بررسی آزمون های کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی پزشکی بیوالکترونیک وزارت بهداشت

electropayam

New member
سلام بچه ها اگه کسی ج سوال 13 رو داره بذاره لطفا
مشاهده فایل‌پیوست 5799[/QUO
سلام. اين همون تعريف عكس تبديل فوريه عبارت sinw/w است كه اگه يه 2 درعبارت ضرب كني ميشه تبديل فوريه پالس از -1 تا 1 با اندازه يك و چون ما يه 2 ضرب كرديم ميشه با اندازه 1/2

medic69

New member
من اومدمممممممممممممممممم یکی بهم یکم روحیه بده 3روزه درس نخوندم

medic69

New member
والا مصاحبه رو که خوب خوب دادم ببینم چی میشه هفته بعد معلوم میشه

Microwave

New member
والا مصاحبه رو که خوب خوب دادم ببینم چی میشه هفته بعد معلوم میشه

سلام medic عزیز.. خوبی؟ایشالا هفته دیگه اینجا خبر استخدامتو میشنویم و خوشحال میشیم.
راستی نگران نباش.من مطمءنم تو قبولی.تو چیزایی که باید بلد باشی بلدی نترس و با اعتماد بهنفس برو سر جلسه.
راستی اون 3تا تست دیگه مقدمه رو اگه تونستی واسم بذار.کسی حل نکرد!

bme eng

New member
سلام بچه ها
یه سوالی برام پیش اومده! کارنامه تعدادی از قبول شدگان سال قبل توی سایت علوم پزشکی هستش . میتونید دانلود کنید. البته اگر تا الان دانلود نکردید.
چیزی که برام عجیبه این هستش که چطور تا رتبه 19 توی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدند؟ با وجود این که تنها 8نفر ظرفیت پذیرش این دانشگاه در سال گذشته بود.
تنها چیزی که میتونه این موضوع رو امکانپذیر کنه اینه که تا رتبه 18 کمتر از 8نفر دانشگاه علوم پزشکی تهران رو توی انتخاب های خودشون زدند که پر نشده.
به نظرتون یعنی اکثر افرادی که رتبه هاشون زیر 19 شدند مثلا علوم پزشکی شهیدبهشتی یا اصفهان یا شیراز رو انتخاب کردند؟
یعنی ممکنه امسال هم همینطور باشه؟
خداییش کسی هست از بین شما که نخواد دانشگاه علوم پزشکی تهران رو انتخاب کنه؟

Microwave

New member
سلام بچه ها
یه سوالی برام پیش اومده! کارنامه تعدادی از قبول شدگان سال قبل توی سایت علوم پزشکی هستش . میتونید دانلود کنید. البته اگر تا الان دانلود نکردید.
چیزی که برام عجیبه این هستش که چطور تا رتبه 19 توی دانشگاه علوم پزشکی تهران قبول شدند؟ با وجود این که تنها 8نفر ظرفیت پذیرش این دانشگاه در سال گذشته بود.
تنها چیزی که میتونه این موضوع رو امکانپذیر کنه اینه که تا رتبه 18 کمتر از 8نفر دانشگاه علوم پزشکی تهران رو توی انتخاب های خودشون زدند که پر نشده.
به نظرتون یعنی اکثر افرادی که رتبه هاشون زیر 19 شدند مثلا علوم پزشکی شهیدبهشتی یا اصفهان یا شیراز رو انتخاب کردند؟
یعنی ممکنه امسال هم همینطور باشه؟
خداییش کسی هست از بین شما که نخواد دانشگاه علوم پزشکی تهران رو انتخاب کنه؟

فک میکنم دلیلش این باشه که تعدادی هستن که هم وزارت علوم کنکور دادن و هم بهداشت و توی هردو آزمون رتبه خوبی رو بدست آوردن و ترجیح دادن برن علوم!البته ی تعدادی هم هستن که ترجیح میدن دانشگاه شهرستان خودشون ادامه تحصیل بدن.

Microwave

New member
مشاهده فایل‌پیوست 5790مشاهده فایل‌پیوست 5789
با درود به همه دوستان.چندتا تست از مقدمه و فیزیک داشتم که خواهشا هرکی میتونه حل کنه واسم با جواب تشریحی بذاره...
مرسی.امیدوارم مه همینا توی کنکور بیاد و بتونیم بهشون جواب بدیم.
تا یادم نرفته بگم اون تست آخری توی عکس کامل نیفتاد مقدار منبع ولتاژش 12 ولت است.
دستتون درد نکنه... ایشالا دستتون برسه به درهای دانشگاه تهران :)

آقا یعنی کسی اینجا نیست دوتا سوال استرین گیج و اون غشا سلول را واسه من حل کنه... خواهشا اگه کسی بلده حلشو بذاره...سه روز دیگه کنکوره هاااا

medic69

New member
آقا یعنی کسی اینجا نیست دوتا سوال استرین گیج و اون غشا سلول را واسه من حل کنه... خواهشا اگه کسی بلده حلشو بذاره...سه روز دیگه کنکوره هاااا

ببین تو سوال برق 92 به نظرت حساسیت رو چی تعریف کرده؟

Microwave

New member
ببین تو سوال برق 92 به نظرت حساسیت رو چی تعریف کرده؟
medic جان تغیرات ولتاژ به دما!!؟؟نمیدونم!!
حس میکنم این استرین گیج حتما میاد...فقط اینجا تو هستی کمکم کنی،بابا برقی هم که ستاره سهیل شده،
بازم ممنون.همون چندتایی که واسم گذاشتی واقعا لطف کردی.ایشالا جبران کنم.
حس میکنم این استرین گیج 100% میاد

medic69

New member
لامصب یه 5 اضافه میاد همش .اخه حساسیت ولتاژ به مقاومت رو میشه هم نسبت به خود مقاومتr و هم تغیراتش در نظر گرفت

Microwave

New member
لامصب یه 5 اضافه میاد همش .اخه حساسیت ولتاژ به مقاومت رو میشه هم نسبت به خود مقاومتr و هم تغیراتش در نظر گرفت

خودتو اذیت نکن.فقط اگه میشه حلت رو بذار ببینم.همین که فرمولهاش باشه کافیه جواب آخرش مهم نیست.مرسی

ba ba barghi

Well-known member
medic جان تغیرات ولتاژ به دما!!؟؟نمیدونم!!
حس میکنم این استرین گیج حتما میاد...فقط اینجا تو هستی کمکم کنی،بابا برقی هم که ستاره سهیل شده،
بازم ممنون.همون چندتایی که واسم گذاشتی واقعا لطف کردی.ایشالا جبران کنم.
حس میکنم این استرین گیج 100% میاد

چیه چیه ؟؟چی شده ؟؟من از دروس مقدمه و فیزیک پزشکی سر در نمیارم :black_eyed:

بالا