بررسی سوالات دکترای تخصصی رشته علوم تغذیه-آبان 92

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

نفیس

New member
آها 31 هم آره...موافقم. فکر کردم نوشته بودید 37

- - - Updated - - -

آره منم زدم الف...

نوتر

New member
بازگشت توده چربی 4 سالگیه ما نمیدونستیم؟؟:65d6a5d6s::65d6a5d6s: یا 5.5 سالگی؟؟؟؟؟؟؟؟

نوتر

New member
سوال 25 چی؟ ب نمی شه؟

- - - Updated - - -

آره سوال 27 هم من علامت زدم...

در مورد سوال 25 راسیتش من همون نکروز فاکتور کاپا بی زدم. اما یادمه یه جایی یه زمانی اینو یه جایی دیدم. ولی به جوابم صد در صد مطمئن نیستم

نفیس

New member
به نظرتون حذف می شه؟ خدا کنه حذف شه امتیازش را پخش کنند لااقل از این امتیاز بگیرم...:دی

نوتر

New member
راسیتش من سر جلسه متوجه شدم سوال تکراریه و درست زدم هر دوشو:dadad4::dadad4:

ولی خوو اگه میخواین اعتراض بدیم حذف بشه:dadad4::dadad4:

نوتر

New member
یعنی اگه به گزینه ها نگاه کنید سوال تقریبا یکیه ولی فقط یه گزینه مشترک داره که هر کی متوجه میشد راحت میزد. ولی خب دیگه منطقیه حذف بشه:dadad4::dadad4:

farahmandi

New member
بچه های دکتری تغذیه و بیوشیمی منبع معتبری دارید که این دو سوال رو بررسی کنید؟
1.اثر گشاد کنندگی عروقی کدامیک از موارد زیر از طریق no نیست؟ 1)استیل کولین 2)هیستامین 3)سدیم نیتروپروساید 4)یون پتاسیم
2. کدام عامل زیر به صورت غیرمستقیم ترشح بزاق را تحت تاثیر قرار می دهد؟ 1)تحریک عصبی واگ 2)جریان خون غدد بزاقی 3) تحریک عصب سمپاتیک 4)محرک های لمسی

نوتر

New member
بچه های دکتری تغذیه و بیوشیمی منبع معتبری دارید که این دو سوال رو بررسی کنید؟
1.اثر گشاد کنندگی عروقی کدامیک از موارد زیر از طریق no نیست؟ 1)استیل کولین 2)هیستامین 3)سدیم نیتروپروساید 4)یون پتاسیم
2. کدام عامل زیر به صورت غیرمستقیم ترشح بزاق را تحت تاثیر قرار می دهد؟ 1)تحریک عصبی واگ 2)جریان خون غدد بزاقی 3) تحریک عصب سمپاتیک 4)محرک های لمسی

هر دوی این سوالات از گانونگ اومده اما صفحه شو نمیدونم

profsor

New member
یعنی اگه به گزینه ها نگاه کنید سوال تقریبا یکیه ولی فقط یه گزینه مشترک داره که هر کی متوجه میشد راحت میزد. ولی خب دیگه منطقیه حذف بشه:dadad4::dadad4:

اینجوری که شماها بحث کردین انگاری کل سوالا اشتباه بوده!!!!!ای دااد من:14:

pianopiano

New member
نوتر عزیز زحمت کشید سوالات بیو شیمی رو عکس گرفت گذاشت اگه هرکی سوالات بقیه درسا رو هم بزاره کمک بززگی به ما ها که واسه سال بعد اماده میشیم کرده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا