اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
دوستان عزیزم مهلا و سهیل عزیز
این نظر بنده هست و بقیه رو نمی دونم.
به نظرم مجلس رو فعلا بیخیال شین. اولا مجلس تو حالت نیمه تعطیله تا حالام که جوابتون رو ندادن بعیدم میدونم نماینده ای
نطقشو واسه این مسئله که نسبتا بی اهمیت هست واسشون مصرف کنه. از طرفی حتی اگه این قضیه مطرح شه احتمال بی توجهی بهش فوق العاده بالاست.
چون مسئله کلانی نیست و با توجه به جو مجلس و اینکه کدو نماینده مطرحش کنه شاید به عنوان بهونه گیری از طرف مخالفان دولت مطرح شه. بنابراین
من خواهش می کنم بی خیال مجلس شید و بریم سمت وزارتخونه. حتی بیان این مسئله تو مجلس قطعا به ایجاد حساسیت تو وزارت خونه منجر میشه و قطعا
اگه این اتفاق رخ بده وزارتخونه باهاش مخالفت می کنه. یه ذره جو مجلس رو بدونین متوجه عرضم میشین. به نظرم همگی پاشیم بریم دم وزارتخونه.

abtin13

New member
دوستان عزیزم مهلا و سهیل عزیز
این نظر بنده هست و بقیه رو نمی دونم.
به نظرم مجلس رو فعلا بیخیال شین. اولا مجلس تو حالت نیمه تعطیله تا حالام که جوابتون رو ندادن بعیدم میدونم نماینده ای
نطقشو واسه این مسئله که نسبتا بی اهمیت هست واسشون مصرف کنه. از طرفی حتی اگه این قضیه مطرح شه احتمال بی توجهی بهش فوق العاده بالاست.
چون مسئله کلانی نیست و با توجه به جو مجلس و اینکه کدو نماینده مطرحش کنه شاید به عنوان بهونه گیری از طرف مخالفان دولت مطرح شه. بنابراین
من خواهش می کنم بی خیال مجلس شید و بریم سمت وزارتخونه. حتی بیان این مسئله تو مجلس قطعا به ایجاد حساسیت تو وزارت خونه منجر میشه و قطعا
اگه این اتفاق رخ بده وزارتخونه باهاش مخالفت می کنه. یه ذره جو مجلس رو بدونین متوجه عرضم میشین. به نظرم همگی پاشیم بریم دم وزارتخونه.

منم دارم همینو میگم ولی کسی گوش نمی کنه.هر دفعه که تصمیم قطعی میشه برای وزارتخونه یه نفر میاد میگه: به نظر من مجلس بهتره و دوباره همون آش و همون کاسه.دوستان شرایطی رو که ایشون گفت رو در نظر بگیرند. کسی نگفت که مجلس رو در نظر نگیریم بلکه گفتن اگه از وزارت نتیجه نگرفتیم بریم مجلس.اگه اول بریم مجلس وزارت خیلی می تونه راحت بهانه بیاره که شما چرا مسایل داخلی رو قبل این که به خودشون بگیم رفتیم و به مجلس گفتیم.

soheil...

New member
بردیای عزیز احتمالا در نهایت هم همین خواهد شد... همونطور که گفتم من تونستم شماره دفتر دکتر زاکانی رو گیر بیارم، گفت شنبه زنگ بزن، شنبه صبح علی الطلوع، شروع می کنم به زنگ زدن تا بالاخره جواب بدن. اگه با ملاقات موافقت کنه، دو-3 نفر از بچه هارو میفرستیم پیش ایشون، بقیه هم به کار تجمع میرسن، بعید میدونم بتونیم برای خود روز شنبه به مجلس برسیم، حالا شاید یه روز دیگه بعدش... همونطور که گفتم احتمالا با احترام به نظر همه دوستان، توافق نهایی برای تجمع جلوی وزارت باشه... بازم شما رو ساعت 10 صبح شنبه برنامه بریزین، مکان دقیق و نهایی شو تا فردا عصر همه با هم هماهنگ میکنیم...
خوبه دوست عزیز؟؟

ردیای عزیز احتمالا در نهایت هم همین خواهد شد... همونطور که گفتم من تونستم شماره دفتر دکتر زاکانی رو گیر بیارم، گفت شنبه زنگ بزن، شنبه صبح علی الطلوع، شروع می کنم به زنگ زدن تا بالاخره جواب بدن. اگه با ملاقات موافقت کنه، دو-3 نفر از بچه هارو میفرستیم پیش ایشون، بقیه هم به کار تجمع میرسن، بعید میدونم بتونیم برای خود روز شنبه به مجلس برسیم، حالا شاید یه روز دیگه بعدش... همونطور که گفتم احتمالا با احترام به نظر همه دوستان، توافق نهایی برای تجمع جلوی وزارت باشه... بازم شما رو ساعت 10 صبح شنبه برنامه بریزین، مکان دقیق و نهایی شو تا فردا عصر همه با هم هماهنگ میکنیم...
خوبه دوست عزیز؟؟
به من بگو هدف از این کار چیه دوست خوبم؟

soheil...

New member
دوستان عزیز
اونجوری که چند نفر از دوستایی که از تبریز تشریف میارن گفتن، بلیط خیلی بد گیر میاد، من خودم شده بعضی وقتا بعد تعطیلات بخوام از شهرستان برگردم، میدونم بلیط گیر آوردن چه مصیبتیه... خیلی سخت گیرمیاد؛ ولی گیر میاد... خواهش می کنم اگه نتونستین به راحتی بلیط تهییه کنین، پس به سختی بلیط تهیه کنین، مارو اینجا تنها نذارین... بدونید که بهشت رو به بها میدن نه به بهانه... پس لطفا دلسرد نشین و هر جور شده بیاید که با هم باشیم ...

ham.ad

New member
من هر جا بخوام هر چیزی که دوست دارمو میذارم شما اگه ناراحتی نخون

دوست عزیز لطفا توجه کن که اینجا بچه ها جمع شدند که با همفکری و همدلی با همدیگه این مشکل رو حل کنند.پس لطفا سعی کن کمک حالمون باشی .هیچ کس هم با شما غرض شخصی نداره ولی این صحبتهای شما تو این شرایط (هر چند ممکنه درست باشه ) رو اعصاب بچه هاست.پس لطف کن این قدر تهاجمی موضع نگیر.منم به نمایندگی از بچه ها ازت معذرت می خوام اگه حرفامون رنجوندت .:riz304:

soheil...

New member
فقط برای هماهنگی های بعدی، آخه می دونی اگه کار به مجلس بکشه، زاکانی تو اصول گرا ها یه وزنه سنگینه، به خصوص که تهرانیم هست و همیشه دم دسته... واقعا اگه کار به مجلس نکشه، لزومی نیست که با نماینده هماهنگ باشیم، ولی هیچ تضمینی نیست که با تجمع صرف جلوی وزارت به جواب برسیم... ازین گذشته، اگه قرار به دیدار با یه نماینده اونم تو دفتر شخصیش بشه، دو-سه نفر بیشتر واسه این کار لازم نیست برن، یعنی عملا اسیبی به تعداد بچه های حاضر برای تجمع و تحصن نمیزنه.
با همه این موارد بازهم شما مخالف این مسأله ین، که با ایشون دیدار داشته باشیم؟

lodestar1110

New member
[size=4[color="#ff0000"]]
تصمیم نهایی برای تجمع رو بذاریم برای جمعه شب، اونوقت قطعی میگیم که بریم وزارت یا مجلس... شایدم یه وقت ملاقات گرفتیم با یکی ازین نماینده های کله گنده، یه 3-4 نفرم همزمان فرستادیم پیش اونا.
موافقین دوستان؟
[/color][/SIZE]

من موافق نیستم چون اینطوری تعداد شرکت کننده ها کم میشه بعضی ها (که ممکنه حتی عضو هم نباشن) یکبار این انجمن رو دیدن و تصمیم گرفتن بیان وزارتخونه و جمعه شب هم دیگه به تالار سر نمیزنن
حالا که قرار شده بریم وزارتخونه برنامه رو تغییر ندین
یه روز دیگه میریم مجلس
پیشنهاد میکنم یکی از دوستان آدرس ایمیلشون رو بذارن که بقیه آمادگیشون را به ایمیل ایشان اعلام کنن که اگر افرادی غیر از اعضا هم خواستن بیان بتونن اعلام آمادگی کنن و تغییرات احتمالی برنامه یا تجمع مجلس رو به اون آدرس براشون ایمیل کنیم.(خواهشا آدرس ایمیل رو به صورت لینک نذارین چون غیر اعضا نمیتونن ببینن)

رها93

New member
کسی که به فرض از امروز راه افتاده و یا فرادا میخواد بره سمت تهران که دیگه ایمیل چک نمیکنه! دیگه واسه این آمار گرفتنا وقت نیس!!

soheil...

New member
اوکی، حله...پس رای گیری نهایی؛
منم موافقتمو برای حضور جلوی وزارت خونه اعلام میکنم... همه دوستان لطفا نظرشونو با اعلام موافقم یا مخالفم اعلام کنند
سپاس.

دوست خوبم من حرفی واسه اومدن ندارم.فقط میخام ببینم کلا چند نفریم که مثل دفعه پیش نشه که ما رفتیم و تعدادمون به 20 نفر هم نمیرسید.

soheil...

New member
من بازهم آدرس ایمیلم رو میذارم اگه یه وقت کسی تازه وارد انجمن شده، ببینه. دوستان حرفی داشتین به نظرم همینجا تو انجمن بزنین، در نهایت برای کسایی که کاری چیزی داشتن یا افراد مهمان که برای هماهنگی خواستن ایمیل بزنن؛
soheilabbasi1991@gmail.com
fairy_land1991@yahoo.com

(لطفا به این آدرس پایینیه نخندین، برای دوران جاهلیتم بود، از 14 سالگیم تا الان باهامه!!)

lodestar1110

New member
دوست خوبم من حرفی واسه اومدن ندارم.فقط میخام ببینم کلا چند نفریم که مثل دفعه پیش نشه که ما رفتیم و تعدادمون به 20 نفر هم نمیرسید.

دوست خوبم اگر همه بخوان اینطوری فکر کنن که دیگه کسی نمیاد
ایندفعه فرق میکنه خیلی ها اعلام آمادگی کردن
انشاء الله میبینیمتون

abtin13

New member

شما فکر کن 100 نفریم.شما نگان این دفعه نباش.مطمئنم حداقل 4-5 برابر دفعه قبلیم.بهتره که اعداد و ارقام و اینکه چند نفر میان رو فراموش کنیم.اعداد و ارقام اکثر اوقات درست از آب در نمیاد. پس بهتره با اعداد و ارقام کاری نداشته باشیم و فقط به فکر این باشیم که روز شنبه جمع بشیم و حقمون رو بگیریم

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا