اگ یروزی اونی ک رفته دوباره برگرده اولین جمله ای ک بهش میگی چیه؟؟؟؟

arshad246

New member
بدم میاد از انتظار کشیدن،تحمل هر چیزی رو داشته باشم تحمل انتظار کشیدن رو ندارم.
یوسف گم گشته باز امد ز در/همه غم ها از دل شد به در(گمنام)

TaTi

مدیر بخش
هر لحظه ی زیبایی ثبت شدنی ست...!

نفهمیدم ؛
آمدنت را مات بنگرم !
یا رفتنت را مات بگریم...؟؟؟؟
میگویند باد آورده را باد می برد ...
اما...
دلم:heart: را که باد نیاورده بود !!!
.
.
.
بعد از رفتنت ، آنکه گُم شد ، من بودم ، نه تو...!

آخرین ویرایش:

شوکا88

New member
خب حتما اونی ک از پیش ادم میره باید ازذکورباشه؟؟؟؟؟؟؟
خب اگه یکی باشه اینطوری بهش میگم ازونجایی که از دستمال استفاده کرده کسی خوشم نمیاد استفاده کنم بهتره برگردی پیش همون ک بودی ب درک:5:

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313

shiva3322

New member
خوش اومدی شاید یه چند وقتی گذشته باشه ولی فاصله ها نمی تونن بین ما فاصله بیندازن چون فاصله ما به اندازه فاصله تپش قلب تو و تپش قلب منه

خیلی قشنگ:a2d3:
برا اونایی که واقعا و بی دلیل واز اعماق قلبشون طرفو دوس دارن همینه آدم نمی تونه به عشقش بی اعتنا باشه...خاصیت عشقه ..این موضوع ثابت شده اس چون خیلیارو می بینی که هنوز ازدواج نکردن اما هزاران بار از هم طلاق گرفتن:heart:

گفته بودم چو بیایی غم دل با تو بگویم...چه بگویم که غم از دل برود چون تو بیایی

شوکا88

New member
ولی خداییش اگه یروز توو چنین شرایطی باشم حاضرم بادلیل موجه دوباره حضورشو بپذیرم......ولی ببینم از طرف کسی ریجکت شده برگشته هرگز:a2d3:

shima.p

New member
خب اگه کسی که دوسش دارم از پیشم بره وقتی مجددا ببینمش از اون جهت که بی جنبه تشریف دارم میزنم زیره گریه ولی این گریه م از سر دلتنگی و عشقو اینا نیس برای دل خودمه که کسی تونسته باهاش اینکارو بکنه ب خاطر ظلمی که بهش شده

@parisa

New member
دیر شد برگشتی اما دلم پیر شد
قلبم از عشقت دیگه سیر شد
دلم جای دیگه اسیر شد
دلم پیر شد.....!

sara25

New member
می دانی؟
وقتی قبل از برگشتن
فعل رفتنی در کار باشد
محبت خراب می شود
محبت ویران می شود
محبت هیچ می شود
باور کن

یا برو یا بمان
اما اگر رفتی
هیچ وقت برنگرد
هیچ وقت

نادر ابراهیمی

shinaaa

New member
Giram bazam biayo az Asheqi bekhuni,giram ta donya donyas,bekhay pisham bemuni,ruze qamam nabudi.....

Maryam.A

Well-known member
میای بیای بیا ولی حیف , حیف دیگه خیلی دیره

یا

دیری اومدی خیلی دیره جای دیگه دل اسیره

یا

خوش اومدی عزیزم

jojo1991

New member
میگم :
چرا رفتی که بخوای برگردی ؟
یا
چی شد یاد عروسک قدیمیت افتادی؟
یا در بدترین حالت میگم :
دیر اومدی اونقدر دیر که دیگه وقتی برا جبرانش نیست.پس برو همونجا که تا حالا بودی

nasrin92

New member
عزیز ترین کسی که تو زندگی از دست دادم بابامه. اکه یه روزی برگرده فقط نگاش میکنم و گریه میکنم . دلم براش خیلی تنگ شده. کاش منم با اون میمردم .:smiliess (7)::sadsmiley:

swan20

New member
بهش میگم:اصلا چرا از اول اومدی تو زندگیم که بعد بخوای بری و بعدبازبرگردی؟بعد صاف تو چشاش نگاه میکنم که ببینم اصلا معنی این جمله رو فهمیده یا هنگ کرده:1dco2x0p1lilzhfpg1t
بعدشم تصمیم میگیرم چطور انتقام بگیرم!!!به قطعات مساوی تقسیمش کنم یا گردنشو بشکنم یا از یه روش ابتکاری استفاده کنم:ph34r-smiley:

8921726022

New member
عزیز ترین کسی که تو زندگی از دست دادم بابامه. اکه یه روزی برگرده فقط نگاش میکنم و گریه میکنم . دلم براش خیلی تنگ شده. کاش منم با اون میمردم .:smiliess (7)::sadsmiley:

عزیزم ایشالا غم آخرت باشه ولی اینو بدون بچه های این انجمن اینقد بامعرفت هستند ک لحظه ای شما رو تنها نذاشته و لبخن رو تو لباتون جاری میکنن663519_i54shtrla7vf9ihx.gif

..eli

New member
آخه شرایط رفتنا و اومدنا متفاوته و بستگی داره کی باشه ولی از اونجایی که ادب ایجاب میکنه
سلام..
سرمو میندازم پایین رد میشم..مهم نیست واسم
اگه واسم خیلی مهم باشه بعدش میرم یه قهوه دوبل می خورم..تنهایی:dadad4::sad:
شاید اگه مجبور شم باهاش لارج برخورد کنم باهم بریم کافی شاپی چیزی فقط بگیم بخندیم و در مورد آب وهوا و زندگی حرف بزنیم..نا سلامتی 2 تا آدم مدنی هستیم
اونیکه منو میشناسه میدونه بیشتر از این نمیتونه ازم انتظار داشته باشه
اگه نیازی به فش باشه، فسمت فش و فش کشی تو دلم hidden هست معمولا

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Nike313
بالا