اعتراض گروهی به شرایط و نتایج ازمون لیسانس به پزشکی

یجهایی که قبول شدید روز 28ام که دانشگاه میرید از مسئولین برگزاری ازمون بپرسید قراره دوره هشتم چی بشه؟هست نیست؟شرایط تغییر میکنه؟

Mandana.ir

New member
سلام بچه ها من تازه به گروه ملحق شدم و از این بخشنامه خبر ندارم ولی عاشق پزشکی ام میشه یکی بگه شرایط چه جوریه از لیسانس:4d564ad6:

goldan

New member
سلام من دانشگاه تماس گرفتم گفتن ما منتظر این هستیم ئوره هفتم دفترش بسته بشه که اطلاعیه دوره هشتم رو بذاریم رو سایت.

سلام ببخشید.منظورتون اطلاعیه "برگزاری" دوره هشتمه یا عدم... یا تغییرنحوه پذیرش ایناست؟؟

hope.92

New member
با سلام
بچه ها منم پیگیر این قضیه بودم تازه متوجه این انجمن شدم
آقای مسعود خیلی متشکر از پیگیری هاتون
لازمه که بازم نامه رو به وزارت ایمیل بزنیم؟ آیا پیگیری ها تا به اینجا مفید واقع شدن؟

s.saeed

New member
سلام بچها
خبری ار دوره هشتم ندارید؟جایی تماسی نگرفتید خبری جدیدی داشته باشید؟

hope.92

New member
انگار اینطوری اصلا فایده نداره باید جمع شیم بریم ههممون با هم!!!!!

سلام با اقای موسوی تماس گرفته شد_(81633764)گفتن اصلا ما ایین نامه به وزارت نفرستادیم که نتیجه بگیریم....گفتن جناب دکتر هنوز تصمیم نگرفتن که با ادامه این ازمون قراره چه بکنن. ما هم بچها تماس میگیرن به آقای دکتر ابلاغ میکنیم.....بعد اینکه میخواستن با دکتر دوباره امروزصحبت کنن و گفت فردا دوباره تماس بگیرین نتیجه رو جویا باشین.

آخرین ویرایش:

goldan

New member
سلام با اقای موسوی تماس گرفته شد_(81633764)گفتن اصلا ما ایین نامه به وزارت نفرستادیم که نتیجه بگیریم....گفتن جناب دکتر هنوز تصمیم نگرفتن که با ادامه این ازمون قراره چه بکنن. ما هم بچها تماس میگیرن به آقای دکتر ابلاغ میکنیم.....بعد اینکه میخواستن با دکتر دوباره امروزصحبت کنن و گفت فردا دوباره تماس بگیرین نتیجه رو جویا باشین.

سلام.ممنون از پیگیری هاتون.میشه بفرمایید روز بعدش آیا تماس گرفتید؟چی گفتن.بازتاکی بایدمنتظرمون بزارن؟

sadaftop

New member
سلام
دوستان عزیز نتیجه پیگیریهاتون مشخص شد امسال آزمون هست یانه؟

s.saeed

New member
من که تماس گرفتم هیچی باز هم مثل همیشه جواب سر بالا دادن...دیگه هم جواب تلفن نمیدن گوشی برمیدارن که اشغال بشه....قبلش از حرفاشون مشخص بود4،5 ماه دیگه جواب میدن...مثلا آذر، مثل پارسال

آخرین ویرایش:

goleyakh

New member
خدا قوت ميگم به ارادتون....
خداييش فک کرديد اينا جوابتونو ميدن؟! ميان اعتراضاي مارو بررسي کنن؟! تنها چيزي که براشون ارزش نداره ماها و وقتمونه!
از دوستاني که پارسال تو اين ازمون شرکت کردن ولي باز پيگير جرياناتشتن واقعا تعجب ميکنم!
نديديد پارسال چه بلايي سرمون اوردن!
اين همه وقت و انرژي بزار واسه ازموني که هيچ در و پيکر مشخصي نداره! اصن معلوم نيس بانيش کي هس,مسئولش کيه!!! کيارو پذيرش

ميکنن(توهين نشه به دوستان محترمي که با زحمت خودشون قبول شدن)! حتي آينده مدرکي هم که ميخان بدن معلوم نيس چيه!
واقعا دلم برا خودمون ميسوزه بابت اين نظام اموزشي مزخرف کشور!!!
بچه هاي رو علنا به مسخره گرفتن...
اميدوارم اعتراضاتون نتيجه بده ولي احتمالش به صفر نزديکه با تجربه اي که من پيدا کردم!!!
فقط کاش وقتتونو هدر نديد دوستان...

ال 

بالا