بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

mf2009

New member
سلام
لایتنر هم تو همون دیکشنریه؟همون جا که میزنی معنی کلمه میاد بعد صحیح و غلط میزنی؟اما بعد از اینکه از برنامه خارج میشم تمام اون کلماتی که بلد نبودم پاک میشه.
سلام نه اونجا نیست یکمی پایین تر زده جعبه لایتنر اونجاست اگه پیدا نکردی بگو عکسش رو بذارم

bioshimi93

New member
سلام نه اونجا نیست یکمی پایین تر زده جعبه لایتنر اونجاست اگه پیدا نکردی بگو عکسش رو بذارم

ممنون فهمیدم کجاست.من این نسخه جدیدش رو ندیده بودم که لایتنر داره الان دیدم.اومدم پستمو ویرایش کنم اشتباهی پاک نشده.ههههه

skafild

New member
سلام من برنامه و مهارت ها را با گوشی دانلود کردم اما هرچه سعی میکنم نمیتونم مهارت ها را در برنامه لود کنم
کمکم کنید سه روزه که با گوشی ور میرم نتونستم پیداش کنم

rojiin

New member
خیلی ممنون ام اف.فعلا که درسته لغاتم خوندم ببینم فردا قاطی میکنه یا نه

mf2009

New member
سلام من برنامه و مهارت ها را با گوشی دانلود کردم اما هرچه سعی میکنم نمیتونم مهارت ها را در برنامه لود کنم
کمکم کنید سه روزه که با گوشی ور میرم نتونستم پیداش کنم
سلام با توجه به تجربیات قبلی با گوشی نمی تونید به نتیجه برسید بهتره با کامپیوتر دانلود کرده بعد به گوشی انتقال بدید در ضمن بگید کدوم نسخه رو میخاید نصب کنید راهنمایی تون کنم (اندروید یا جاوا )

مائده 70

New member
سلام خسته نباشید من فایل برنامه رو دانلود کردم و باز شد اما مهارت ها رو که میریزم باز نمیکنه شکل یه علامت سواله ارور خاصی هم نمیده مشکل از کجاست ؟
ممنون از زحمات بی پایانتون

mf2009

New member
سلام خسته نباشید من فایل برنامه رو دانلود کردم و باز شد اما مهارت ها رو که میریزم باز نمیکنه شکل یه علامت سواله ارور خاصی هم نمیده مشکل از کجاست ؟
ممنون از زحمات بی پایانتون
پیشنهاد بنده اینه که فیلم آموزشی رو ببینید . در هر صورت شما مهارت ها رو از فایل فشرده خارج میکنید در سرپوشه file برنامه import dic رو میزنید و مهارت ها رو انتخاب میکنید

elham_am

New member
سلام
چرا نرم افزار مخصوص اندروید دانلود نمی شه تو روخدا اگه می تونید درستش کنید . خیلی دعاتون میکنم

mf2009

New member
شما نرم افزار اندروید رو نصب کن تو گوشیت مهارت های اندروید رو از حالت فشرده دربیار بریز تو پوشه ankidroid مموری کارتت بعد نرم افزار رو باز کن other dic رو بزن و لزگی رو انتخاب کن

- - - Updated - - -

سلام
چرا نرم افزار مخصوص اندروید دانلود نمی شه تو روخدا اگه می تونید درستش کنید . خیلی دعاتون میکنم
لینک دانلود چک شد مشکلی نداره اگه مشکل دانلود دارید میل بدید ایمیل کنم

s@min

New member
بچه ها من سر درنمیارم!!الان کتابو بخرم یا دانلودش هست؟!چیکار باید بکنم دقیقا؟!

saintangle

New member
سلام دوستان من تو تعیین سطح b2 شدم
نوشت upper than intermediat
برای ارشد لزگی بخونم؟400 لغت ضروری تافل و رو بخونم؟یا 504؟

بالا