اعتراض حضوری در روز شنبه 11 مرداد

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

xavad

New member
درود بر تو . یکی پیدا شد حرف عاقلانه بزنه . اما دوسال پیش که یه شبه ظرفیت ها زیاد شد کسی حرفی نزد. اینبار هم کسی نباید حرف بزنه . هم دوسال پیش اشتباه بود هم امسال . اما اصل کاهش ظرفیت رو خوبه باز شما قبول داری

دو مسئله وجود داره: یکی اینکه دو سال پیش ظرفیتها از قبل اعلام شده بود تاکید میکنم از قبل اعلام شده بود و باز تاکید میکنم که متوجه بشی که از قبل تو دفترچه انتخاب محل تحصیل اعلامممممممممم و ثبتتتتتتتت شده بوددددددد. دوم اینکه امسال تعداد داوطلب ها زیاد تر از دوسال قبله . شرایط تغییر کرده کاری به این چیزا ندارم اما شرایط الان با دوسال قبل قابل قیاس نیست. شما برو تو اینترنت وآدرس w w w . s a n j e s h p . i r یه سرچ بکن ببین دوسال قبل دفترچه انتخاب محل تحصیل ویژه داوطلبان کنکور ارشد پزشکی سال 91 چگونه بوده. جوابت واضح و روشنه حالا بهتره ازز این جمعیت معترض به بی عدالتی عذر خواهی کنی عزیزم

آخرین ویرایش:

Azin E

New member
بچه ها کل هزینش 30 تومن شد.انقد مشارکت نیاز نداره:tonguesmiley:مقوای بزرگ چند تا بیارین هر کی میتونه

farah90

New member
سلام دوستان
من از روز اولی که این تاپیک تاسیس شد پیگیر هستم و نظراتتون رو میخونم نمیتونستم بیام و گرنه فردا من هم می اومدم اعتراض ما بر حقه..و سازمان سنجش باید پاسخگوی عمل نسنجیده خودش باشه.شما فردا نماینده مایید و دعای همه ما پشت سر شماست:auizz3ffy9vla57584x

elmira1365

New member
بجه ها اگه موافق باشید ظرفیت همه رشته ها رو مال پارسال و امسال رو دربیاریم و روی مقوا پرینت بگیریم و فردا همراه داشته باشیم؟

مهلا1991

New member
دوستان لطفا دیگه کسی در رابطه با این موضوع انحرافی در تایپیک نظری نده
خواهشا اجازه بدید تموم بشه
تمام

elmira1365

New member

azin e عزیز، متاسفانه من شیراز هستم و نتونستم مرخصی بگیرم که خودمو برسونم ، فقط تونستم یکی از دوستانم رو در تهران راضی کنم که فردا مرخصی ساعتی بگیره و بیاد جلوی وزارت خونه، ولی اگه کسی زحمت این کار رو بکشه من همه هزینه رو متقبل میشم و هزینه رو الان واسش کارت به کارت میکنم
جون به نظرم هر چی با سند و مدرک بیشتر باشیم بهتره،و حتی صفحه ای که در دفترجه ثبت نام اسم دانشگاهای پذیرنده هر رشته رو زده بودند و الان به طور کامل اون دانشگاه حذف شده رو هم همراه داشته باشیم بهتره

شفق بانو

New member
باسلام
دوستان این تاپیک ها صرفا جهت هماهنگ شدن برای رسیدن به هدفتون( افزایش ظرفیت پذیرش) هست

پس دلیلی نمیبینم توهینی صورت بگیره یا بحثی خارج از موضوع وبی موردی بشه/ خواهشا در کمال ادب و

احترام تبادل نظر بکنید وهماهنگی لازم رو انجام بدین وگرنه در صورت مشاهده هرگونه بحث بی مورد بعد از این پست من جدی برخورد میشه

باتشکر

پ ن»
اسپم ها پاک شد

آخرین ویرایش:

دل آرام

New member
azin e عزیز، متاسفانه من شیراز هستم و نتونستم مرخصی بگیرم که خودمو برسونم ، فقط تونستم یکی از دوستانم رو در تهران راضی کنم که فردا مرخصی ساعتی بگیره و بیاد جلوی وزارت خونه، ولی اگه کسی زحمت این کار رو بکشه من همه هزینه رو متقبل میشم و هزینه رو الان واسش کارت به کارت میکنم
جون به نظرم هر چی با سند و مدرک بیشتر باشیم بهتره،و حتی صفحه ای که در دفترجه ثبت نام اسم دانشگاهای پذیرنده هر رشته رو زده بودند و الان به طور کامل اون دانشگاه حذف شده رو هم همراه داشته باشیم بهتره

ما هفته پیش پرینتش برده بودیم . اونا یه ده دقیقه حرفاشونو زدن و رفتن !

به نظرم ظرفیت های امسال و سال دیگه رو هر کی درشت بنویسه رو مقوا بگیره دستش بهتر نیست ؟؟؟؟

elmira1365

New member
خواسته هات رو به این دلیل میخوای که فکر میکنی رسیدن به اونا ممکنه.
اگه این طور نبود فراموششون میکردی
خواهش میکنم چیزهایی رو که میخوای بخواه
نوشته مایک دلی

RNAi

New member
سلام دوستان آفرین به غیرتتون..من ازابتدا پیگیرهستم اما نظر نمیذارم.فقط خواستم بگم که قبل از عید از یک منبع حدودا معتبر شنیدم که اگر اعتراضا ادامه پیدا کنه یرامون کاری میکنن وچیز دیگه اینکه اعتراض حضوری براشون خیلی مهم تره....امیدوارم وبا تمام وجود دعامیکنم موفق بشیم.خدا خودش جواب زحماتمونو بده....ظرفیت فقط ظرفیت پارسال....

mahcima

New member
بالاخره توي هر كاري يه سري هستن كه مخالفن
ما كه هدفمون مشخصه پس بدون توجه به حرفه بقيه كاري كه ميدونيم درسته رو انجام ميديم :)

دوستان اونجا باید چند نفر نماینده انتخاب کنیم که از جانب بقیه حرف بزنن اگه هر کس هر حرفی دلش
می خواد بزنه راحت می تونن بپیچونن. نظر من این هست که چند تا نماینده انتخاب کنیم و اونا هم حرفاشونو یه کاسه کنن.

Azin E

New member
ما هفته پیش پرینتش برده بودیم . اونا یه ده دقیقه حرفاشونو زدن و رفتن !

به نظرم ظرفیت های امسال و سال دیگه رو هر کی درشت بنویسه رو مقوا بگیره دستش بهتر نیست ؟؟؟؟

خوبه عزیزم.هر کس هر کاری به نظرش مفید میاد واسه فردا انجام بده

abtin13

New member
دوستان اونجا باید چند نفر نماینده انتخاب کنیم که از جانب بقیه حرف بزنن اگه هر کس هر حرفی دلش
می خواد بزنه راحت می تونن بپیچونن. نظر من این هست که چند تا نماینده انتخاب کنیم و اونا هم حرفاشونو یه کاسه کنن.

نماینده ها رو فردا حصوری انتخاب می کنیم.فردا وقت زیاده تا آقایون تصمیم بگیرن که با ما حرف بزنن 3-4 ساعتی طول میکشه ماهم وقت داریم تا نماینده هارو انتخاب کنیم.شاید یک نفر باشه که اینجا نیست ولی خوب بلده صحبت کنه و اطلاعی از انتخاب نماینده ها نداشته باشه.در ضمن اینجا یه عده بیکار علاف میان و جو رو متشنج می کنن

نماینده ها رو فردا حصوری انتخاب می کنیم.فردا وقت زیاده تا آقایون تصمیم بگیرن که با ما حرف بزنن 3-4 ساعتی طول میکشه ماهم وقت داریم تا نماینده هارو انتخاب کنیم.شاید یک نفر باشه که اینجا نیست ولی خوب بلده صحبت کنه و اطلاعی از انتخاب نماینده ها نداشته باشه.در ضمن اینجا یه عده بیکار علاف میان و جو رو متشنج می کنن
بحث اینه که فردا جو متشنج نشه همه گله دارن اما نباید همه صحبت کنن چون جو قاطی پاتی میشه.

abtin13

New member
بحث اینه که فردا جو متشنج نشه همه گله دارن اما نباید همه صحبت کنن چون جو قاطی پاتی میشه.

نمی دونم دوستان هر طور صلاح می دونن عمل کنن.ولی اگه قراره اینجا انتخاب کنیم من تو و سهیل رو انتخاب می کنم.البته 4-5 نفر باشین بهتره به نظر من.

نمی دونم دوستان هر طور صلاح می دونن عمل کنن.ولی اگه قراره اینجا انتخاب کنیم من تو و سهیل رو انتخاب می کنم.البته 4-5 نفر باشین بهتره به نظر من.
باشه می ذاریم فردا اما اینجا حرفامونو یه کاسه کنیم. در ضمن ممنونم که لطف داری به من.

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا