..:: بحث و تبادل نظر در مورد طرح نیروی انسانی::..

yasmina

New member
لازم به ذکره که انقدر تو طرح خسته میشی فکر ارشد از ذهن ادم بیرون میاد بعد هم وارد محیط کار میشی و پول هم به دهنت مزه می کن کلا بیخیاله ادامه تحصیل میشی

sshmm78

New member
سلام
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

آخرین ویرایش:

sshmm78

New member
سلام دوستان گلم
من دارم در یک درمانگاه طرح میگذرونم
و هر روز وزارت بهداشت رو نفرین میکنم به خاطر این کار نسنجیده که سه سال عمر ما رو در راه طرح تلف میکنه
ولی اینم بگم که در حال حاضر با این شرایط اول برید طرح هرچه زود تر بهتر
من تجربه دارم هر جا شد زیاد معطل نکنید . اگر از همین الانم برای درس شروع کنیم حد اقل 10 سال تا دکتری طول میکشه
راستی یک طرحی داریم که داره ارشد دانشگاه شهید بهشتی میخونه
اون که میگه بستگی به محل کار طرحت داره که قبول کنن تو بری دانشگاه و اذیتت نکنن
دانشگاه بهش چیزی نگفته بود که نمیتونی بیای..............................
لطفا هر کی اطلاعات بیشتری راجع به اینکه ایا میتونیم در حین طرح ارشد شرکت کنیم داره بگه
ممنون

bikas

New member
سلام دوستان
نياز به كمك دارم فارغ التحصيل شدم واس ارشد ثبت نام كردم بچه شهرستانم،ميخوام واسه طرح هم ثبت نام كنم كه اگه قبول نشدم برم طرح از تابستون، حالا موندم همون استان خودمون ثبت نام كنم يا برم سايت علوم پزشكي تهران واسه تهران ثبت نام كنم موندم بين دو راهي كسي طرح بيمارستان هاي تهران هست ميشه بگين ماهيانه (حقوق)رو چقدر ميتونم حساب باز كنم،طرح دانشكده هاي علوم ژزشكي تهران هم ميشه ثبت نام كرد اونجا حقوقش چجوريه؟!بچه هاي شهرستانم اگه طرح ميرن، بگن چقدر ميگيرن؟( با اضافه كار و مزايا و ....!)
خواهش ميكنم كمك كنيد!!:wacsmiley:

mina6228

New member
سلام دوستان
نياز به كمك دارم فارغ التحصيل شدم واس ارشد ثبت نام كردم بچه شهرستانم،ميخوام واسه طرح هم ثبت نام كنم كه اگه قبول نشدم برم طرح از تابستون، حالا موندم همون استان خودمون ثبت نام كنم يا برم سايت علوم پزشكي تهران واسه تهران ثبت نام كنم موندم بين دو راهي كسي طرح بيمارستان هاي تهران هست ميشه بگين ماهيانه (حقوق)رو چقدر ميتونم حساب باز كنم،طرح دانشكده هاي علوم ژزشكي تهران هم ميشه ثبت نام كرد اونجا حقوقش چجوريه؟!بچه هاي شهرستانم اگه طرح ميرن، بگن چقدر ميگيرن؟( با اضافه كار و مزايا و ....!)
خواهش ميكنم كمك كنيد!!:wacsmiley:

سلام..مگه کسایی که شهرستانن میتونن برای جاهای دیگه هم اسم بنویسن؟؟؟ اگر طرحمونو در دانشکده باشیم حقوقش فرق میکنه با جای دیگه ؟؟//؟ چقدر ؟؟؟ فک میکنم باید حقوقش کمتر باشه ؟؟؟ :33: چه جوری میشه طرحو رفت دانشکده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
دوستان کسی از طرح بهداشت محیط و حقوقش خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی جواب نمیده؟؟؟؟؟:New (6):

mina6228

New member
سلام دوستان....میشه جواب سوالمو بدین
اگر طرحمون رو در یک شهر شروع کنیم ....و بعدا به خاطر مشکلاتی مجبور بشیم بریم یک شهر دیگه...میتونیم از طرح انصراف بدیم و بعد ادامه ی طرحمون رو در شهر دیگه ای بگذرونیم؟؟؟؟
یا اصلا نمیشه در طرح کارشناسی انصراف داد ؟؟؟(طرح رشته ی ما اختیاری هستش)...به منطقه هم ربط داره یا نه؟؟؟
ممنون :28:

mina6228

New member
سلام دوستان...کسی نیست کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟ :riz304::dadad4: هیچ کس جواب سوالمو نمیدونه؟؟؟ انصراف از طرح بدیم دیگه نمیتونیم دوباره بقیه اش رو ادامه بدیم؟؟؟؟

ninol

New member
دکتر خلیلی توی همایش مشهد یه مطلب جالبی رو گفت

بعضی از دانشجوها در مورد طرح اجباری قبل از ارشد پرسیدن
دکتر خلیلی گفتش که چنین چیزی برای وزارت بهداشت امکان نداره...چون اگه بخوان بچه ها رو طرح بفرستن خیلی از بچه ها باید نوبت بمونن و از اون طرف امتحان ارشد هم نمی تونن بدن...در کل این طرح برای خود وزارت بهداشت هم مشکل ایجاد کرده...ان شاالله این قانون برداشته خواهد شد

کاشکی این طرحو بردارن من که از خدامه من کارشناسیم علوم ازمایشگاهی بوده طرحمو نرفتم بلافاصله ارشد قبول شدم اما چون مدرک کارشناسی نداشتم کلی تعهد ازم گرفتن خیلی واسه طرحم استرس دارم بچه ها توروخدا اگه راجع به برداشتن این طرح خبر جدیدی شد همین جا اطلاع رسانی کنید مرسی

ninol

New member
سلام من میخوام بدونم که چجوری میشه از طرح معافی گرفت اگه کسی میدونه لطفا کامل بگه خیلی مهمه برام ممنون

من فقط می دونم اگه بیماری خاصی داشته باشید یا تک فرزند باشید معاف می شید 2 تا از دوستای خودم همین جوری معاف شدن

ninol

New member
سلام..مگه کسایی که شهرستانن میتونن برای جاهای دیگه هم اسم بنویسن؟؟؟ اگر طرحمونو در دانشکده باشیم حقوقش فرق میکنه با جای دیگه ؟؟//؟ چقدر ؟؟؟ فک میکنم باید حقوقش کمتر باشه ؟؟؟ :33: چه جوری میشه طرحو رفت دانشکده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:33:
دوستان کسی از طرح بهداشت محیط و حقوقش خبر داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی جواب نمیده؟؟؟؟؟:New (6):

مینا جان تا جایی که من می دونم کسایی که دکترا دارن و هنوز طرح نگذروندن می تونن در دانشکده ها به عنوان استاد تدریس کنن که جز طرحشون محسوب می شه که حقوقش بسته به نوع دانشگاه فرق می کنه (یکی از استادای ما همین کارو کرده بود) فکر می کنم بهداشت محیط طرحش اختیاری باشه و اجباری نیست اگر کسی در طی گذروندن طرح به هر دلیلی توقف طرح بزنه می تونه ادامه طرحشو در جای دیگری بگذرونه که البته کار ساده ای نیست و سخت و زمانبر هست امیدوارم جوابتونو گرفته باشید

taraneh s

New member
مینا جان انصراف از طرح میشه توداره کارشناسی....من خودم به دلایلی انصراف دادم...دوتا کمیسیون محروم شدم...والان دوباره پذیرفته شدم

elnaz falahi

New member
من فارغ تحصیل تاریخ 91 /12/15 هستم امسال کنکور دادم اما قبول نمیشم با این قوانین فعلی میتونم سال دیگه ارشد بدم؟؟؟؟

eli m

New member
سلام من ی مشکلی دارم
رشتم پرستاریه...
چند ماهه ازدواج کردم، نمیدونم ارشد قبول میشم یا نه..
مشکلم اینه که همسری با شیفت شب مخالفه...من هم شغلم دوس دارم هم شوهرم...هر کاری کردم راضی نمیشه....:smilies-azardl (12)
بنظرتون میشه ماهی 2 تا شبکاری بهم بدن..
اصلا چیکار کنم؟؟؟؟ راه حل لطفا..:33:

eli m

New member
من فارغ تحصیل تاریخ 91 /12/15 هستم امسال کنکور دادم اما قبول نمیشم با این قوانین فعلی میتونم سال دیگه ارشد بدم؟؟؟؟

عزیزم با این قانون ظاهرا نمیتونی شرکت کنی البته تا سال دیگه شاید قانون حذف بشه...ی سیب هزار تا چرخ میخوره تا رو زمین بیفته...تا ارشد 93 ،،1 سال وقت داری...

eli m

New member
سلام من ی مشکلی دارم
رشتم پرستاریه...
چند ماهه ازدواج کردم، نمیدونم ارشد قبول میشم یا نه..
مشکلم اینه که همسری با شیفت شب مخالفه...من هم شغلم دوس دارم هم شوهرم...هر کاری کردم راضی نمیشه....:smilies-azardl (12)
بنظرتون میشه ماهی 2 تا شبکاری بهم بدن..
اصلا چیکار کنم؟؟؟؟ راه حل لطفا..:33:

چرا کسی جوابم نمیده خوب..؟؟؟
" افسردگی گرفتم"

آخرین ویرایش:
بالا