بدو بدو لزگی اومده (پست اول را بخوانید )

saintangle

New member
با توجه به وقت باقی مانده فقط لزگی رو بخونید
:whistle:

سلام تشکر ازینکه جواب دادین
اینجا ینی تو شهر ما گفتن بعد عید میاد لزگی!!!
ایمیل بدم برام لزگی میفرستین؟
مگه لزگی متن نداره؟اونارو چکار کنیم؟

mf2009

New member

سلام تشکر ازینکه جواب دادین
اینجا ینی تو شهر ما گفتن بعد عید میاد لزگی!!!
ایمیل بدم برام لزگی میفرستین؟
مگه لزگی متن نداره؟اونارو چکار کنیم؟
دوست عزیز شما میتونید فعلا تا وقتی که کتاب دستتون برسه شروع به خوندن لغات بکنید بعد که کتاب به دستتون رسید با کتاب به پیش برید .

mf2009

New member
دوست من پس برای دکترا نمیشه از این استفاده کرد نه
دوست من بهتون عرض کردم والا من خبر ندارم سوالات دکترا در چه رنجی هست بهتره از دیگر دوستانی که تو انجمن هستن و دارن برای دکترا میخونن بپرسی موفق باشید

rojiin

New member
ام اف من بازم هرچی لغت خوندم حذف شد.راستش نا امید شدم چون نه میتونم توی موبایلم بریزمش نه هم توی کامپیوتر.

mf2009

New member
ام اف من بازم هرچی لغت خوندم حذف شد.راستش نا امید شدم چون نه میتونم توی موبایلم بریزمش نه هم توی کامپیوتر.
واقعا شرمنده ام من نمیدونم مشکل شما چیه تا بتونم کمکی کنم :riz513:

molud

New member
نميدونم دقيقا اون كسي كه قسمت بدو بدو لزگي رو گذاشته و واسه دراوردن لغات اون همه زحمت كشيده كيه اما بدونه از خدا يسره ميخوام هميشه موفق باشه ازش يه دنيا ممنونم هرچي بگم كم گفتم مرسي مرسي

skafild

New member
سلام من براا اندروید و ویندوز این برنامه را راه اندازی کردم برا ویندوز خوب کار میکنه اما برا اندروید تلفظش کار نمی کنه. من بیشتر از گوشی استفاده میکنم اینم که لفظ نداره اگه میشه کمک کنید

mid wife

New member
salam mf in barname man estefade mikonam
derive c man roz berooz bishtar mishe ta inke ghermez shod che kar bayad bookonam

securer

New member
سلام. لطفا لینک دانلود برنامه رو با پسوند apk بذارید. والا نرم افزاری ک گذاشتیدبرای انروید وقتی بازش میکنم هیچ فایلی با پسوند apk نداره . از rar ک در میاد یه پوشه هست که داخلش فایلهایی هست که واسه جاوا هست نه اندروید. ممنون میشم با پسوند apk بذارید.

آلرژی

New member
mf عزیز خیلی خیلی ممنون بایت زحماتت
من هرچی باید دانلود کنمو دانلود کردم ولی بلد نیستم چه جوری باید ازشون استفاده کنم ،توضیحات هم بین 65 صفحه است و برخیش برای قبل بروز رسانی است و منو پاک گیج کرده ،ممکنه کمکم کنی؟؟ممنون

Hamidvet

New member
دوست من پس برای دکترا نمیشه از این استفاده کرد نه

چرا نشه؟؟! خوبم میشه ... من خودم از لغات و دیکشنری mf عزیزم استفاده کردم و نتیجه خیلی خوبی هم گرفتم ( گرفتن نمره بالا در آزمون زبان) ؛

ضمنا همین جا از زحمات بی دریغ mf نهایت تشکر رو دارم :riz304: :ad54ad:

mf2009

New member
سلام من براا اندروید و ویندوز این برنامه را راه اندازی کردم برا ویندوز خوب کار میکنه اما برا اندروید تلفظش کار نمی کنه. من بیشتر از گوشی استفاده میکنم اینم که لفظ نداره اگه میشه کمک کنید
برای اندروید باید نرم افزار tts رو گوشیتون نصب باشه تو گوگل این اسم رو سرچ کنید پیداش میکنید tts for android

بالا