خدا میخوام شروع کنم:smilies-azardl (181 چون اصلا امید به قبولی امسال ندارم:13:

sepide11

New member
بچه ها ودوستان با تجربه..... چه جوری باید شروع کنیم؟؟:ad54ad: من همش از یه درس میرم یه درس دیگه اخرشم جفتشو ول میکنم

niloo1366

New member
سلام بچه ها من تازه میخوام شروع کنم تورو خدا منویاری کنید

بالا