انتخاب شهر در قبولی آزمون ارشد چقدر موثر است؟

biosta

Well-known member
سلام. روي چه حسابي ميگيد سال بعد با افزايش ظرفيت مواجه نيستيم؟؟؟
از جاي خاصي اطلاع داريد يا حدس شخصيه؟
اينطور كه آمار ظرفيتها نشون ميده هر سال درصدي از افزايش ظرفيت وجود داره
نظر شخصیه من هست که دیگر 25 در صد از یک کنکور به کنکور سال بعد افزایش ظر فیت نخواهیم داشت به چندین علت .
وگر نه که من نگفتم افزایش ظر فیت دیگر نخواهیم داشت شاید 5 در صد 10 در صد افزایش ظرفیت داشته باشیم .
زمان مشخص می کنه .

aohm

New member
نظر شخصیه من هست که دیگر 25 در صد از یک کنکور به کنکور سال بعد افزایش ظر فیت نخواهیم داشت به چندین علت .
وگر نه که من نگفتم افزایش ظر فیت دیگر نخواهیم داشت شاید 5 در صد 10 در صد افزایش ظرفیت داشته باشیم .
زمان مشخص می کنه .

خب همين نظر شخصي هم حتما بر مبناي يه اطلاعي هست،درسته؟ لطفا بگيد تا ما هم در جريان قرار بگيريم.دليل سوال من اينه كه شخصا اين مساله برام خيلي مهمه
ممنون

مجید

New member
دانشگاه شاهد

به نام خدا

با عرض سلام

من یه سوالی ذهنم رو مشغول کرده ، اونم اینه معیار دقیق گزینش برای سه برابر ظرفیت دانشگاه شاهد چیه ؟ فرض کنید شما رتبه 20 شدین و دانشگاه شاهد انتخاب مثلا چهارم شماست و یه بنده خدایی رتبه 25 شده و دانشگاه شاهد انتخاب اولشه .. با این شرایط رتبه 20 باانتخاب چهارم در اولویت معرفی سه برابر قرار می گیره یا رتبه 25 با اولویت اول ؟ اصلا اولویت ها تو این قضیه مهم هستند ؟

بعد هم اینکه اگه دانشگاه شاهد ظرفیت 8 نفر واسه رشته شما داشته باشه و باید برای مصاحبه 24 نفر معرفی بشن از رتبه اول تا 24 اگه تو انتخابهاشون دانشگاه شاهد رو زده باشن معرفی می کنند یا کسانی که فقط اولویت اول انتخابشون دانشگاه شاهد بوده ؟ و همین طور می آن پایین

سامان

New member
من که اطلاع دقیقی در این مورد ندارم وگرنه حتما کمکتون میکردم

بالا