انتظارتون از خودتون چیه؟اصلا بهش فکر کردین؟

fateme1990

New member
اره دوستان مشهد خوبه یا شایدم عالیه بقول شما برا سخت گیریاش ولی تو دوره کارشناسی. سخت گیریاشون تو ارشد بیشتر تبدیل به اذیت میشه تا ساختن ماما. یکی از دوستای من الان دانشجو ارشد مشهده (مامایی) خیلی خوب تعریف نمیکنه.
من اولش مشهدزده بودم ولی موقع ویرایش اولویتامو عوض کردم. امیدوارم مشهد قبول نشم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (ولی بازم هرچی قسمت باشه)

nazi86

New member
سلام ماما های دوست داشتنی من تازه با این سایت اشنا شدم
یکی از دوست های من مشهد ارشد خونده برعکس فکر میکرد سختگیری اساتید اونجا در نهایت خوب بوده براش:1dco2x0p1lilzhfpg1t تا حد زیادی این برداشت شخصیه افراد ،من انتخاب اولم مشهده امیدوارم قبول شم:thanks:

senoritamaria

New member
سلام ماما های دوست داشتنی من تازه با این سایت اشنا شدم
یکی از دوست های من مشهد ارشد خونده برعکس فکر میکرد سختگیری اساتید اونجا در نهایت خوب بوده براش:1dco2x0p1lilzhfpg1t تا حد زیادی این برداشت شخصیه افراد ،من انتخاب اولم مشهده امیدوارم قبول شم:thanks:

سلام خوش اومدی. خودتم مشهد زندگی. میکنی عزیزم? منم انتخاب اولم مشهده. نمرت چند شده? :bunnyearsmiley:

nazi86

New member
سلام ممنونم دوست خوبم،نه مشهد زندگی نمی کنم ،شمالم:bunnyearsmiley: نمرم 245 شده شما نمرتون چنده؟ امیدوارم قبولشیم همکلاسی باشیم از مهر ماه:a2d3: من تا 6شهریور هر روزش به قبولی فکر میکنم و البته دعا میکنم از ناامیدی خوشم نمیاد:4d564ad6:

senoritamaria

New member
سلام ممنونم دوست خوبم،نه مشهد زندگی نمی کنم ،شمالم:bunnyearsmiley: نمرم 245 شده شما نمرتون چنده؟ امیدوارم قبولشیم همکلاسی باشیم از مهر ماه:a2d3: من تا 6شهریور هر روزش به قبولی فکر میکنم و البته دعا میکنم از ناامیدی خوشم نمیاد:4d564ad6:

انشاله. امیدوارم همکللاسی بشیم. من نمرم 240 شده. امیدوارم قبول بشم:rolleyessmileyanim::dadad 4:

بالا