..:: بحث و تبادل نظر در مورد طرح نیروی انسانی::..

miler

New member
من کارشناسیم هوشبری بود تاحالام طرح نرفتم...یعنی وقت نشد..الان ارشد فیزیو هستم ک علنی بهمون میگن بدون دکترا ارزشی ندارین...دیگه اینکه از وقتی اومدم ارشد 1 ماهم نشده, ولی کلی پشیمونم, همون هوشبری بهتر بود:dadad4:خیلی افسرده شدم... میگن بدون طرح, phd هم نمیشه شرکت کرد. اساتیدمونم با کار کردنمون شدیدا مخالفن:thumbsdownsmileyani
حالا من 2 تا سوال دارم
1- اگه بعد از ارشد برم طرح ,حقوقش بالاتر میره؟(با توجه به اینکه من لیسانسم هوشبری بوده و ارشد فیزیو)
2-میتونم بعد از ارشد قبل از شروع طرح ,1 بار امتحان phd شرکت کنم؟:dadad4:

Persian-Masoud

New member
دوستان میخوام مطمئن باشم واسه همین میپرسم.
من چون تک فرزند هستم از طرح معافم درسته؟

Persian-Masoud

New member
ماده 2 قانون طرح پزشکان و پیرا پیزشکان گفته:

" ماده 2ـ همسران وفرزندان شهداء ، آزادگان و مفقودين جنگ تحميلي ، يك نفر برادر يا خواهر شهيد يا مفقود ، برادران وخواهران دوشهيد يا بالاتر، آزادگان ، جانبازان انقلاب اسلامي بالاي 25% مادراني كه حضانت فرزند خود را به عهده دارند ونيز تك فرزند خانواده از انجام خدمات موضوع اين قانون معاف هستند ودرصورت تمايل افراد مذكور ونياز وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشكي اين گروه مي توانند از مزاياي اين قانون بهره مند شوند "

درسته؟

Persian-Masoud

New member
اون بالا گفتم دیگه:33:
از صفحه 1 تا 4 رو گشتم این سوال شمارو ندیدم دیدیم همین بالا نوشتین! :sad: :25r30wi:
یه شماره بهتون میدم باهاش تماس بگیرین.
ایشون مسئول طرح نیروی انسانی استان ما هستن اما چون قانون طرح همه جا یکی هست میتونید از ایشون بپرسید و مشکلی نداره. خیلی هم خوب براتون توضیح میده.
0441-2937172 آقای قربانی مسئول بخش طرح نیروی انسانی استان آذربایجان غربی.
موفق باشین. :28:

miler

New member
من خجالت میکشم:mad_majidonline:
خیلی ممنون ک زود ج دادی:auizz3ffy9vla57584x:auizz3ffy9vla57584x

**^^**

New member
بچه ها من اومدم طرح اما حالا به خاطر بعضی مسائل داریم از استان خودمون جابه جا میشیم میریم استانی که کارشناسی رو اونجا گذروندم،طرح برای ما اجباری نیس میشه راهنمایی کنین که من میتونم از یه استان به استان دیگه جابهجا شم یا نه؟و اینکه توقف طرح چه جوریه؟

Persian-Masoud

New member
بچه ها من اومدم طرح اما حالا به خاطر بعضی مسائل داریم از استان خودمون جابه جا میشیم میریم استانی که کارشناسی رو اونجا گذروندم،طرح برای ما اجباری نیس میشه راهنمایی کنین که من میتونم از یه استان به استان دیگه جابهجا شم یا نه؟و اینکه توقف طرح چه جوریه؟

چی شد الان؟ :smiliess (11): دانشگاه شمارو جابه جا کرده یا خودتون دارین میرین؟ ایننو جواب بدین حتما.
طرح براتون اجباری نیست اما به میل خودتون رفتین درسته؟ بعدش میخوایین کلا از طرح انصراف بدین و پایان طرح بگیرین یا اینکه هدف فقط تغییر محل طرح هست؟
باید بگم جابه جایی در طرح کار حضرت فیل هست! چون هم مبدا و هم مقصد باید باهاش موافقت کنند و یک طرفه نمیشه. البته با داشتن پارتی میشه یه کارایی کرد.
پایان طرح گرفتن برای کسایی که طرحشون اجباری نیست راحت تره! وگرنه تنها راه موافقت با نیمه رها کردن طرح ادامه تحصیل مثلا در ارشد هست!

فرشته

New member
یک سال از فراقت تحصیلی نگذشته مانع ارشده؟
منظورم اینکه فارقالتحصیلی خرداد 91 و مردودی ازمون 91 حق شرکت در ازمون 92 رو داره؟؟؟؟؟؟؟یا پایان طرح می خواهد؟

Persian-Masoud

New member
یک سال از فراقت تحصیلی نگذشته مانع ارشده؟
منظورم اینکه فارقالتحصیلی خرداد 91 و مردودی ازمون 91 حق شرکت در ازمون 92 رو داره؟؟؟؟؟؟؟یا پایان طرح می خواهد؟

یک سال گذشته دیگه! فارغ التحصیل خرداد 91 فقط تیر 91 میتونه کنکور بده! کنکور تابستان بعدشو نمیتونه!
البته نمیدونم رادیولوژی طرح دارین یا نه..

**^^**

New member

چی شد الان؟ :smiliess (11): دانشگاه شمارو جابه جا کرده یا خودتون دارین میرین؟ ایننو جواب بدین حتما.
طرح براتون اجباری نیست اما به میل خودتون رفتین درسته؟ بعدش میخوایین کلا از طرح انصراف بدین و پایان طرح بگیرین یا اینکه هدف فقط تغییر محل طرح هست؟
باید بگم جابه جایی در طرح کار حضرت فیل هست! چون هم مبدا و هم مقصد باید باهاش موافقت کنند و یک طرفه نمیشه. البته با داشتن پارتی میشه یه کارایی کرد.
پایان طرح گرفتن برای کسایی که طرحشون اجباری نیست راحت تره! وگرنه تنها راه موافقت با نیمه رها کردن طرح ادامه تحصیل مثلا در ارشد هست!
خودمون داریم جابه جا میشیم
آره اجباری نیسنمیخوام انصراف بدم فقط میخوام جا به جا شم
یکی گفت تو دوره طرح میشه یه بار انصراف داد و تو یه استان دیگه دوباره برا طرح اقدام کرد این درسته؟

**^^**

New member
یکی گفت تو دوره طرح میشه یه بار انصراف داد و تو یه استان دیگه دوباره برا طرح اقدام کرد این درسته؟ بچه ها کسی نمیدونه این حقیقت داره یا نه؟

فرشته

New member
از تمامی کسانی که این سوال منو میبینن و جوابشو میدونن خواهش میکنم جواب بدن ممنون میشم
دانشجویان سال اخری که در ازمون 91 مردود شدن حق شرکت در ازمون92 را دارن یا پایان طرح نیاز است؟جواب آپدیت میخوام
مسعود اگه میدونی ج بده

فرشته

New member
سوال تکراری شد
رادیولوژی طرح داره اجباری هم هست
خرداد 91فارق بشم تیر 91ازمون بدم میشه یک ماه از فارقم گذشته
کلن منظورم اینکه من و امسال من میتونیم تو ازمون 92 شرکت کنیم یا نه؟

فرشته

New member
اصلن این سوالای چرت و پرت چیه میپرسم[/size
طعن میتونیم در ازمون 92 شرکت کنیماین قانون پارسالم بود که یهو یه تبصره اومد و یهو یه عالمه مردودی یهویی ارشد دادن

yasmina

New member
به نظرتون کسی اگه طرحشو بعد از گرفتن ارشد بگذرونه بهتره یا همین کارشناسی؟
ابه نظر من بعد ارشد طرحتو بگذرون چون شانس اینکه در همون سازمانی که طرحتو میگذروني استخدامت كنن خيلي بيشتره

بالا