اونهاییکه منابع جدید زبان رو خوندن

BBT

New member
بهترین منبع برای زبان سوالات کنکورای گذشته است
سعی کنید قبل از هر چی روی اونا به تسلط برسید

- - - Updated - - -

بهترین منبع برای زبان سوالات کنکورای گذشته است
سعی کنید قبل از هر چی روی اونا به تسلط برسید

fmmohammadi

New member
بابا اینقدر درگیر منابع جدید نباشید بشینید لزگی بخونید من تازه مهارت 12ام کی وقت میکنم منابع جدید بخونم اخه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dadasalar

New member
سلام دوستان
من لزگی رو مهارت دو بودم که کتاب جدید رسید
جلد یک رو خریدم دیروز رسید دستم
به نظر راحت تر از لزگی میاد
مثل همه کتابهای زبان آموزشگاهها ( اینتر چنج و .... )

چون زبان عقب بودم تصمیم به خواندن کتب جدید گرفتم چون این کتاب وقتی میشه جز منابع یعنی پشوانه دوستان و همراه داره!!!!!
و دوستان هم بخاطر پایین نیامدن فروش سال های آتی ازش سوال خواهند داد
راهنما هم که داره دیگه بهتر

این نظر من بود
از امروز انشالله شروعش میکنم

maxin

Well-known member
سلام.
ازین منابعی که جدیدا اعلام شده (شماره1-6)من فقط اکتیوا رو دارم الان از بین 5تای بقیه کدومو بگیرم؟
ینی باید هر5تا کتاب رو بگیرم؟یا اینکه فقط 1-2تا رو ..ممکنه راهنمایی کنید من بقیه کتابا رو نمی شناسم.

nerci

New member
سلام.
ازین منابعی که جدیدا اعلام شده (شماره1-6)من فقط اکتیوا رو دارم الان از بین 5تای بقیه کدومو بگیرم؟
ینی باید هر5تا کتاب رو بگیرم؟یا اینکه فقط 1-2تا رو ..ممکنه راهنمایی کنید من بقیه کتابا رو نمی شناسم.
سلام.میشه لطفا بگید منابعی که دارید با لزگی چه قدر فرق داره؟سخت تره؟

maxin

Well-known member
سلام.میشه لطفا بگید منابعی که دارید با لزگی چه قدر فرق داره؟سخت تره؟

ازینا فقط جلد2-3-4 اکتیوا رو دارم...جلد 1آسونه برا همین نگرفتمش....بقیه رو هنوزم نخوندم ولی میگن خیلی سخت نیست.

mina_shbn

New member
سلام،از اين منابع انگليسي براي دانشجويان رشته پزشكي رو خوندم،خيلي اصطلاح پزشكي داره،خيلي از كلماتش توي كنكورهاي قبل ديدم.Avtive رو يه نگاه انداختم،هنوز شروع نكردم،زياد سخت نيست،متوسطه،academic encoureg يكم سخته،بيشترش مربوط به رشته ي پزشكيه

biotec93

New member
ازینا فقط جلد2-3-4 اکتیوا رو دارم...جلد 1آسونه برا همین نگرفتمش....بقیه رو هنوزم نخوندم ولی میگن خیلی سخت نیست.

کلا هرچی سطح کتاباش بالاتر میره ریدینگ ها مشکل تر میشه... درکل منابع جدیدی که معرفی شده به راحتی که دوستان میگن نیست

solmaz01

New member
سلام،از اين منابع انگليسي براي دانشجويان رشته پزشكي رو خوندم،خيلي اصطلاح پزشكي داره،خيلي از كلماتش توي كنكورهاي قبل ديدم.Avtive رو يه نگاه انداختم،هنوز شروع نكردم،زياد سخت نيست،متوسطه،academic encoureg يكم سخته،بيشترش مربوط به رشته ي پزشكيه
میشه چندتا از اصطلاحای سخت پزشکیشو بذارید تا حدود سختیشو بفهمیم؟

sepideeee

New member
اخه منابع جدید 9 تا کتابه ... تا کنکور که نمی شه همشو خوند ... :New (6):

solmaz01

New member
:sad:
چون active کتاب اولشه من دبدمش و چون راهنمای فارسی داره میگن شاید بیشتر مورد سوال باشه مث منابع دیگس لغاتش رو دیدم

solmaz01

New member
نه من لغات کتاب سه و چهار رو دیدم میخواین اگه سایتشو پیدا کردم الان بذارم براتون؟تو سایت دیدم

ROJO

New member
بچه ها همونایی ک دارین و خوندینو مرور کنین ،زبان ک 4 تا کلمه تو ی کتاب نیس، یه دنیاس، حالا طراح میاد میگرده ببینه منابع جدید چی چی داره ازونا تست بده?! ن والا! مشاورمم گف همون تافل و کنکورای گذشته ک خوندی بسه، حالا دوستان لزگی خوندن اونم خوبه، دیگه خودتونو درگیر نکنین این شمایین ک باید دسته طراح سوالو بخونین ن اینکه اونا بخوان گیرتون بندازن:riz304:

sepideeee

New member
نه مرسی گلم .. من فقط از رو کتاب می خونم ... ولی از اونجاییکه من به دریا بزنم خشک میشه می ترسم بشینم چند تا کتابشو بخونم طراح سوال از بقیه کتاباش سوال بده :14:

solmaz01

New member
Student Tools

واسه خوندن نگفتم واسه اینکه مقایسه کنین با کتابای دیگه و ببینین که فرقش کمه،من که لزگی میخونم
ممنون rojo بله درست میگی شما
دوستان این سایت کتاب اکتیو ۳ و ۴ خواستین مقایسه کنین یا بخونین گفتم شاید به دردتون بخوره گذاشتم براتون

آخرین ویرایش:

sepideeee

New member
منم تصمیم گرفتم سوالای سالای پیش رو دوره کنم دیگه بسه هر چی خوندم

بالا