"برطرف كننده ي هم و غم"

bacillus.bs

New member
به درخواست يكي از دوستان كه خودشون مطلبشونو ميزارند اين جا

bahramian0935

New member
چی هست حالا این؟چای؟مواد مخدر؟سیگار؟قدیمیا به سیگارمیگفته غم پاک کن

ZIYA1366

New member
اين تاپيك مال ضيا هست گفت بزن تا مطلبشو بزاره

با تشكر ويزه از bacillus.bs عزيز :

ZIYA1366 گفت:
يه حديث هست مشهوره بنام حديث كساء توي مفاتيح الجنان هستش ، 5-6 صفحه ي آخرش هست ، داستان 5تن هستش ، محمد (ص)،فاطمه(س)،علي(ع)
حسن(ع)،حسين(ع)
بيامبر قسم ميخوره توي اين حديث كه :
قسم به آنكه مرا بحق مبعوث به بيغمبري كرد و بركزيد مرا ب رسالت نجات دهنده كه ذكر نميشود اين خبر در مجلسي از مجالس اهل زمين و در آن جمع از بيروان ما و دوستان ما باشند مكر اينكه نازل شود بر آنان رحمت و احاطه مينمايد مائكه اطراف آنها را و طلب آمرزش ميخواهند براي آنها تا متفرق شوند.
و دوباره بيغمبر فرمود؛
اي علي قسم بآنكه مرا بحق به بيغمبري مبعوث كرده و اختيار فؤموده مرا برسالت نجات دهنده كه ذكر نكردد اين خبر در مجلسي از مجالس اهل زمين و در آن باشند جمعي أز بيروان ما و دوستان ما و ميان آنها باشد اندوهناكي مكر آنكه برطرف سازد خدا هم و غم اورا و نه غم زده اي مكر آنكه برطرف كند خدا غم اورا و نه طلب حاجتي مكر اينكه برآورده مي فرمايد خدا حاجت اورا .
دوستان بخونيد اين حديث رو هم فارسي هم عربي ، وتأثيرشو ببينين.
توي جمع باشه و بخونين بهتره .

..RANA..

New member
چشم می خونیم.... امتحانش ضرری نداره که.....:smilies-azardl (181

SNA

New member
با تشكر ويزه از bacillus.bs عزيز :

ZIYA1366 گفت:
يه حديث هست مشهوره بنام حديث كساء توي مفاتيح الجنان هستش ، 5-6 صفحه ي آخرش هست ، داستان 5تن هستش ، محمد (ص)،فاطمه(س)،علي(ع)
حسن(ع)،حسين(ع)
بيامبر قسم ميخوره توي اين حديث كه :
قسم به آنكه مرا بحق مبعوث به بيغمبري كرد و بركزيد مرا ب رسالت نجات دهنده كه ذكر نميشود اين خبر در مجلسي از مجالس اهل زمين و در آن جمع از بيروان ما و دوستان ما باشند مكر اينكه نازل شود بر آنان رحمت و احاطه مينمايد مائكه اطراف آنها را و طلب آمرزش ميخواهند براي آنها تا متفرق شوند.
و دوباره بيغمبر فرمود؛
اي علي قسم بآنكه مرا بحق به بيغمبري مبعوث كرده و اختيار فؤموده مرا برسالت نجات دهنده كه ذكر نكردد اين خبر در مجلسي از مجالس اهل زمين و در آن باشند جمعي أز بيروان ما و دوستان ما و ميان آنها باشد اندوهناكي مكر آنكه برطرف سازد خدا هم و غم اورا و نه غم زده اي مكر آنكه برطرف كند خدا غم اورا و نه طلب حاجتي مكر اينكه برآورده مي فرمايد خدا حاجت اورا .
دوستان بخونيد اين حديث رو هم فارسي هم عربي ، وتأثيرشو ببينين.
توي جمع باشه و بخونين بهتره .
ممنون zia جان.ایشالا:riz304:

tooran.b

New member
من قبال زیاداینو خوندم حالا هم میخونم انشاله فردا همه رو خوشحال ببینیم

sara25

New member
من قبلا خ میخوندم خیلی وقت بود که نخونده بودم مرسی که یادآوری کردین موفق باشین:riz304:

ZIYA1366

New member
خيلي ممنون من فايل صوتيش رو دانلود كردم گوش دادم براي شما دوستان هم گذاشتم
اعوذ و بالله من الشیطان الرجیم

http://snd1.tebyan.net/1391/09/Hadise-kasaTSG_Y_113860.mp3

ممنون ، دانلودش ميكنيم حتمأ ، از شما و بقيه دوستاني ك اين حديث رو ميخونن و خوندنش رو كسترش ميدن ، صميمانه متشكرم .

بالا