اطلاع رسانی زمان شروع ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

iranian girl

New member
بچه ها اونایی که یه بار زنگ زدن لطفا اگه میشه بازم بزنگن ببینن دارن چیکارمیکنن ایناکه اطلاعیه رو نمیزنن؟؟زیر لفظی میخوان نکنه؟؟؟!!!!

بابا عجب عجولید شما.. دیروز به من گفت امروزو فردا میزنن.. برگزار میشه نگران نباشید

goldan

New member
هورآ.بالاخره زدن.اما من منتظر شنیدن جزیات پذیرشش بودم بیشترکه میگه متعاقبا اعلام خواهد شد.تبریک میگم به همه.

afsane1370

New member
ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﻣﺠﻮز ﺷﻮراي ﻋﺎﻟﻲ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ رﯾﺰي وزارت ﺑﻬﺪاﺷﺖ درﻣﺎن و آﻣﻮزش ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻫﻔﺘﻤﯿﻦ دورﻩ ﭘﺬﯾﺮش داﻧﺸﺠﻮي رﺷﺘﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ از ﻣﻘﻄﻊ ﻛﺎرﺷﻨﺎﺳﻲ ﺟﻬﺖ ﺳﺎل ﺗﺤﺼﯿﻠﻲ 94-1393 ﺗﻮﺳﻂ داﻧﺸﮕﺎﻩ ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﻜﻲ ﺗﻬﺮان ﺻﻮرت ﻣﻲﮔﯿﺮد. ﺣﺪاﻛﺜﺮ ﻇﺮﻓﯿﺖ ﭘﺬﯾﺮش در ﺻﻮرت اﺧﺬ ﺣﺪ ﻧﺼﺎب ﻗﺒﻮﻟﻲ در آزﻣﻮنﻫﺎ و ﻧﯿﺰ داﺷﺘﻦ ﺳﺎﯾﺮ ﺷﺮاﯾﻂ ﺑﺮاي ﺳﺎل ﺗﺤﺼﯿﻠﻲ 94–1393، 10 ﻧﻔﺮ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد. ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﺎزﻧﮕﺮي ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﭘﺰﺷﻜﻲ ﻋﻤﻮﻣﻲ و ﻋﺪم اﻣﻜﺎن اراﺋﻪ واﺣﺪﻫﺎ ﺑﻪ ﺻﻮرت ﻣﺠﺰا، ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن ﻫﻤﺎﻧﻨﺪ ﺳﺎﯾﺮ داﻧﺸﺠﻮﯾﺎن وارد ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ آﻣﻮزﺷﻲ ﻣﻮﺟﻮد )ﺑﻠﻮكﻫﺎ( ﺧﻮاﻫﻨﺪ ﺷﺪ. ﻻزم ﺑﻪ ذﻛﺮ اﺳﺖ ﺟﺰﺋﯿﺎت و ﻧﺤﻮﻩ ﺛﺒﺖ ﻧﺎم داوﻃﻠﺒﺎن ﻣﺘﻌﺎﻗﺒﺎ" از .ﻃﺮﯾﻖ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﺑﻪ اﻃﻼع ﻋﻼﻗﻤﻨﺪان ﺧﻮاﻫﺪ رﺳﯿﺪ

Alan in yani chi daghighan??? Khob zamane bargozari! Zamane sabte nam!....

mandanabb

New member
اطلاعيه هفتمين دوره پذيرش دانشجوي پزشكي از مقطع كارشناسي

1392/10/08

با توجه به مجوز شوراي عالي برنامه ريزي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي هفتمين دوره پذيرش دانشجوي رشته پزشكي از مقطع كارشناسي جهت سال تحصيلي 94-1393 توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران صورت مي­گيرد. حداكثر ظرفيت پذيرش در صورت اخذ حد نصاب قبولي در آزمون­ها و نيز داشتن ساير شرايط براي سال تحصيلي 94–1393، 10 نفر خواهد بود. با توجه به بازنگري برنامه پزشكي عمومي و عدم امكان ارائه واحدها به صورت مجزا، پذيرفته شدگان همانند ساير دانشجويان وارد برنامه آموزشي موجود (بلوك­ها) خواهند شد. لازم به ذكر است جزئيات و نحوه ثبت نام داوطلبان متعاقبا" از طريق همين سايت به اطلاع علاقمندان خواهد رسيد.

shaqayeq

New member
دستشون درد نکنه اینو که دیروز تلفنی گفتند .میترسم شرایطش سخت تر شده باشه.موفق باشی

goldan

New member
این ینی این که واسه همچین آزمون تهفه ای که فقط10 نفرپذیرش داره حالا حالا ها باس سماق بمکیم.

mandanabb

New member
همئ اینه که برگزار میشه شرایطش هم حتما سریع اعلام میکنن.من از طریق ایمیلی از این سایت علوم پزشکی از امکان برگزار نشدن اطلاع پیدا کردم و از اون روز دنیا رو سرم خراب شد فکر میکنم وقتی خبری رسما اعلام نشده بهتره یه سایت غیر رسمی هم مطلبی درج نکنه واقعا متاسفم واسه این سایت

naeemeh

New member
روال عادی البته بعد از یک هفته مشاوره های انگیزشی برای ادامه ی راه...
کاش اون خبر احتمال عدم برگزاری ازمون رو نمیزدن!

dr.leader

New member
بعضی ها نگران این موضوع اند که این بلوک که گفتن یعنی چی ... جای هیچ نگرانی نیست اتفاقا این به نفعتونه چون هماهنگ با ورودی های پزشکی میشین و بنابراین درگیر بی نظمی های ابتدای ورود به دوره نمیشین و خیلی راحت میتونین دو ترمتون رو بخونین و علوم پایه بدین ... اگر بلوک نبودین مجبور بودین با سختی های فراوان یه درسی مثه فیزیو رو تو یه ترم پاس کنین و ناهماهنگی ها و تداخل های زیادی پیش می اومد . بنابراین این خیلی خوبه و من در پیام های قبلیمم که گفتم دوره داره مرتب تر برگزار میشه منظورم همین بود که داره به شیوه نوین پزشکی برگزار میشه . خوشحالم که یه بار دیگه پیش بینی هام درست از آب دراومد ... بچه ها مشتاق دیدار همه تون هستم و موفقیت همه تون رو از خدای بزرگ خواستارم . التماس دعا

dr.leader

New member
شیوه نوین آموزش پزشکی : (بلوک)
این شیوه که برای سومین سال متوالیه که تو دانشگاه تهران برگزار میشه بر مبنای اعضای بدن هست برای مثال توی بلوک قلب : فیزیولوژی قلب . اناتومی اش و بافت شناسی و جنین شناسیش رو می خونید و امتحان میدید و میرید بلوک بعد .
کلا بلوک ها ایناست :
بلوک سلول و مولکول
بلوک بافت تکوین و عملکرد
بلوک قلب
بلوک تنفس
بلوک گوارش
بلوک غدد
بلوک ادراری
بلوک تناسلی
بلوک اندام
بلوک سر وگردن
بلوک نورواناتومی
بلوک حواس ویژه
....
این چند ماه مونده به آزمون تلاشتون رو خیلی بیشتر کنید ... موفقیت نزدیکه

zeynab68

New member
سلام دوستان عزیز.....من دانشجوی سال اول کارشناس ارشد هستم توی کنکورارشد رتبم 2 شد براهمین جز استعداد درخشان محسوب میشم طبق آیین نامه...... می خوام بدونم بعد ارشد می تونم توی کنکور شرکت کنم؟؟؟؟ ضمنا من متولد21 آبان68 هستم یعنی برا کنکور فکر کنم شرط سنی م لب مرزی میشه.....
ممنون می شم جوابمو بدین.....

matrix222

New member
سلام دوستان عزیز.....من دانشجوی سال اول کارشناس ارشد هستم توی کنکورارشد رتبم 2 شد براهمین جز استعداد درخشان محسوب میشم طبق آیین نامه...... می خوام بدونم بعد ارشد می تونم توی کنکور شرکت کنم؟؟؟؟ ضمنا من متولد21 آبان68 هستم یعنی برا کنکور فکر کنم شرط سنی م لب مرزی میشه.....
ممنون می شم جوابمو بدین.....

سلام کنکور لیسانس به پزشکی که کلا با شرایط خاص فقط لیسانسا میتونن شرکت کنن و ارشدا حق ثبت نام ندارن
کنکور سراسری هم که شرط سنی نداره اما فارغ التحصیلای کارشناسی ارشد و همچنین طبق قانون امسال (به احتمال قوی!) فارغ التحصیلان کارشناسی در صورتی که داوطلب رشته های پزشکی دندان پزشکی و داروسازی باشن فقط میتونن شعب بین الملل و آزاد رو انتخاب کنن..

zeynab68

New member
سلام کنکور لیسانس به پزشکی که کلا با شرایط خاص فقط لیسانسا میتونن شرکت کنن و ارشدا حق ثبت نام ندارن
کنکور سراسری هم که شرط سنی نداره اما فارغ التحصیلای کارشناسی ارشد و همچنین طبق قانون امسال (به احتمال قوی!) فارغ التحصیلان کارشناسی در صورتی که داوطلب رشته های پزشکی دندان پزشکی و داروسازی باشن فقط میتونن شعب بین الملل و آزاد رو انتخاب کنن..
چقدر حیف...باشه ممنون.....:riz304::sadsmiley:

آخرین ویرایش:

farzad.lab

مدیر بخش
[h=1]برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 93-94 دوره هفتم - اعتراض داوطلبان به بار نشست[/h]
medicine.jpg
برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 93-94 دوره هفتم
- این خبر بالاخره پس از کش و قوس های فراوان و اعتراض کسانیکه ماه ها برای این آزمون وقت خود را صرف کرده بودند، بالاخره تایید شد. تا قبل از این معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی اعلام کرده بود به احتمال 99 درصد آزمون کارشناسی به پزشکی امسال برگزار نخواهد شد. سایت علوم پزشکی بلافاصله خبر احتمال عدم برگزاری این آزمون را بر روی سایت خود مخابره کرد تا داوطلبان هر چه زودتر مطلع شوند. بسیاری از داوطلبان، پس از اطلاع رسانی سایت علوم پزشکی، با تماس با معاونت آموزشی دانشگاه تهران از احتمال قریب الوقوع این خبر(عدم برگزاری به احتمال 99 درصد!) مطمئن شدند ولی با روشهای اعتراضی هماهنگ شده در فروم سایت علوم پزشکی(انجمن گفتگو)، سریعا اقدام نموده و با مراجعه های حضوری گروهی و تماس های مکرر تلفنی و مانع از اعلام رسمی این خبر از طرف سایت معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند. خوشحالیم زحمات کسانیکه چندین ماه از وقت با ارزش خود را برای این آزمون گذاشته بودند تلف نشد و از سوی دیگر بسیار خرسندیم که سایت و انجمن گفتگوی علوم پزشکی وسیله ای شدند برای کمک به این افراد...
متن اطلاعیه معهاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به شرح زیر است:با توجه به مجوز شوراي عالي برنامه ريزي وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشكي هفتمين دوره پذيرش دانشجوي رشته پزشكي از مقطع كارشناسي جهت سال تحصيلي 94-1393 توسط دانشگاه علوم پزشكي تهران صورت مي­گيرد. حداكثر ظرفيت پذيرش در صورت اخذ حد نصاب قبولي در آزمون­ها و نيز داشتن ساير شرايط براي سال تحصيلي 94–1393، 10 نفرخواهد بود. با توجه به بازنگري برنامه پزشكي عمومي و عدم امكان ارائه واحدها به صورت مجزا، پذيرفته شدگان همانند ساير دانشجويان وارد برنامه آموزشي موجود (بلوك­ها) خواهند شد. لازم به ذكر است جزئيات و نحوه ثبت نام داوطلبان متعاقبا" از طريق معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به اطلاع علاقمندان خواهد رسيد.

برگزاری آزمون لیسانس به پزشکی 93-94 دوره هفتم - اعتراض داوطلبان به بار نشست

zeynab68

New member
چقدر حیف...باشه ممنون.....:riz304::sadsmiley:[/QUOT

نا امید نباشید حالا:ad54ad:
شما که تو رشته خودتون خاص هستین در ضمن اگه واقعا علاقه داشته باشید کد رشته های آزادم میتونید انتخاب کنین

ممنون دوست عزیز ...نه ناامید نیستم ....رشتمو خیلی دوست دارم و به خاطر موفقیت تو رشته خودم بود که دوست داشتم پزشکی هم بخونم......:ad54ad:حالا یه کاریش میکنم ...از یه راه دیگه ای وارد می شم

بالا