اعتراض به قانون جدید تاسیس کلینیک مشاوره ژنتیک/اطلاع رسانی فرمایید

mana

New member
سلام من نمیدونم از بچه ها دانشگاه گرگان کسی نماینده شده یا نه نجما جون اگه کسی نماینده شده بهم بگین ؟

najma

New member
سلام . بچه ها دانشگاه شهر کرد کسی رو میشناسین ژنتیک پزشکی بخونه ؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

najma

New member
سلام من نمیدونم از بچه ها دانشگاه گرگان کسی نماینده شده یا نه نجما جون اگه کسی نماینده شده بهم بگین ؟

مانا جان ممنون از اعلام آمادگیت . این فرم مخصوص بچه های ژنتیک انسانی و پزشکی هست .حالا نمیدونم شما ارشد هستید یا کارشناسی . بازم ممنون:sarma:

آخرین ویرایش:

mohammad_t

New member
سلام من دانشجو شهید بهشتی ورودی امسال هستم متن نامه رو برای منم ای میل کنید...متشکر

saharii

New member
من ژنتیک خوندم
اگه نامه تون مشمول من هم میشه (چون میخوام پی اچ دی ژنتیک پزشکی شرکت کنم) برای منم ایمیل کنید

sevill1991

New member
با این که به من مربوط نیست ولی منم واقعا متاستفم..............
سیستم آموزشی این مملکت فاتحه اش خواندست!
:5::tsimuzpzwoap1t9y3o7

negar62

New member
واقعأ ممنون از همه دوستان که اظهار لطف کردن.:riz304: عزیزانی که در حال حاضر دانشجوی ژنتیک انسانی(MSc) یا ژنتیک پزشکی(PHD) هستن یا فارغ التصیل شدن توی دانشگاههاشون یه نماینده تعیین شده. میتونن تا آخر این هفته بهش مراجعه کنن و فرم رو امضا کنن.

damoon

New member
سلام، اینکه تو تعدادی از سایتها نوشته فارغ التحصیل های ژنتیک بیکارند و اوضاع کار برای رشته ژنتیک کلا خوب نیست چیه؟ (مخصوصا تو سایتی که مدیرش دکترای ژنتیک داره، نمیدونم ملکولی یا انسانی‌)، آیا این فقط مربوط به ارشد ملکولی می‌شه یا نه، و آیا واقعا دکترای ژنتیک انسانی‌ تو این مملکت بیکار می‌مونه مگه نه اینکه دکترای ژنتیک انسانی‌ می‌تونه مطب و آزمایشگاه بزنه !؟, حالا سوای دستان این قانون جدید که هنوز قانون نشده البته, با سپاس .

mj1919

New member
پست اول بروزرسانی شد، پست شماره 1 را بخوانید!

متن نامه تقریبا نهایی شده، و مرحله ی جمع آوری امضا آغاز شده،

از عزیزانی که هنوز در جمع آوری امضا شرکت نکرده اند، دو فرم مربوطه (در فرمت ورد و پی دی اف)، را در پست شماره یک دانلود بفرمایند و یاری و توکل بخدا، در گروه مربوطه ی خودشان امضاها را جمع آوری نموده و برای دکتر طباطبایی فر پست نمایند (و یا روش ارسالش را از ایشان بپرسند،)

Asena90

New member
چرا اینقد ژنتیسین ها متفرق اند
بیاید یه انجمن درست وحسابی ژنتیک ایجاد کنیم که البته در راس اون MDها نباشند.....!!!!!!!!!!!
:sdasdasd:

آخرین ویرایش:

mana

New member
مانا جان ممنون از اعلام آمادگیت . این فرم مخصوص بچه های ژنتیک انسانی و پزشکی هست .حالا نمیدونم شما ارشد هستید یا کارشناسی . بازم ممنون:sarma:

من ارشد ژنتیک گرگان هستم یکی از بچه ها نماینده شد امضا جمع کرد

mj1919

New member
لطفا از بقیه ی دانشگاههایی که هنوز امضا جمع نکرده اند، عزیزانم اعلام آمادگی کنند،

در ضمن اگه از دانشگاههای دیگه کسی رو می شناسید، اطلاع رسانی بفرمایید، و یا نامه ها رو بهشون ایمیل نمایید،

با آرزوی موفقیت

آخرین ویرایش:

TUMS

Well-known member
لطفا از بقیه ی دانشگاههایی که هنوز امضا جمع نکرده اند، عزیزانم اعلام آمادگی کنند،

در ضمن اگه از دانشگاههای دیگه کسی رو می شناسید، اطلاع رسانی بفرمایید، و یا نامه ها رو بهون ایمیل نمایید،

با آرزوی موفقیت
از یونی ما که بچه هاش فعالیت دارن و باهاشون هم صحبت کردم
ان شاا... که نهایت جدیت را به خرج بدین و از حقتون دفاع کنید
موفق باشین ..........

حسان

Well-known member
سلام...
منم به همه دوستان در دانشگاه های مختلف اطلاع رسانی کردم..
انشاالله نتیجه داشته باشه

zaragenetic64

New member
سلام .از یونی ما هم اقای زعیمی نماینده جمع اوری امضاها شدن

آخرین ویرایش:

zaragenetic64

New member
سلام عزیزم. خوبی؟ صندوق پیامهات پر شده. نتونستم اونجا پیام بذارم! :ahi5slcgm04mi8jqqkl توی پروفایلت خوندم داری روی پایان نامت کار می کنی. فکر میکنم هم ورودی هستیم. واحدهای درسیتون تموم شد؟ آخه من این ترم هم 7 واحد دارم . چون بندر توی 3 ترم واحد درسی ارائه میده و ترم آخر پایان نامه هست. میخواستم بدونم از کی شروع کردی و آیا پروپوزالت تصویب شده؟ چون من تا هفته بعد تازه پروپوزالم آماده میشه. مرسی

- - - Updated - - -

سلام عزیزم. خوبی؟ صندوق پیامهات پر شده. نتونستم اونجا پیام بذارم! :ahi5slcgm04mi8jqqkl توی پروفایلت خوندم داری روی پایان نامت کار می کنی. فکر میکنم هم ورودی هستیم. واحدهای درسیتون تموم شد؟ آخه من این ترم هم 7 واحد دارم . چون بندر توی 3 ترم واحد درسی ارائه میده و ترم آخر پایان نامه هست. میخواستم بدونم از کی شروع کردی و آیا پروپوزالت تصویب شده؟ چون من تا هفته بعد تازه پروپوزالم آماده میشه. مرسی

سلام نگار جان.من ورودی بهمن 90 هستم الان ترم 4 .ترم 3 هم پروپوزالمودفاع کردم نمونه هامم جمع شده و استخراج dna
هم انجام شده.منتها الان دارم برای امتحان اماده میشم.ادامه کارامو گذاشتم برای بعد از امتحان دکترا.
راستی من روشم rflp هست ونیاز به انزیم داشتم که از همون خرداد که پروپوزالمو دفاع کردم سفارش دادم.
خیلی معطل انزیم میشی زودتر سفارش بده .دوستای من چون عجله داشتن (میخوان از ایران برن ) به روش armsکاراشونو
انجام دادن .
بازم سوالی داشتی در خدمتم
به این ادرس ایمیل بزن
zfgenetic@yahoo.com

بالا