برای مرگ چاوز عزای عمومی اعلام شد!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

8521413

New member

عزای عمومی در ایران به مناسبت شهادت " هوگو چاوز " !

هیئت‌دولت طی مصوبه‌ای امروز را به دلیل مرگ هوگو چاوز رئیس‌جمهور ونزوئلا عزای عمومی اعلام کرد.

به گزارش فارس،این تصمیم به علت درگذشت هوگو چاوز رئیس‌جمهور ونزوئلا گرفته شده است.

احمدی نژاد درپیامی که صبح امروز منتشر کرد، چاوز را موحد و شهید نامید و ابراز امیدواری کرد که او با امام زمان و حضرت عیسی باز خواهد گشت. ...

cch95dey6p0rzahcn8mm.jpg

mj1919

New member
پیام تسلیت احمدی‌نژاد به مناسبت درگذشت چاوز

رئیس جمهوری اسلامی ایران، در پیام تسلیتی درگذشت هوگو چاوز رئیس جمهوری ونزوئلا را تسلیت گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری،رییس جمهوری اسلامی ایران، در پیامی درگذشت هوگو چاوز رییس جمهوری ونزوئلا را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت محمود احمدی‌نژاد به کفیل ریاست جمهوری بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

دوست گرامی جناب آقای نیکولاس مادورو

کفیل محترم ریاست جمهوری ونزوئلا

روح بلند مردمی بزرگ از تبار عدالت طلبان و آزادی‌خواهان به آسمان پر کشید و جهان را در سوگ فرو برد. ونزوئلا فرزندی برومند و شجاع و جهان، رهبری خردمند و انقلابی را از دست داد.

در نهایت تأثر این حادثه غم‌انگیز را به همه ملت‌ها و ملت بزرگ ونزوئلا و خانواده محترم ایشان و جنابعالی تسلیت عرض می‌نمایم.

هوگو چاوز نامی آشنا برای همه ملت‌هاست. نام او یادآور زلال پاکی و مهربانی، شجاعت، پایمردی، عشق به مردم و فداکاری و تلاش بی‌وقفه برای خدمت به مردم به ویژه محرومین و زخم خوردگان از استعمار و استکبار است.

او انسانی عمیقاً موحد و مؤمن و پایبند به ارزش‌های انسانی و آسمانی و باورمند به راه انبیاء الهی و حاکمیت جهانی عدالت و عشق به رهبری صالحان بود.

او همزمان که با رشادت تمام در برابر زیاده‌خواهی‌های مستکبران می‌ایستاد و فشار سنگین تبلیغاتی و اقتصادی و تهمت‌ها و حتی کودتاها را در هم می‌شکست، قامت بلندش در برابر کودکی خردسال فرو می‌افتاد و با دست‌های مهربانش او را نوازش و سرود آزادی و سرافرازی را در گوش او زمزمه و زلال عشق را در اندیشه و جان او جاری می‌کرد.

هوگو چاوز نماد و میراث دار همه شجاعان و مبارزان و انقلابیون در تاریخ پرافتخار و البته غم بار آمریکای لاتین و تجلی روح آزادگی مردم مظلوم این دیار و همه ملت های تحت ستم و پرچم برافراشته مبارزات ضد استعماری و عدالت طلبانه و طلایه دار دوستی بین ملت ها است.

او نقطه اتکاء روحی و پشتیبان همه انقلابیون و آزادی خواهان منطقه و جهان بود.

او حقیقتا جلوه روشنی از یک ونزوئلایی پرشور و آرمانی و دوست داشتنی است و مردم بزرگ ونزوئلا با آگاهی و هوشمندی بارها و بارها او را به مسند ریاست جمهوری رساندند و در فراز و نشیب و سختی ها یاریش کردند و او نیز همه فرصت‌ها و قدرت را برای خدمت به مردم و سربلندی کشورش و آزادی ملت ها به کار گرفت.

او سرانجام در پی یک بیماری مشکوک همه وجود و جان خود را نیز در این راه پرافتخار تقدیم کرد.

او در حقیقت شهید راه خدمت به ملت ونزوئلا و پاسداری از ارزش های انسانی و انقلابی است گرچه امروز و به ظاهر هوگو چاوز، دوست صمیمی و مهربان مردم، در بین ما نیست اما اطمینان دارم که روح آسمانی و اندیشه پاک او هر روز و در افقی بالاتر در دل و جان تک تک مردم آمریکای لاتین و ونزوئلا و همه ملت های عالم و با درخششی بیشتر طلوع می کند و راه عزت و سربلندی را فرا روی همگان قرار خواهد داد.

هوگو چاوز زنده است تا عدالت و عشق و آزادی زنده است. او زنده است تا ایمان و پاکی و انسانیت زنده است. او زنده است تا ملت ها زنده اند و برای استقرار استقلال و مهربانی و عدالت تلاش می کنند.

تردید ندارم که او بازخواهد گشت و به همراه همه صالحان و حضرت مسیح (ع) و تنها باقیمانده از نسل پاکان، انسان کامل، خواهد آمد و جامعه بشری را در استقرار صلح و عدالت کامل و مهربانی و کمال یاری خواهد کرد.

یک بار دیگر این ضایعه سنگین را تسلیت گفته و از خداوند منان برای جنابعالی و ملت ونزوئلا و همه ملت ها سعادت و سلامت و رفاه و عزت آرزو می‌کنم.

دوست و برادر شما احمدی نژاد

رییس جمهوری اسلامی ایران

1391.16.12

نهم مارس 2013

کد خبر:152158 -

پیام تسلیت احمدی‌نژاد به مناسبت درگذشت چاوز

برای جلوگیری از سوءاستفاده های فردی از این واقعه ی سیاسی، و نیز جلوگیری از توهین به افراد(از جمله رئیس جمهور) و مقدسات دینی، عکس را حدف کردم و پست قبلی را هم .

آخرین ویرایش:

Irin

New member
Ok Dr, akse fogholadeie boooooooood!!!
Khobe fahmidim masih o mehdi o salehan che juriyan!?

Irin

New member
:smiliess (11):Migam nakone in aksa kare amrica o sahunista bashe!? Ma b baradaremon shak kardim

Taraa

Well-known member
لزومی به قضاوت من و شما احمدی نژاد نیست

خدا از همه به قضاوت و عدالت شایسته تره

:smiliess (6)::smiliess (6)::smiliess (6)::smiliess (6):

padideh

New member
عزاي عمومي رو بايد وقتي اعلام ميكردند كه اتوبوس اتوبوس دانش آموزاي بدبخت و ميبردن با كاروان راهيان نور و بعدش اتوبوسشون چپ ميشه و ميميرن همه و حتي سران كشور ب روي مبارك خودشون نمي اوردند كه چنين اتفاقي افتاده ! و هم چنان دوباره دانش آموزاي بدبخت و ميبرن تو اون مناطق يا بر اثر مين ميميرن يا چپ شدن اتوبوسشون كه اين چنديييين بار تكرار شده !!!!! عزاي عمومي رو بايد وقتي ميگرفتيم كه كودكان دبستانيمون به خاطر نداشتن ي امكانات ساده گرمايشي تو مدرسه هاشون دچار سوختگي ميشدن و تلف ميشدن و باز هم سران ب روي خود نمي اوردن !!!!! متأسفم براي اين افراد كه مسئول مملكتي شدن كه قدمت عظيمي داره !! هيچ وقت به مردم ما بها داده نشد هيچ وقت !!!! لفظ شهيد رو ما براي اون دانش اموزان كاروان راهيان نور كه جان سپردند ب كار نبرديم اما براي سران كشور هاي ديگه ب كار برديم ! واييييييييييي خدايا اينها فقط نشونه ي تحقير شدن ما و مردم ماست

mj1919

New member

برادر یا خواهر من!

این دیگه چه جور نتیجه گیریه؟

یعنی چی که داری اسامی اون بزرگواران رو بد می کنی؟

اولا، بنا به تایید خیلی از علما و مقامات کشور، مقایسه ی احمدی نزاد، برای چاوز و آن بزرگان(حضرت موعود(ع)، حضرت عیسی (ع)، و.. ) اشتباه است.

در ثانی، اصلا منظور من این نبود که آن بزرگواران رو با چاوز فرصت طلب مقایسه کنم، فقط نامه ی رئیس رو نقل کردم، (که با اصل مقایسه هم مخالفم)

از این نتجه گیری شما هم که به مقدسات بنده بی احترامی شده، هم بسیار ناراحتم، خواهش می کنم که در صورت امکان متنتون رو اینجا اصلاح کنید، ادامه ندید

آخرین ویرایش:

raha 24

New member
اصلا من نمیدونم این آقا کیه که همش ادعای ارتباط با آقا امام زمانو می کنه؟ دیگه تمام خونم به جوش اومده... خجالتم خوب چیزیه خوب. شما میخای تسلیت بگی چرا پای امام عزیزمون و بقیه آدمای پاک رو وسط می کشی . با این کارا چیو میخاد ثابت کنه ...
اصلا این آقای هوگو قابل قیاس با امام زمان که موعود تمام پیامبران و امامانمونه هست؟
خدایا یعنی امام زمان تا این حد برامون غریبه شده....

admin

Active member
پرسنل مدیریت
لطفا بحثای سیاسی رو توی این انجمن باز نکنید و گر نه با کاربران خاطی برخورد میشه
موقع ثبت نام توی این انجمن، این قانون رو قبول کردید که عضو شدید

raha 24

New member

ببخشید که اینو می گم اگه میخای بدونی امام زمان و حضرت مسیح چجور آدمایین میتونی بری سراغ همون قرآنی که هممون تو خونه هامون هست. اونجا خود خدا خوب معرفی شون کرده . بهتره از این که با این نامه ی بی اهمیت امام مهدی رو بشناسین.
متشکرم

goo

New member
امام علی علیه السلام می فرمایند : ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی ،فردا به آن چشم نگاهش مکن ،شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.

Irin

New member
برادر یا خواهر من!

این دیگه چه جور نتیجه گیریه؟

یعنی چی که داری اسامی اون بزرگواران رو بد می کنی؟

اولا، بنا به تایید خیلی از علما و مقامات کشور، مقایسه ی احمدی نزاد، برای چاوز و آن بزرگان(حضرت موعود(ع)، حضرت عیسی (ع)، و.. ) اشتباه است.

در ثانی، اصلا منظور من این نبود که آن بزرگواران رو با چاوز فرصت طلب مقایسه کنم، فقط نامه ی رئیس رو نقل کردم، (که با اصل مقایسه هم مخالفم)

از این نتجه گیری شما هم که به مقدسات بنده بی احترامی شده، هم بسیار ناراحتم، خواهش می کنم که در صورت امکان متنتون رو اینجا اصلاح کنید، ادامه ندید
Doste gerami banded moqayese ya natigegiri nakardam, b hichkasam ehanati nakardam, faqat(tanzgone)
manie harfe reies gomhoro guftam. Man nazare shakhsimo naguftam va age man tohini karde bodam hatman ozrkhahi mikardam. Reies gomhore keshwar ke morede taeedo hemayate rahbaro shoraye negahban bode v hast, ke bayad olgoye mano baqeye gavoona bashe, ye marksiste.....ro ta hade ye ghedis bala mibare!!! Shoma begid manie in harfa chie???
Ba in vakoneshe Shoma v baziha( albate hagh darin) ta 48saate dige reies gomhoro az mardom ozrkhahi mikone.

Irin

New member
ببخشید که اینو می گم اگه میخای بدونی امام زمان و حضرت مسیح چجور آدمایین میتونی بری سراغ همون قرآنی که هممون تو خونه هامون هست. اونجا خود خدا خوب معرفی شون کرده . بهتره از این که با این نامه ی بی اهمیت امام مهدی رو بشناسین.
متشکرم

Doste aziz age ye kam bishtar deghat koni manzore mano behtar motavajeh mishin, Dar zemn khodam khob midunam az che manabee vase shenakhteshon estefade konam, hazrate masiham khob mishnasam age niaz bedunam Dar morede emam mehdi ham bishtar motalee mikonam.

raha 24

New member
اوکی ایرین جان من معذرت میخام اگه ناراحتت کردم گرچه اصلأ قصد ناراحت کردنتو نداشتم اما عزیزم خوب بود بهتر منظورت رو میرسوندی. بازم معذرت. حرفای این نامه به اندازه ی کافی هممون رو ناراحت کرده.

Irin

New member
اوکی ایرین جان من معذرت میخام اگه ناراحتت کردم گرچه اصلأ قصد ناراحت کردنتو نداشتم اما عزیزم خوب بود بهتر منظورت رو میرسوندی. بازم معذرت. حرفای این نامه به اندازه ی کافی هممون رو ناراحت کرده.

Eshkali nadare. Miduni man gheir az bahse mazhabesh, az chish Kheyli delam misoze, ona mian to tv anva aghsame tarifo tajlilo az mardom mikonan az onvaram har kari deleshon mikhad Ba ma mikonan! Manish ine ke maro Adam hesab nemikonan! Vagar na alan age b in mardom ehteram bezaran chera rahbar az reies gomhor nemikhad ke biad b khatere in ehanate bozorg az melt ozrkhahi kone!? ( hamantor ke bayad vase oza'e eghtesadio daro...mikardan)

Bo'ade dige in name ke narahat konandas ine ke harki kenareshon bashe (hala che jur adami bashe mohem nist) dosto baradare v harki mokhalefeshon bashe doshmane hata age mohegh bashe.vagh'an injuri nist???
Vasam jalebe k hichkas Dar morede in ab'adesh harfi nazad!?

ساحل

New member
اوه مردم ما چقد مسائل رو پیچیده میکنن و پیرو رییس جمهورشون همه مسائل مذهبی و سیاسی و اعتقادی ، اونم واسه رییس جمهور کشوری که باهاشون تفاوتهای زیاد فرهنگی و مذهبی داریم ،رو به هم میپیچونن
یه سیاستمدار رو با رضایت مردم کشورش و اینکه چقد به فکر مردم کشورش بوده میسنجن

mohana

Well-known member
امام علی علیه السلام می فرمایند : ای مالک اگر شب هنگام کسی را در حال گناه دیدی ،فردا به آن چشم نگاهش مکن ،شاید سحر توبه کرده باشد و تو ندانی.

:riz304:
ممنونم...خیلی به جا بود

تعجب میکنم...بعضیا چه طور میتونن پشت سر مرده صحبت کنن....عکس بذارن...که چی بشه؟!برای توجیه اشتباه بودن صحبت فرد دیگه؟!
ارزششو داره واقعا؟!
به قول دوستم...خداوند بایستی درمورد بنده هاش قضاوت کنه...نه من و شما!

Mohammad gh

New member
به قول اقای زیبلام چاوز یه متحد استراتژیک و بسیار با ارزش بود برای رئیس جمهور درست مثل بشار اسد و خب برای اینه که اینقدر عکس العمل نشون دادن

درهرحال تجربه ثابت کرده که برای مسئولین ما متحدان استراتژیک خیلی با ارزش تر هستن تاکشور عزیزمون تا جایی که در صورت نیاز حاضرن از خوزستان هم براشون بگذرن!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا